HOGWARTS ONLINE BG
Стаята за музика WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Стаята за музика WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Стаята за музика EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Стаята за музика EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Стаята за музика EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Стаята за музика EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Стаята за музика EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Стаята за музика EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Стаята за музика EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Стаята за музика EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Стаята за музика EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Стаята за музика EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Стаята за музика EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Стаята за музика EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Стаята за музика EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Стаята за музика EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Стаята за музика EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Стаята за музика EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Стаята за музика EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Стаята за музика

5 posters

Go down

Стаята за музика Empty Стаята за музика

Писане by Мейкън Рейвънуд Пет Юни 02 2017, 14:07

 
Музикалната стая
Музикалната стая се намираше на петия етаж в замъка. В нея всеки от учениците, който притежава музикален талант можеше да се упражнява в нея. По средата на стаята стоеше единствено едно пияно, а ако някой искаше друг музикален инструмент само трябваше да почука на стената с магическа пръчка. Извън стаята не се чува нищо.
ПОВЕЧЕ
<=
Мейкън Рейвънуд
Мейкън Рейвънуд
Бивш директор на Хогуортс
Бивш директор на Хогуортс

Орден на Мерлин - Първа степен за актове на изключителна храброст и отличие. Най-високото отличие.
<b>Галеони</b> 18 752
<b>XP</b> XP : 25277
Най-добра магия : Огнена буря
Добър заклинател

Възраст на героя : 35
Жилище : Годрикс холоу
Здраве :
Стаята за музика Bar-le1185 / 10085 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Орел
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Адриен Дюшан Съб Юли 01 2017, 15:59

Въобще не му се прибираше в кулата на Рейвънклоу. Най-вероятно щяха да го затрупат с куп въпроси за внезапното му изчезване. Въобще не му беше до това. Да обяснява на няколко лапета какви ги върши в свободното си време. Вече беше пълнолетен и нямаше нужда да му се държи непрестанно сметка за всичко. Имаше неща, които не можеше да сподели с останалите. Включително и членството си в Ордена на феникса. Щеше да подложи всички на опасност. А и се беше заклел да не издава тайните на общността. Радваше се, че има място сред тези, които се бореха за един по-добър свят.
Най-накрая достигна до любимото си място в замъка. Там, където се чувстваше най-добре. Мястото, където се чувстваше себе си. Виждаше огромното пиано пред себе си. Колко ли старо беше в действителност? А колко ли песни беше изсвирило?
Днес обаче помещението беше променено. Явно някой тук беше разбрал, че има рожден ден! Голямата торта във формата на пианото, покрита със 17 свещи беше доказателството за това. Разбира се, нямаше да я излапа самичък. Щеше да я сподели с Лена и останалите от орлетата.
След като изгълта едно огромно парче, се настани на пейката. Беше готов да се отпусне за няколко часа и да забрави какво се случва в Хогуортс. На другият ден щеше да ходи на екскурзия с новата преподавателка по Билки и това щеше да е страхотно. Няколко часа извън пределите на този затвор бяха като манна небесна! А това, че можеше и да използва магии извън училище допълваше за доброто му настроение.
Раздвижи пръсти набързо, след което нежно постави пръсти върху клавишите, Засвири една от мелодиите, които често чуваше при посещенията си в Япония. Не знаеше коя е Лугия, но музиката беше толкова красива. Караше го да се почувства добре, да забрави за проблемите, Действаше успокояващо.



(Песента, която свири героя, знам, че е от аниме, но е изключително красива и я ползвам за рпто тук)

Адриен Дюшан
Адриен Дюшан
Ученик в 6 курс Буревестник
Ученик в 6 курс Буревестник

<b>Галеони</b> 500
<b>XP</b> XP : 17226
Най-добра магия : Експекто Патронум
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 19
Семейство : Елвира Дщшан - майка, Лиам Дюшан - баща, Лена Дюшан - по-голяма сестра
Врагове : Аштън Андерсън
Здраве :
Стаята за музика Bar-le11100 / 100100 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Феникс
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Алекс Ернандес Съб Юли 01 2017, 16:51

Днес беше спокоен ден. Нервите на Алекс за първи път от доста време не бяха опънати. Чувстваше се щастлива както преди. Напоследък нещо се случваше с нея. Сякаш някаква черна магия се бе вселила в нея. Това не се отразяваше добре на психическото й състояние. Беше й писнало да стои в общата стая на Хафълпаф, затова реши да се разходи из замъка. По коридорите нямаше много хора. Даже можеше да се каже, че ме пусто. Или поне на Алекс й се струваше така. Когато стигна на петия етаж, чу музика. Идваше от музикалната зала. Някой свиреше великолепно на пиано. Това впечатлени Алекс и тя бързо се запъти натам. Много се радваше на този музикален инструмент. Винаги й е вдъхвал спокойствие. Когато настроението й е потиснато това бе единият начин, по който можеше да си го оправи. Самата тя можеше да свири, но от доста време не го беше правила. Може би откакто бе пристигнала в Хогуортс, за да изкара и тази учебна година.

Реши да надникне и да разбере кой е този, който се раздава на макс в този ден. Щом отвори вратата, пред нея стоеше единственият и неповторимият Едуард Дюшан. Досега Алекс не си беше говорила с него, нямали са общи теми за разговор, но беше чувала, че е добър ученик. От Рейвън е все пак. Но за хафълпафката нямаше значение домът. Това беше пълна глупост. Да си подбираш приятелите само заради някакви си ограничения. Нека се раздава обич навсякъде по света, нека във всеки един ъгъл на замъка да намират място усмихнати и весели лица. Тогава животът нямаше ли да бъде по-хубав? Както и да е… та, както казах по-рано. Алекс завари в музикалната зала Едуард – единият от близнаците Дюшан. Но тук ставаше нещо. Имаше нещо специално в цялата тази гледка. Погледът на Алекс се прехвърли в така вкусната торта във формата на пиано, на която бяха намерили място няколко свещички.
- Рожден ден ли надушвам? – помисли си Алекс. Явно близнаците днес бяха си регистрирали място на земния свят. Щеше да бъде грубо, ако просто така си тръгне и не му честити рождения ден. Затова влезе в залата и се запъти към пианото. Щом я видя, Едуард спря да свири и я поздрави.
- Здравей, Едуард. Аз съм Алекс. Алекс Ернандес. От Хафълпаф. Чувала съм много за теб. Радвам се, че имам възможността да се запознаем. – каза Алекс.
- Защо спря да свириш? Беше толкова красиво. Обичам пианото. Музиката, която излъчва то, действа успокояващо. Чрез нея бих забравила всичките си проблеми. – продължи четвъртокурсничката.
- Тук има торта. Вкусна торта, доколкото виждам. Рожден ден ли имаш, Ед ? – попита хафълпафката.
- Честит рожден ден от менн. Желая ти много здраве и нека всички проблеми, които имаш, да останат в миналото. – честити му тя, а след това протегна ръце, за да го прегърне.
Алекс Ернандес
Алекс Ернандес


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 26814
Най-добра магия : Инкарцерус
Отлични умения в магипортирането

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Жилище : Лондон
Семейство : Нелия Ернандес - МАЙКА; Давид Ернандес - БАЩА; Samael - ЧИЧО
Други взаимоотношения : Дариен - любовчия
Приятели : Alania Lodge, Лора К.,Melania Q., Алена Дюшков, Луциус Мортис, Филип Бертранд, Едуард Дюшан
Здраве :
Стаята за музика Bar-le11100 / 100100 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Лъв
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Адриен Дюшан Съб Юли 01 2017, 18:52

- Рожден ден ли надушвам? – нечий глас го стресна от унеса му. Някой го върна в реалния свят. Но нямаше да възрази на компанията. А и младата дама, познаваше я отнякъде! Не помнеше имената на съучениците си, бяха толкова много.
- Здравей, Едуард. Аз съм Алекс. Алекс Ернандес. От Хафълпаф. Чувала съм много за теб. Радвам се, че имам възможността да се запознаем. – каза Алекс. 
- Едуард Дюшан от Рейвънклоу, но вече знаеш това. За мен е чест да се запозная с вас, госпожице! – наклони леко глава. Уважението към дамите беше преди всичко. Той не беше някакво мръсно селянче. От малък го бяха учили, че трябва да се държиш с една дама като с кралица. Дори и да е непозната.
Ето защо не я позна. Младата госпожица беше от дома на язовците и беше по-мъничка от него. Обаче явно го познаваше добре. Славата му се носеше в замъка. Явно всички вече знаеха за откритието му. Това наистина се беше превърнало в истинско мъчение. Искаше да си направи сам магия за забрава и просто да забрави онази случка в Забранената гора. Да няма никаква идея за скорошните събития. Просто искаше да бъде себе си – 17 годишен младеж, който обичаше музиката, магическите създания и от време на време да се забърква в някоя беля. Колко беше хубав живота му преди Хогуортс. Екскурзии, пиано, весели игри с Лена! Всичко беше останало зад него! Вече не беше дете, а млад мъж в средата на шестата си година. Ако само знаеха какви тайни крие от всички в замъка? Хората просто нямаше да млъкнат и да го оставят на мира.
- Защо спря да свириш? Беше толкова красиво. Обичам пианото. Музиката, която излъчва то, действа успокояващо. Чрез нея бих забравила всичките си проблеми. 
Момчето кимна замислено.
- Истина е, госпожице Ернандес. Само този инструмент може да ме успокои. Да забравя за момент кой съм, да забравя проблемите, които създадох и продължавам да създавам с действията си. Ако имах избор, щях да съм едно обикновено момче, живеещо на самотен остров.
След като благодари за пожеланията, отряза огромно парче от тортата. Нямаше намерение да остави гостенката си гладна, я! Иначе щеше да се превърне в първата скръндза, която не може да сподели сладко с някой!
- Умееш ли да свириш на някой инструмент? Мога да ви отстъпя мястото си, ако желаете, а аз просто ще „поискам” друг. Просто трябва да почукаш по стената с пръчка и готово. Можем да посвирим.
Усмихна се, очаквайки с нетърпение отговора на дамата.
Адриен Дюшан
Адриен Дюшан
Ученик в 6 курс Буревестник
Ученик в 6 курс Буревестник

<b>Галеони</b> 500
<b>XP</b> XP : 17226
Най-добра магия : Експекто Патронум
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 19
Семейство : Елвира Дщшан - майка, Лиам Дюшан - баща, Лена Дюшан - по-голяма сестра
Врагове : Аштън Андерсън
Здраве :
Стаята за музика Bar-le11100 / 100100 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Феникс
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Алекс Ернандес Съб Юли 01 2017, 20:05

Торта. Какво по-хубаво от това.
- Ммм.. благодаря! Много е вкусна, Ед. – каза Алекс.
- Умееш ли да свириш на някой инструмент? Мога да ви отстъпя мястото си, ако желаете, а аз просто ще ‘‘поискам‘‘ друг. Просто трябва да почукаш по стената с пръчка и готово. Можем да посвирим. – рече Едуард.
Да свирят заедно не беше лоша идея. Всъщност беше даже доста добра.
- Аз свиря на пиано, китара, цигулка и още няколко инструмента. Но приоритет са ми пианото и китарата. Щом засвиря на тях нещо в мен придобива друга форма. Отпускам се и не мисля за нищо. – уведоми го Алекс.  
- Я ми дай една китара, да ти изсвиря нещо лятно. – каза хафълпафката.
Едуард както й беше казал, почука на стената и поиска китара. Всичко беше толкова лесно.
- Заповядай, нека да чуем какво можеш. – каза той.
Алекс пое китарата, намести се удобно и започна да свири една от любимите си песни, а заедно с това и пееше. Е, пеенето не й се отдаваше много, но нямаше начин просто да звучи някаква мелодия. Нали мисълта беше Едуард да се съвземе малко, да се отпусне, да усети лятното настроение.
- Когато теб те няма вали, а аз не нося дъждобран. Ще дойдеш ли при мен, ако стоя навън? Не ни трябват пари, нали си имаме звездите, ако повярваме в тях!
И започвам, и няма дълго да те бавя! Брат ми ме покани този бийт аз да направя. Яхти, шампанско, коли и самолети ще ни трябват днес не, а когато сме заети! ….
– изпя песента Алекс.
Всичко беше толкова приятно. Атмосферата бе чудесна, а на лицето на Едуард вече намираше място усмивката.
- Хареса ли ти? Не е кой знае каква песен, но мен ме грабна още от първия момент, в който я чух. – попита го четвъртокурсничката.
- Всъщност ти свириш много добре. Поздравявам те! – продължи тя.
След това вратата се отвори. А кой стоеше на прага на залата. Ще разберете много скоро. 

Алекс Ернандес
Алекс Ернандес


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 26814
Най-добра магия : Инкарцерус
Отлични умения в магипортирането

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Жилище : Лондон
Семейство : Нелия Ернандес - МАЙКА; Давид Ернандес - БАЩА; Samael - ЧИЧО
Други взаимоотношения : Дариен - любовчия
Приятели : Alania Lodge, Лора К.,Melania Q., Алена Дюшков, Луциус Мортис, Филип Бертранд, Едуард Дюшан
Здраве :
Стаята за музика Bar-le11100 / 100100 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Лъв
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Адриен Дюшан Нед Юли 02 2017, 03:13

Алекс се справяше отлично с китарата. Колко ли време и беше отнело да се научи? А дали беше самоук талант? Невероятен беше и факта, че можеше да свири и на пиано. Точно като него. Приличаха си, поне до някаква степен. И двамата обичаха музиката. Тя беше неговото спасение от реалността. Очевидно, това се отнасяше и за госпожицата. Явно умееше да пее добре. Гласът и успя да го накара да се отпусне. Лятото беше любимият му сезон. Вярно, понякога дните бяха непоносимо горещи, но екскурзиите, морските бани и всички останали удоволствия си заслужаваха да изтърпиш капризите на времето. Песента ясно описваше неговите копнежи. Понякога му идваше да си обере чукалата и просто да се махне от тук. Да замине надалеч, да прави онова, което обичаше най-много. Да посети места, на които не е бил преди. Или просто да си купи малка яхта и с нея да поплава свободно. Колко хубаво щеше да бъде това? Утре щеше да ходи на малката екскурзия на Дилън в Лондон да търсят някакви билки, но нещо го тревожеше. Имаше обаче лошото предчувствие, че това нямаше да е просто едно малко пътуване до столицата на Великобритания.
Краят на песента го върна обратно в реалността. Ръкопляска любезно.
- Хареса ли ти? Не е кой знае каква песен, но мен ме грабна още от първия момент, в който я чух.
Не е кой знае какво ли? Песента му припомни всичко онова, което желаеше да върши, ако не беше затворен зад стените на замъка.
- Имаш добър глас, Алекс! Текста ми допадна! Напомни ми за много неща! Напомни ми и колко много обичам лятото!
- Всъщност ти свириш много добре. Поздравявам те!
Момчето просто сви рамена, но тихо благодари за комплимента. Преди обаче да отговори, някой реши да отвори вратата и да наруши спокойствието на двамата ученици. Младежът незабавно измъкна магическата пръчка и я насочи към източника на шума. Кой смееше да наруши спокойствието му? Силно се надяваше да не е някой от учителите, иначе щеше да загази заради тайното си излизане от Хогуортс. Но възрастните не можеха да му държат сметка за действията. Вече беше на 17 и можеше да носи отговорност, а не някакво безащитно хлапе. Беше готов да защити себе си новото си другарче на всяка цена.
Адриен Дюшан
Адриен Дюшан
Ученик в 6 курс Буревестник
Ученик в 6 курс Буревестник

<b>Галеони</b> 500
<b>XP</b> XP : 17226
Най-добра магия : Експекто Патронум
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 19
Семейство : Елвира Дщшан - майка, Лиам Дюшан - баща, Лена Дюшан - по-голяма сестра
Врагове : Аштън Андерсън
Здраве :
Стаята за музика Bar-le11100 / 100100 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Феникс
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Дариен Пон Юли 03 2017, 00:53

 Вървейки по коридора заедно с още двама съдомници, Дариен оживено обясняваше, че е видял Аштън Андерсън да си бърка в носа . Приятелите му разбира се не му вярваха, защото изпитваха панически страх от този преподавател и не смееха дори зад гърба му да говорят. Дариен нямаше филтър на езика и плещеше празни приказки колкото да не заспи. Обичаше да си изкарва яда на някой от учителите – една седмица се обясняваше за онзи по история на магията, друга се заканваше на новия по Мъгълознание, ала най-редовно се разтоварваше с приказки по адрес на Андерсън. Ще кажете, какъвто е отворко, сигурно му стиска да му ги каже в очите. Много грешите. Дариен бе страхливец и знаеше само да плямпа глупости, но когато пред него стоеше реална възможност да си каже всичко в очите на човека и когато в случая ставаше дума на Андерсън, Макенна запазваше пълно мълчание, не смееше да вдигне поглед към него, когато виждаше, че навлиза във фаза на гняв. Не веднъж дори и е бягал от часовете му! Нямаше втори кретен като Дариен и това си беше. Та да се връщаме на спора за сополите на господин Андерсън. Грифиндорците наистина спореха на тази тема и сигурно съвсем скоро щяха напълно да запалят фитила, когато изведнъж им се изпречка един подъл слидеринец. Марк Голямата Пъпка – такъв му беше прякора на горкото момче. На млади години той се бе изпъпчил с типично мъгълски пъпки – наричани акне. От както онзи огромен гноен гейзер на бузата му се спука в час по Летене, Марк замени благозвучната си фамилия Де Мойра с Голямата Пъпка. Та същият този Марк, се сблъска с приятелите на Дариен. Настана победоносен смях от страна на слидеринците.
- Какво е толкова смешно, Марк ?- попита изнервено Дариен и извади близалката от устата си. Устните му бяха посинели, защото сладкото, детско изкушение бе от капини. Никой не можеше да го вземе на сериозно в този вид, затова и Марк Пъпката отново се изхили насреща му.
- Знаеш ли къде се намира свидното ти момиче- Алекс? - заяде се представителят на Слидерин и мазната му усмивка се разшири още повече на пъпчивото му лице. Още в същия момент Дариен го подхвана за яката и го дръпна нагоре към себе си – Марк не бе особено висок за годините си.
- Изплюй камъчето, пъпке!- изсъска срещу него Макенна и го разтърси силно, с надеждата, че ще го стресне с готовността си да го сгъне на две. Не че бе способен на това, но ключа бе в блъфирането. След две минути друсане, Дариен знаеше точно местоположение на Алекс. Неговата лична Алекс! Отне му по-малко от пет минути да достигне до петия етаж и по-точно – до стаята за музика. Не се поколеба дори за секунда и отвори врата, влизайки привидно спокойно вътре.
- О , Дюшан.- бе първата му силно недоволна реакция, когато видя насочената към него пръчка. - Какво ще направиш, ще ме замериш с нея?- говореше докато вървеше към тях двамата. И Алекс и Едуард изглеждаха доста се изненадани от ефектното му появяване. Щом си пое дълбоко въздух, Макенна постави ръце на кръста си ; надяваше се изглежда заплашително, ала в действителност хилавите му ръце изглеждаха още по-слаби в това положение. Той обаче не осъзна това, главата му бе замяна от ревност и раздразнение, чак му идеше да се хвърли на пианото и да го повреди.
- Хайде Алекс. Трябва да ми помогнеш, ъъ, по Математика.- рече по едно време и хвана ръката на момичето, дърпайки я към себе си.
- Но, ние не учим Математика, Дариен. - объркана му каза хафълпафката и го изгледа начумерено.
- За една кръстословица е!- възкликна той и я повлече към вратата. Все още не бяха излязли от стаята, когато се наведе към нея и попита : - Какво правеше с точно него сама?- ревността го бе извадила извън всякакви граници. Вероятно дори не приличаше на себе си в този момент и много рискуваше, че се показваше в такова състояние пред Алекс. Вече бе ял шамар от нея и в момента само си просеше отново. Какво да се направи? Дариен бе новак с тези любовни трепети и не знаеше, че с привързаността идваше и страха да загубиш човек.
Двамата излязоха от музикалната стая, а Дариен преди да затвори вратата изгледа намръщено Дюшан.   
Дариен
Дариен


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 26310
Най-добра магия : Протего
Добър заклинател

Герой : тук
Приятели : Деви Виари
Здраве :
Стаята за музика Bar-le110 / 1000 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: няма
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Cedeone Rosewood Пон Яну 15 2018, 20:05

След като ме изписа от болничното крило, старшата медицинска сестра на Хогуортс настоя да ходя два пъти седмично в кабинета по музика, където да слушам репетициите на някои от учениците. Според нея съм имала нужда от спокойствие и премахване на стреса, защото ми влияели зле. Не мислех да се противя на решението й, просто защото от малка обичам музиката и тя наистина ми действа ободряващо, унасящо и успокояващо. Досега не бях ходила в кабинета по музика, откакто бях в Хогуортс, затова когато открехнах вратата бях като в небрано лозе. Вътре имаше само едно момче, което усърдно репетираше, свирейки на красиво и изящно пиано. Определено харесвах пианото като инструмент, беше любимият ми. Момчето, което свиреше определено имаше талант и си го биваше! Когато се приближих още по-напред, той се смути и изрече едва-едва :
- " Прощавай, не знаех, че има и друг човек тук."
- " Защо, забранено ли е и други хора да слушат произведението ти? Или трябва да са нещо повече от хора по твоите критерии? Богове, богини?" - изчуруликах аз. Честно казано не знам какво ми ставаше напоследък. Казвах разни неща преди да ги помисля, и след като ги бях изрекла се замислях всъщност какво съм казала и ми идваше да си бия шамари. Та ние дори не се познавахме с това момче, а аз му говорех все едно сме първи дружки и сме си играли заедно на един пясъчник. Ама какво ми ставаше, по дяволите?
- "Не, просто ме е... срам да свиря пред някой друг. Свиря сам на себе си, когато тук е тихо и пусто, за да си доставя удоволствие" - изрече с видимо притеснение и неувереност момчето.
- " Но това е грехота... искам да кажа ти имаш безспорен талант, а го пропиляваш. Повярвай ми, виждала съм какви ли не некадърници да свирят и да се правят на голямата работа..."
- " Много мило, че оценяваш таланта ми, но аз наистина не смятам, че е добра идея да се явявам на голямата сцена... не смятам, че имам чак такива качества."
- " Просто ти липсва увереност." - заключих аз с нежен глас.
- " Така е, права си всъщност. Впрочем, казвам се Фер Хейлън, шестокурсник съм и съм от Слидерин."
- " От Слидерин????" - възкликнах учудено аз. Как може това добро, талантливо и възпитано момче да е от Слидерин? От досегашните ми наблюдения за членовете на дом Слидерин, въобще никога не бих си и помислила той да е част от този дом.
- " Да, ами ти?" - попита ме той.
- " Аз съм Седеоун Розууд, шестокурсничка от Грифиндор" - издекламирах аз.
- " Звучи страхотно" - усмихна ми се той.
Cedeone Rosewood
Cedeone Rosewood


<b>Галеони</b> 5500
<b>XP</b> XP : 29332
Най-добра магия : Обливиате
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 23
Жилище : Лондон
Семейство : Мъгълокръвни
Други взаимоотношения : Едуард Дюшан - my love <3, Максимилиян Дрейк - надява се на нещо повече.
Врагове : Madison M.
Приятели : Максимилян Дрейк, Фер Хейлън, Elothia Addams, Victoria Belova
Здраве :
Стаята за музика Bar-le11100 / 100100 / 100Стаята за музика Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Сърна
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Стаята за музика Empty Re: Стаята за музика

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите