HOGWARTS ONLINE BG
ДОБРЕ ДОШЛИ В ХОГУОРТС ОНЛАЙН БГ

Smiley face

Добре дошъл в най-магическия функциониращ РПГ форум в България. Ако си фен на фентъзи жанра, обичаш да пишеш и искаш да развиеш герой - идвай при нас! Обещаваме да е забавно и полезно, както го правим вече почти 10 години!

Вход

Забравих си паролата!

точките на домовете
Gryff450
Slyth 400
Raven 280
Huff 530

ПОДКРЕПИ НИ

BGtop

Гласувай за нас всеки ден, за да ставаме още по-добри и да е още по-забавно и интересно!

Вестник „Пророчески вести“

Smiley face

„Пророчески вести“ е основният новинарски източник на магьосническото общество във Великобритания. Можете да следите новините всяка събота в новите броеве в страницата „Новини“, а в темата на сюжета ще намирате старите броеве, които съпътстват сюжета.

Eрис Алия Фрост

Go down

Eрис Алия Фрост

Писане  Eris Alia Frost on Съб Авг 26, 2017 7:51 pm

Eрис Алия Фрост/ чистокръвна/ 15 години/ 5 курс/ покровител: лисица/ лик: crystal reed
Няма думи на този свят, с който бих могла да опиша всичко, което бих искала да ви кажа днес. Затова ще бъда кратка, понеже не съм от хората, който обичат да говорят за истинската си същност. Животът никога не е толкова прост колкото изглежда. Нима си мислите, че когато си сложите онези ужасни розови очила ще успеете да избягате от суровата действителност? Никой не може да избяга от съдбата си - всички се раждаме на тази прокълната земя, живеем живот, който не винаги успяваме да оползотворим и накрая умираме сами, забравени от всички. Това е всичко и нищо. Кръговрата на вселената, който дори магията не е способна да наруши. Заради грешката си исках животът да има бутон за пренавиване. Но животът няма такъв бутон. Той продължава напред и свири мелодията, независимо дали искаш или не. Можеш само да засилваш или намаляваш звука. И трябва да танцуваш. Колкото се може по-добре.

Пътят ми бе белязан от хаос и разруха. Бях изтъкана от забранената любов, пречупила се ог времето и превърнала се в омраза. Или поне така казваше тя. Дори името, което ми бе дала го твърдеше. Бях кръстена на богинята на хаоса и всяка следваща крачка ме довеждаше по-близо до мрака, коиото в началото бе просто сянка, прокрадваща се в сърцето ми. Всеки път, когато я погледнех в очите, го виждах. Думите й също бяха пропити с гняв. И защо ли? Защото се бях появила и провалила великите й планове за живот изпълнен с лукс и пари. Защото бях плода от грешките й. Грешки, които продължаваха да я преследват и днес. Грешки, зарадите които родителите й се орекоха от нея и я превърнаха в празна обвивка на предишното й аз.

Нямам спомените за миналото. Или всъщност така казвам на всеки, които ме попита за родителите ми. За някой това звучи като каприз на една начиеща аристократка, която не знае какво да прави с живота си. Но за мен това е всичко. Защо ли? Може би не искам да си спомням студените зимни нощи и огънят, които изгаряше вените ми внеки път, когато погледнех през прозореца. Може би, просто я мразех заради жалкото й съществуване. Или пък просто не исках да виждам безжизненото тяло на майка ми, когато за пореден път се бе напила и припаднала пред телевизора. И не. Не исках да си спомням смъртта й. Студения есенен вятър, които развяваше косите ми, докато безизразните лица на семейството й полагаше тялото й в земята за последния й път.

Днес съм всичко, което тогава исках да бъда. Живея при родителите й, които ме обожават. Звучи странно, нали? Но може би виждат в мен дъщерята, която винаги са искали да имат или просто разбират, че не съм като нея. И нямам намерение да пропилея живота си заради обещания, без смисъл и стоиност.

Днес, продължавам да уча в Хогуортс и това е само първата стъпка към славата, която съдбата ми е отредила.

Последната промяна е направена от Eris Alia Frost на Съб Авг 26, 2017 9:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път

A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?
Eris Alia Frost

<b>Галеони</b> 1000
Най-добра магия : ---
С добри умения в дуелирането

Лик : Crystal Reed
Герой : тук
Възраст на героя : 16
Жилище : Лондон
Здраве :
100 / 100100 / 100

Способности
Магипортиране: не
Покровител: лисица
Безсловесни магии: не

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Eрис Алия Фрост

Писане  Аштън Андерсън on Съб Авг 26, 2017 7:58 pm

Прекрасен герой, одобрена си!

Следващи стъпки;

- направи си разпределителния тест
- направи си трезор в банка Гринготс
- направи си жилище, там където ще живееш

Приятна игра!

dying young and playing hard

I'VE BEEN TRAVEL TOO LONG, I'VE BEEN TRYING TOO HARD, WITH ONE PRETTY SONG. I HEAR THE BIRDS ON THE SUMMER BREEZE, I DRIVE FAST. I AM ALONE AT MIDNIGHT. BEEN TRYING HARD NOT TO GET INTO TROBLE BUT I, I GOT A WAR IN MY MIND. ---------------------
Аштън Андерсън

<b>Галеони</b> 5060
Най-добра магия : Империо
Предмет : Защита срещу Черните изкуства / Дуелиране
С добри умения в дуелирането

Лик : Wentworth Miller
Герой : тук
Възраст на героя : 33
Жилище : Годрикс Холоу
Здраве :
100 / 100100 / 100

Способности