HOGWARTS ONLINE BG
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

2 posters

Go down

Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Empty Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

Писане by Андрю Роуз Пет Май 22 2020, 00:23

Г-че Соколовна, 

Аз само исках да ви кажа... Думите ми бягат уви, протягам се към тях, но те пак ми се изплъзват. Не съм си разменил с вас нито дума, а чувствам че вече съм опознал душата ви. Сякаш съм ви срещал някога и сме си казали всичко. Сега изпитвам нуждата да благоговея пред вас и да не отронвам нито дума, защото и един едничък звук би развалил тази съкровена тишина...Никога не съм изпитвал нещо подобно. И романтичните ми приказки не струват. Та, аз изобщо не ставам за поет. Твърде често използвах думата " дума" в предните изречения и вероятно са станали тегави за четене. Но какво друго ми остава освен думите, които не могат да изложат дори половината от това, което чувствам във ваше присъствие. Ах, да можех да ви нарисувам или да ви претворя в песен...



Ваш
Андрю
Андрю Роуз
Андрю Роуз


<b>Галеони</b> 1270
<b>XP</b> XP : 15253
Най-добра магия : Легилименс
Отлични умения в магипортирането

Герой : линк
Жилище : Лондон
Здраве :
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-le11100 / 100100 / 100Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Жираф
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Empty Re: Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

Писане by Андрю Роуз Пет Май 22 2020, 00:33

Госпожице, 

Аз разбирам свенливостта ви. И ви уверявам, че тя ми изглежда така естествена и чаровна. Може би именно вашето чисто сърце ме привлече. В друг случай аз никога не бих се осмелил да ви пиша подобни сърцераздерателни излияния. В друг случай бих се правил на храбър и непоколибим мъж. Бих ви оскърбявал с лековат флирт. Не бих се различавал от другите момчета и вероятно завладян от страст, щях да ви заявя друг тип намерения.

Но аз оставам безмълвен във ваше присъствие. Губя мъжката си сила и не смея да си представя нещо сладострасно с вас. 

Руската поетическа душа е необятна, но  аз няма да ви пращам поезия на някой ваш сънародник. Ще споделя с вас думи на Христофоров, герой от драмата на Яворов " В Полите на Витоша". Той е велик български поет, вероятно Филип ви е споменавал за него или пък не?

Чувствувам желание да те отнеса накрай света и да бдя над тебе...ревнувайки те от слънцето, което те грее...пазейки те от вятъра, който те докосва.


Ваш
Андрю
Андрю Роуз
Андрю Роуз


<b>Галеони</b> 1270
<b>XP</b> XP : 15253
Най-добра магия : Легилименс
Отлични умения в магипортирането

Герой : линк
Жилище : Лондон
Здраве :
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-le11100 / 100100 / 100Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Жираф
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Empty Re: Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

Писане by Андрю Роуз Пет Май 22 2020, 00:41

Г-че Соколовна, 

Простете ми забавянето. Аз няколко пъти захващах да ви пиша отговор и всичките пъти захвърлях перото си. Думите ми се струваха така нищожни. Те не биха могли да изразят вълнението, което изпитах от стиховете, които ми изпратихте. Не зная дали е правилно, но аз си ви представям във вашето голямо имение в Русия. Облечена сте в дълга бяла рокля и четете поезия в двора. Птиците спират песента си, за да не нарушават покоя ви, а самодиви се крият плахо зад дърветата. Те също не искат да обезпокояват своята предводителка. Не зная госпожице, дали ви е приятно да фантазирам с вас. Но трябва да разберете, че тайната на нашите взаимотношения понякога ме измъчва. Зная, че никога няма да съм достоен за вас и ще си остана за винаги ваш епистоларен любовник. Фантазиите си единствения начин да бъда с вас, па макар и в имагинерния свят.


Позволи ми да мисля за тебе.
Да си спомня за тебе.
Отново. 
Да се влюбя в тебе...
                   Христо Фотев


Ваш 
Андрю
Андрю Роуз
Андрю Роуз


<b>Галеони</b> 1270
<b>XP</b> XP : 15253
Най-добра магия : Легилименс
Отлични умения в магипортирането

Герой : линк
Жилище : Лондон
Здраве :
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-le11100 / 100100 / 100Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Жираф
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Empty Re: Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

Писане by Елисавета Соколовна Пет Май 22 2020, 01:21

(Писмо 1)
Господин Роуз, 

Аз само искам да Ви кажа... не знам наистина какво. Думите Ви ме оставиха безмълвна и развълнувана, както не подобава на една дама да бъде, но аз ценя всяка една от тях. Вие може и да не се считате за поет, но душата Ви е поетична и накара моята да се усмихне.

Приемете усмивката ѝ, макар и плаха...
...но аз отново много говоря. Вие правилно казахте, че тишината е съкровена. А аз искрено желая да Ви опозная чрез нея. В тишината между Вашия поглед и моя, между всички неизречени още слова... 
...там бих искала да се срещнем.

Не знам дали е редно... но Вие твърде много ме развълнувахте с красивите си думи и не съумях да ги оставя без отговор. Аз се боя, че далеч не умея да пиша толкова красиво, но ви пиша от името на свенливото си сърце, което, уви, е непоправимо романтично и впечатлително. И то Ви благодари.

Искрено Ваша,
Елисавета


П.П: Историята с гадателката ме озадачи ужасно... и не мога да не Ви попитам защо ми я разказахте? Нима Вие мислите, че... Не, боя се, че отново се размечтавам, а това е много лошо качество за една дама. Надявам се не съм Ви отегчила със своите словоизлияния и ще чакам... поне за миг отново да си помълчим.
Елисавета Соколовна
Елисавета Соколовна
Ученик в 6 курс Буревестник
Ученик в 6 курс Буревестник

Оригинален РП автор - тази значка е спечелена като награда по време на Тримагическия турнир, в който героят е участвал
<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 15282
Най-добра магия : Аресто Моментом
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Специални предмети : няма
Семейство : Елена Соколовна - сестра-близначка. Александър Соколович - по-голям брат.
Здраве :
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-le11100 / 100100 / 100Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: няма
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Empty Re: Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

Писане by Елисавета Соколовна Нед Май 24 2020, 23:09

(Писмо 2)
Жди, когда  из  дальних  мест
Писем  не  придет,
Жди, когда  уж  надоест
Всем, кто ждет.

Филип, разбира се, ми е говорил за българските поети, но ще се радвам Вие да ми разкажете повече. Съжалявам, че вроденото ми притеснение пречи на нашия разговор, но мога да Ви уверя, че думите Ви ме докоснаха дълбоко. Вие ме оставяте безмълвна, и същевременно нетърпелива да Ви зърна отново, или да прочета следващото Ви писмо...
...да, нека се видим! Дори и за малко, дори и отдалеч. Аз Ви вярвам, когато казвате, че душите ни се познават, че са се срещали преди. Представям си, че точно поезията ги е събрала, защото няма по-красива среща от поетичната.

Ще ви чакам, Андрю! На уречено от Вас място, в уречен час.

Искрено Ваша,
Елисавета
Елисавета Соколовна
Елисавета Соколовна
Ученик в 6 курс Буревестник
Ученик в 6 курс Буревестник

Оригинален РП автор - тази значка е спечелена като награда по време на Тримагическия турнир, в който героят е участвал
<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 15282
Най-добра магия : Аресто Моментом
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Специални предмети : няма
Семейство : Елена Соколовна - сестра-близначка. Александър Соколович - по-голям брат.
Здраве :
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-le11100 / 100100 / 100Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: няма
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Empty Re: Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

Писане by Елисавета Соколовна Нед Май 24 2020, 23:09

(Писмо 3)
Г-н Роуз, 

аз се страхувам, че ще ви разочаровам след като чета всички хубави епитети по свой адрес. Бледнея пред красотата на словото Ви, то сякаш се отнасят за някой ангел, а не за мен. Вие имате твърде добра душа и аз се чувствам поласкана от всяка сричка, благодарна съм за всяка дума, изписана за мен. Вашите писма правят и най-лошия ми ден да изглежда слънчев и изпълнен с надежда, а мисълта за Вас ме кара да се усмихвам, дори когато нямам причина за това.

Аз не желая да Ви измъчвам по никакъв начин... тежко ще ми е, ако дори за миг стана причина за Вашето страдание. Зная, че обстоятелствата пречат на нашата среща и съм безкрайно щастлива, че въпреки това избирате да ми пишете. Аз не желая дори за миг да допускате, че е възможно да сте недостоен, напротив, ако питате мен сред нас аз съм тази, която не заслужава цялата тази нежност и топли чувства. Нашата тайна служи да Ви опази и аз не бих понесла да Ви се случи нещо, задето сте обект на вниманието ми. Моля Ви, пазете се!

Аз сега си Ви представям как четете това писмо и се мръщите, готвите се да вземете перото и да ме опровергаете. Представям си как светът се смълчава, за да Ви даде необходимото спокойствие и уединение. Нима не е винаги така?

Боя се, че трябва да вървя. Надявам се... надявам се скоро пак да чуя от вас. А кой знае, може би и да ви видя за миг, само за миг... едничък и достатъчен.

Искрено Ваша,
Елисавета.
Елисавета Соколовна
Елисавета Соколовна
Ученик в 6 курс Буревестник
Ученик в 6 курс Буревестник

Оригинален РП автор - тази значка е спечелена като награда по време на Тримагическия турнир, в който героят е участвал
<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 15282
Най-добра магия : Аресто Моментом
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Специални предмети : няма
Семейство : Елена Соколовна - сестра-близначка. Александър Соколович - по-голям брат.
Здраве :
Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-le11100 / 100100 / 100Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: няма
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю Empty Re: Изгубени в превода/ Тайни писма между Елисавета и Андрю

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите