HOGWARTS ONLINE BG
ДОБРЕ ДОШЛИ В ХОГУОРТС ОНЛАЙН БГ

Smiley face

Добре дошъл в най-магическия функциониращ РПГ форум в България. Ако си фен на фентъзи жанра, обичаш да пишеш и искаш да развиеш герой - идвай при нас! Обещаваме да е забавно и полезно, както го правим вече почти 10 години!

Вход

Забравих си паролата!

точките на домовете
Gryff450
Slyth 400
Raven 280
Huff 530

ПОДКРЕПИ НИ

BGtop

Гласувай за нас всеки ден, за да ставаме още по-добри и да е още по-забавно и интересно!

Вестник „Пророчески вести“

Smiley face

„Пророчески вести“ е основният новинарски източник на магьосническото общество във Великобритания. Можете да следите новините всяка събота в новите броеве в страницата „Новини“, а в темата на сюжета ще намирате старите броеве, които съпътстват сюжета.

I let you in

Go down

I let you in

Писане  Katya Fyodorov. on Сря Май 24, 2017 8:49 pm

Е
катерина... Раждането й бе последният опит на Виктория да задържи Максим още няколко години до себе си. Трудно можеше да се каже, че го обича, но мисълта да остане сама я плашеше повече от това да съжителства с него. Може би затова пренасочи всички свои грижи и любов към Екатерина още със самата й поява на бял свят. Знаеше – поне бе убедена – че това дете ще бъде единственото добро произлязло от този брак. Алексей... Той също й бе дете, но ужасяващата прилика с баща му някак я отдалечи от момчето още в ранни години. Въпреки това, продължи да го залива със своите амбиции за бъдещето му. Вниманието й все повече се ангажираше с малката и раздялата (която така и не стана официална по дукоменти) не повлия особено на изящната й особа. Всъщност го прие като възможност да се „оттърве“ от Фьодоров старши и младши. Остана й само Катя, която можеше да моделира и извая по свой собствен образ и подобие.

*

Бях перфектната дъщеря. Или поне това ми повтаряше мама, която гледаше на мен така сякаш бях дългоочакван резултат от усърдна работа. И може би бях точно това. Вършех всичко така както тя пожелаеше, давах всичко от себе си, за да й угодя. Понякога се чувствах като кукла на конци и като такава не смеех да й се опълча. Благодарение на нея бях стигнала до тук. Единствената спънка в съвършения й план обаче бе Алексей. Не обичаше да се срещам с него, защото бе убедена, че ми влияе зле. И може би бе права. С него се чувствах свободна и жива, а това никак не се нравеше на мама. Излизах от рамките на перфектната дъщеря, а това бе недопустимо. И въпреки това не можеше да заличи факта, че с него сме брат и сестра. Той бе част от мен и аз от него. Имахме нужда един от друг... Понякога повече от колкото трябва...

*

Нощта се бе спуснала над града заедно със своята посестрима – тишината. Луната бе пълна и крехките й лъчи проникваха през така или иначе тънката завеса едва дръпната пред прозореца. Вратата на стаята бе съвсем леко открехната, но достатъчно, че да открие гледка към немалкото легло. Бях приседнала в ъгъла на единия край и бавно подсушавах влажната си кожа. Знаех, че е някъде там – в мрака, дебнещ своята плячка като същински хищник. Харесваше ми начина, по който ме гледаше – никой не бе го правил до сега. Обичах и допира на грубата му кожа. Всичките му малки несъвършенства ми бяха нужни също както въздуха бе нужен на дробовете ми. Чух стъпките му и побързах да се изправя и да се отдръпна – боях се от възможните последствия. И се случи. Заклещи ме в обятията си, за които тайничко жадувах. Дари ме с милувка, която бавно ме изгаряше. Притисна ме в стената, за да слее устни с моите. Трябваше да отвърна... Исках... Ала знаех, че това не е редно. Ние не бяхме създадени един за друг. В това опитвах да повярвам... Трябваше... Не исках... Но трябваше...
Хавлията бавно се свлече от тялото ми, а заедно с нея и аз. Остави ме под тънките лъчи на месеца, за да усетя горчилката от собствените си сълзи. Ние не сме създадени един за друг. В това вярвах... С това се заблуждавах...

Екатерина Уилямс-Фьодоровнa| 15| Pureblood | V | Magda Zalejska

”Your love burn me insaide.” ---
you are close to burn my heart,
can i handel your love?
Katya Fyodorov.

<b>Галеони</b> 1000
Най-добра магия : Insendio
С добри умения в правенето на отвари

Лик : Magda Zalejska
Герой : тук
Жилище : Лондон
Семейство : Dear brother you make it too hard - Aleksey Fyodorov
Здраве :
100 / 100100 / 100

Способности
Магипортиране: не
Покровител: Лястовица
Безсловесни магии: не

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: I let you in

Писане  Аштън Андерсън on Сря Май 24, 2017 8:54 pm

Прекрасен герой, одобрена!

Следващи стъпки:
- Да минеш през разпределителния тест
- Да си направиш трезор в Гринготс
- Да си направиш жилище, там където ще живееш

Приятна игра!

dying young and playing hard

I'VE BEEN TRAVEL TOO LONG, I'VE BEEN TRYING TOO HARD, WITH ONE PRETTY SONG. I HEAR THE BIRDS ON THE SUMMER BREEZE, I DRIVE FAST. I AM ALONE AT MIDNIGHT. BEEN TRYING HARD NOT TO GET INTO TROBLE BUT I, I GOT A WAR IN MY MIND. ---------------------
Аштън Андерсън

<b>Галеони</b> 5060
Най-добра магия : Империо
Предмет : Защита срещу Черните изкуства / Дуелиране
С добри умения в дуелирането

Лик : Wentworth Miller
Герой : тук
Възраст на героя : 33
Жилище : Годрикс Холоу
Здраве :
100 / 100100 / 100

Способности