HOGWARTS ONLINE BG
Спомен от миналото на Бриана Петрова WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Спомен от миналото на Бриана Петрова WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Спомен от миналото на Бриана Петрова EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Спомен от миналото на Бриана Петрова

Go down

Спомен от миналото на Бриана Петрова Empty Спомен от миналото на Бриана Петрова

Писане by Бриана Петрова Пет Апр 10 2020, 18:22

Неизвестна локация. Седем години по-рано.

                Беше нощ, вятърът вееше листата и клоните на дърветата в мрака, а наоколо нямаше нищо друго освен още и още дървета. Времето бе хладно, а свиренето на щурци бе единствения звук, който можеше да се долови. В далечината се виждаше малка, бяла светлинка, която приближаваше бавно. С всяка секунда силуетът се проясняваше, а светлината ставаше по-голяма. Това бе тя. Перфектните и спуснати къдрици подчертаваха съблазнителното и лице. Леката и дяволита усмивка и изпитващ поглед допълваха загадъчния и външен вид.
- Вие трябва да сте Бриана Петрова? Нали така? – каза непознат мъж, който чакаше от доста време появата и. – Радвам се, че дойдохте. – допълни той целувайки ръка на жената пред себе си.
- Писмото, което получих бе изкушаващо. – отвърна тя, оглеждайки тази на пръв поглед безкрайна гора, след което впери игрив поглед в мъжа пред себе си.
- Съжалявам за обстановката, но не биваше някой да разбира за това. Заглушаващата магия подсигурява поверителността ни. – с уверен тон и ясна дикция, непознатият обясняваше на Петрова.  – Аз съм Микаел. О, и чудесна рокля, междудругото. Обожавам Викторианския стил. Класата и тайнствеността, които предава на една жена са неповторими.  – допълни той подавайки ръка, подчертавайки изискваните си джентълменски обноски.
- Честта е моя, Микаел. Мъже с обноски като вашите изчезнаха преди сто години.  – каза Бриана, подавайки ръката си, след което се поклони леко, държейки дантелената си рокля.
- Да преминем по същество. Знам, че наскоро сте завършили Хогуортс и хората в магическите среди вече говорят за вас. Изкусните ви умения в тъмната магия не останаха незабелязани дори от Министерството. Наредиха ми на всяка цена да се свържа с вас. Той би се радвал да приемете предложението ни. – приближавайки се към Петрова, мъжът в черна мантия параноично започна да се оглежда и говореше в ухото и.
- Знаете, че това решение е прекалено тежко, за да ме убедите само с това, че господарят ви би се зарадвал. – повдигайки вежда, Бриана погледна с присвит поглед и хитра усмивка към събеседника си.
- Това ще ви даде силата и властта, която искате, госпожице Петрова. Тази битка е решена и сама го знаете. Всеки, който е от другата страна ще бъде в опасност. Присъединете се сега, а когато дойде времето ще можете отново да се върнете у дома. Ще получите позиции и ще имате подкрепата ни. – продължаваше да настоява Микаел за тайнствената сделка, подавайки ново писмо, запечатано с черен печат.
- Каква е гаранцията ми, че той е жив и въобще някога ще бъде достатъчно силен за такава война? – попита Петрова с типичното за нея арогантно и излъчващо безкрайна увереност в себе си изражение. Тогава Микаел застана пред нея и постави палци на слепоочията и. Втренчи поглед и създаде видение, което за миг отмина. Беше като на лента. Няколко бързи кадъра, в които се случваше нещо страховито. Погледът на българката се промени, след което тя свали ръцете на мъжа. Дишаше забързано и клатеше глава, уверявайки се в думите ми.
- Има сделка, но преди това искам още нещо. – рязко се съгласи Петрова, грабвайки плика от ръцете на му. – Империо! – от пръчката и излезе червен лъч светлина, който се заби право в главата на Майкъл.  – Забрави, че сме говорили и тръгни в другата посока без да ме следиш. Съжалявам, имам проблем с доверието. – след тези думи самодоволната физиономия на Петрова придоби върховата си степен, обръщайки се грациозно и тръгвайки си с наперена походка.

Спомен от миналото на Бриана Петрова MerryPowerfulAlaskanmalamute-small
Бриана Петрова
Бриана Петрова
Учител от Хогуортс, преподаващ в Илвърморни на обмен
Учител от Хогуортс, преподаващ в Илвърморни на обмен

Орден на Мерлин - Трета степен. За магьосници с голям принос към забавлението и развитието на обществото. Трета степен е маркирана с бронзов цвят.
<b>Галеони</b> 3020
<b>XP</b> XP : 18755
Предмет : Защита срещу черните изкуства
Най-добра магия : Avada Kedavra
Доминиращ характер

Герой : линк
Възраст на героя : 33
Говори се, че : играе някаква двойна игра, но тя винаги се свежда до личните ѝ ползи и амбиции

Семейство : Сесил Петрова - майка.
Други взаимоотношения : Всеки, който ми е от полза.
Врагове : Всеки, който ми пречи да постигна своето.
Приятели : Нямам приятели.
Здраве :
Спомен от миналото на Бриана Петрова Bar-le11100 / 100100 / 100Спомен от миналото на Бриана Петрова Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Пантера
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите