HOGWARTS ONLINE BG
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you.

Go down

childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. Empty childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you.

Писане by Alania Lodge. Чет Апр 23 2020, 23:09

Стоях скрита в ъгъла и не смеех да мръдна. Не смеех да дишам даже. Щяха да ме чуят. Очакваше ме нещо лошо. Аз самата направих нещо лошо.
-           АЛАНИЯ! – чувах виковете й. Усещах, че ще се задуша от сълзи и сополи. – Излез веднага!
Исках да заглуша целия свят и да избягам от тази къща. Не знаех защо бавачката ми лежеше на пода и защо вратът й беше счупен.
Тя падна сама.
Наистина падна сама. Заслужи си го, след като ме ядоса. Свирих на пианото с часове, а тя пак не беше доволна. Давах всичко от себе си, а тя дори не ми позволи да пия вода. „Когато научиш да свириш идеално и четирите времена, ще те пусна до тоалетна. Щом Вивалди може и ти ще успееш.“ Ръцете ме боляха. При всяко малко разсейване получавах удар с пръчката. Опитвах се да не плача, защото последния път, когато го направих, ударите от пръчка бяха много.
Мразех я! Мразех я от дъното на душата си! А мама и татко всеки ден ме оставяха в компанията й. Не смеех да им споделя, защото я обожаваха. Смятаха, че е много добро влияние за мен. Най-много да бъда нахокана и от тях. Траех си. Но в този ден не издържах. Тъкмо бях изсвирила Четирите годишни времена без никаква грешка, и тя ми заяви, че трябва да го направя отново... иначе ще съжалявам. Знаех много добре какво означава това. Но много ми се ходеше до тоалетната, имах чувството, че пикочния ми мехур ще се спука. Нямаше шанс да остана на кожения стол и минута повече.
-         Аз... не мога – изхлипах, знаех последствията – Вижте само ако ме пуснете за малко да оти... – не можах да довърша. Дървената пръчка разцепи въздуха, а по ръцете ми остана червен отпечатък.
За един миг се случиха твърде много неща. Отскочих от пианото. Усетих как сълзите ми се спускат по цялото ми лице. Лошото беше, че това не бе единствената течност по мен. Полата с която бях облечена подгизна. Бях толкова изплашена и не успях да се сдържа. Страхът и срамът ме заливаха. И тогава тя просто падна на пода. Главата й беше клюмнала на една страна и когато проверих дали диша... не дишаше.
Не бях виновна, тя сама падна! Не знам как успя да си счупи врата и как падна изведнъж се строполи на пода, но вината не беше моя!
Тогава защо стоях толкова изплашена в ъгъла?
-        А, ето къде си, малка пикло – чух гласа на мама и светлината от пръчката й ме освети – Ставай веднага! – краката ми трепереха докато изпълнявах заповедта – Обяснявай! – тази заповед не можах да изпълня. Усещах как чорапогащника ми подгизва също, но не смеех да кажа нищо. Каквото и да кажех, бях загазила – Обяснявай, пикло! – този път беше крясък. Но и той не помогна. Просто не можех да мръдна устата си – Империо! Кажи ми какво направи! Кажи ми ти ли я уби!
Не знам как го направи мама, но започнах да говоря неща, които не исках. Неща, които не бяха истина. Защо й казвах, че съм убийца? Аз не бях... Нали?
-         Повече не прави такива неща! Обливиате! – поредния цветен лъч излезе от пръчката на мама. Дали някой ден и аз бих могла да произвеждам такива красиви светлини? Родителите ми казваха, че ако съм послушно момиче, ще мога.
Изправих се. Защо стоях в ъгъла? Как така се бях напикала? Огледах се объркано.
***
-          Лани, запознай се с новата си бавачка. Аз и татко отиваме на работа. Чао, миличка – майка ми ме целуна по бузата и излезе.
Странно. Каква щастлива случайност, че миналата ми гувернантка бе решила да отиде на екскурзия в Америка!...
Alania Lodge.
Alania Lodge.
Ученик
7 курс
Ученик7 курс

<b>Галеони</b> 2615
<b>XP</b> XP : 19450
Най-добра магия : Глациус Триа
Чувство за самосъхранение

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Говори се, че : я е страх от участие в битка, но когато това време дойде, ще участва.. не е ясно от коя страна

Жилище : Лондон
Семейство : Лодж.
Врагове : Charlotte F
Приятели : Луциус Мортис, Офелия Бангшот, Reanna
Здраве :
childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. Bar-le11100 / 100100 / 100childhood is like being drunk. everyone remembers what you did, except you. Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Акула
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите