HOGWARTS ONLINE BG
Сивият Кардинал WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Сивият Кардинал WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Сивият Кардинал EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Сивият Кардинал EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Сивият Кардинал EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Сивият Кардинал EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Сивият Кардинал EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Сивият Кардинал EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Сивият Кардинал EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Сивият Кардинал EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Сивият Кардинал EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Сивият Кардинал EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Сивият Кардинал EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Сивият Кардинал EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Сивият Кардинал EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Сивият Кардинал EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Сивият Кардинал EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Сивият Кардинал EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Сивият Кардинал EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Сивият Кардинал

Go down

Сивият Кардинал Empty Сивият Кардинал

Писане by Бриана Петрова Вто Апр 14 2020, 14:24

Неизвестна локация. Една година по-рано.


                Тухлени стени, липса на светлина и прохладен въздух бяха първите неща, които те обливаха, влизайки в тази стая. В нея нямаше нищо друго освен  каменна маса и два дървени стола един срещу друг. Подът бе от мрамор, а единственото, което се виждаше ясно бе една свещ, запалена и държана от нея пред самата себе си. Светлината от пламъка позволяваше да се видят спуснатите и къдрици, сериозен и кроящ поглед, както и тънката усмивка, прикриваща хиляди емоции. Срещу нея седеше някой, но не можеше да бъде видян, освен от самата нея, в целия този мрак. Самият му силует излъчваше ужасен мрак, внушаваше страх. Той не се движеше.
- Дойде времето, което всеки от нас очакваше. Силите ми се завърнаха. Погледни ме! Да, знам. Не ме виждаш добре заради качулката на мантията ми и целия този мрак. Спокойно, драга! Скоро всеки ще ме види. – говореше той с тих и сякаш пресипнал глас. Загадъчният разговор продължи.
- Наблюдавах те от дете. От момента, в който бе просто едно малко момиче в България, през момента, в който стъпи в Хогуортс, та чак до сега, когато седиш пред мен по-силна от всякога. – допълни той, като тонът му бе напълно равен. Петрова продължаваше да слуша без да издава звук, сякаш не искайки да прекъсва събеседника си. Тя ту присвиваше поглед, ту го извръщаше настрани.
- Та, да си дойдем на думата. Ти жертва много. Изостави всичко и всеки, за да се присъединиш към мен и армията ми. С времето се наложи и доказа лоялността си не веднъж. Умът ти, хитростта ти и безкомпромисността ти са качества, които ценя и ще възнаградя. – продължаваше да говори мистериозния образ на стола, който се приближаваше, повдигайки се през масата към лицето на Бриана.
- Няма да ви разочаровам. Лоялността ми също не е за подценяване. – каза Петрова, усмихвайки се и повдигайки вежда самодоволно.
- Да. Не отричам. Затова ще ти подаря това, което ти отнех преди време. Животът, който ти изостави. Точно така. Ще се върнеш в Хогуортс, в министерството има човек, който ще те лансира за преподавател. Дори ще има и малка изненада свързана със стара любов, но това е друга тема. Ти ще бъдеш ушите ми, очите ми, а когато дойде време и пръчката ми. – думите на страховитата фигура ставаха все по-уверени, тонът все по-висок, а груба ръка се протегна стискайки тази на Петрова.
- Няма ли по-добър вариант за това от мен? Опасявам се, че… - тръгна да казва Бриана, когато бе прекъсната.
- Не, няма. Ти умееш да манипулираш по-добре от всеки друг. На теб разчитам да се превърнеш в Сивия Кардинал, който ще дърпа конците зад кулисите, за да проправиш път за мен в най-правилния момент. – рязко прекъснал българката, тъмният силует се изправи, заметна мантия и изчезна в тъмнината. Петрова седеше умислена на стола, свещта почти бе стопена напълно, а с последния миг на пламък можеше да се види самодоволно изражение с дяволска усмивка и лъстив поглед.
- Сив Кардинал, а? Харесва ми. - прошепна тя, останала сама и ставайки от стола, след което си тръгна.


Сивият Кардинал Tumblr_lrz5kpU1my1r1qgqzo1_500
Бриана Петрова
Бриана Петрова
Учител от Хогуортс, преподаващ в Илвърморни на обмен
Учител от Хогуортс, преподаващ в Илвърморни на обмен

Орден на Мерлин - Трета степен. За магьосници с голям принос към забавлението и развитието на обществото. Трета степен е маркирана с бронзов цвят.
<b>Галеони</b> 3020
<b>XP</b> XP : 18755
Предмет : Защита срещу черните изкуства
Най-добра магия : Avada Kedavra
Доминиращ характер

Герой : линк
Възраст на героя : 33
Говори се, че : играе някаква двойна игра, но тя винаги се свежда до личните ѝ ползи и амбиции

Семейство : Сесил Петрова - майка.
Други взаимоотношения : Всеки, който ми е от полза.
Врагове : Всеки, който ми пречи да постигна своето.
Приятели : Нямам приятели.
Здраве :
Сивият Кардинал Bar-le11100 / 100100 / 100Сивият Кардинал Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Пантера
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите