HOGWARTS ONLINE BG
how many fingers do you see? WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
how many fingers do you see? WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
how many fingers do you see? EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
how many fingers do you see? EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
how many fingers do you see? EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
how many fingers do you see? EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
how many fingers do you see? EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
how many fingers do you see? EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
how many fingers do you see? EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
how many fingers do you see? EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
how many fingers do you see? EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
how many fingers do you see? EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
how many fingers do you see? EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
how many fingers do you see? EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
how many fingers do you see? EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
how many fingers do you see? EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
how many fingers do you see? EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
how many fingers do you see? EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
how many fingers do you see? EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


how many fingers do you see?

Go down

how many fingers do you see? Empty how many fingers do you see?

Писане by Alania Lodge. Пет Май 01 2020, 00:23

- Колко пръста виждаш?
- Три – ама че глупав въпрос!
- Как се казваш?
- Алания Лодж
– защо лекарите ми задаваха такива въпрос и ме гледаха сякаш съм се върнала от мъртвите? Та аз бях просто малко ранена... сигурно съм припаднала, защото не помня как се озовах тук.
- На колко години си?
- На 13
– нещо грешно ли казах? Защо започнаха да си шушукат неща от рода на „момичето не беше ли шести курс?!“. Защо ме гледаха сякаш бях паднала от Марс?
- Знаеш ли коя дата е?
- Ъм... не? Не знам колко време съм била в безсъзнание
– заклевам се, този разговор ставаше все по-абсурден.
- А знаеш ли коя година е?
- Разбира се! 2017!
– физиономията на лекарката пред мен пребледня. Мелиса, както пишеше на табелката й, ме гледаше сякаш е видяла признак.
- Скъпа... Датата днес е 30 април 2020 година – правилно ли чух? 2020?!? Тези се ебаваха с мен.
- Моля ви, без шегички... Знаете ли коя съм аз? Знаете ли кои са родителите ми? Ще ви уволнят и съсипят като разберат как се отнасяте с дъщеря им – изсъсках. Що за глупост? Бях на тринадесет, трети курс в Хогуортс, а последното нещо, което помня, беше как с Луциус, Лора и Филип – най-добрите ми приятели и гадже – великолепната четворка – играем белот и пием водка. Като споменах това... – Къде е гаджето ми? Не е ли идвало тъмнокосо момче?
- Мила... никакво момче не е идвало. Родителите ти ни пратиха сова, че са заети и ще дойдат при първа възможност – младата лекарка сякаш се чудеше как да ми поднесе думите – Но пък изпратиха нещо за теб – посочи нощното шкафче на което стоеше огромен букет и кутия диетични бонбони. Разбира се, мама не би искала да кача излишно тегло и то на толкова крехка възраст.. Малко се натъжих. Първо лекарите ме баламосваха, а сега и никой не се бе поинтересувал от мен и дали съм добре – Трябва да направим някои изследвания, изглежда имаш... амнезия.
***

Оказа се, че годината наистина беше 2020. Бях изпуснала 3 години от живота си. Доколкото разбрах от лекарите (мама и татко така и не успяха да дойдат) на последното Хогуортско посещение в Хогсмийд съм станала жертва на черна магия. Била съм в безсъзнание около седмица. Странно, стори ми се, че като бях на онова адско място минаха години. Възстановила съм се от нищото, мислели са, че ще ме изпуснат. Няколко пъти се опитах да им кажа, че професор Андерсън ме спаси, че него видях първо след като се събудих, но никой не ми повярва. „Знаем, че си специална за Андерсън, но той дори не е идвал тук." – обясни ми услужливо Мелиса, с която си станахме доста близки. Тя говореше пълни глупости, първо не бях специална за ръководителя си, бях поредната ученичка в дома му, и второ – видях го със собствените си очи в болницата!
След седмица ме изписаха и с леко свито сърце заминах за Хогуортс. Все още не вярвах какво ми се случва. Дали щях да остана да повтарям? Та, аз не знаех никакви магии за напреднали. И все пак да гледам как приятелите ми завършват, докато аз имам още 3 години обучение, караше стомаха ми да стане на топка.
Луциус и няколко непознати лица ме посрещнаха на входа. Това ли бяха новите ми приятели? Нахвърлиха ми се да ме прегръщат, а аз се чувствах страшно неловко. Сякаш това не беше моят живот. И къде беше той?
- Луци, защо Филип не е тук? – попитах най-добрия си приятел. Нещо не се връзваше. Бертранд беше грубиян, но нима толкова не се интересуваше от гаджето си?
Alania Lodge.
Alania Lodge.
Ученик
7 курс
Ученик7 курс

<b>Галеони</b> 2615
<b>XP</b> XP : 19340
Най-добра магия : Глациус Триа
Чувство за самосъхранение

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Говори се, че : я е страх от участие в битка, но когато това време дойде, ще участва.. не е ясно от коя страна

Жилище : Лондон
Семейство : Лодж.
Врагове : Charlotte F
Приятели : Луциус Мортис, Офелия Бангшот, Reanna
Здраве :
how many fingers do you see? Bar-le11100 / 100100 / 100how many fingers do you see? Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Акула
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите