HOGWARTS ONLINE BG
Магазин "Даровете на Смъртта" WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Магазин "Даровете на Смъртта" WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Магазин "Даровете на Смъртта" EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Магазин "Даровете на Смъртта"

+6
robbi3 turner
Samael
Alania Lodge.
Белатрикс Левиатан
Уенсдей Монро
Аштън Андерсън
10 posters

Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Аштън Андерсън Съб Юни 17 2017, 00:53

 
Магазин "Даровете на смъртта"
Най-новият магазин отворил врати през 2017 година на Диагон-Али бе основан от младата магьосница Белатрикс Левиатан. В този магазин всеки можеше да намери изключително рядки пособия на високи цени. Всяка една стока е проверена за достоверност. Интересен факт е, че Белатрикс се е борила дълго време с Министерството на Магията за отварянето му, заради нещата, които се продават.
ПОВЕЧЕ
<=


ВСЕКИ, КОЙТО ИСКА ДА КУПИ НЕЩО ОТ ТОЗИ МАГАЗИН ТРЯБВА ДА ГО НАПРАВИ ЧРЕЗ РП!


ПРОДАВАЩИ СЕ ПРЕДМЕТИ:


Магазин "Даровете на Смъртта" Amulet_na_lubovta1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Vsevijdashtoto_oko
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Klucharoza
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Bezdunna_qma
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Prispotvara
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Ledeniqmech
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Komplekt1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Kurvaviqprusten
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Svituknajivota
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Filosofskiqkamuk
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Amuleta_na_sliderin
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Kniga_na_dushite
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Kniga_na_gorata
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Vremevrut
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Luk
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Kapan2
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Mnogolikowa_otwara



ПОСТЕПЕННО ЩЕ СЕ ДОБАВЯТ НОВИ ПРОДУКТИ В МАГАЗИНА.
Аштън Андерсън
Аштън Андерсън
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс

Орден на Мерлин - Втора степен. За необикновени постижения или начинания. Това е средната степен.
<b>Галеони</b> 6550
<b>XP</b> XP : 20769
Предмет : Отвари и алхимия
Най-добра магия : Империо
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 34
Говори се, че : директорът му има сляпо доверие, а той планира кроежи как смъртожадните да влязат в Хогуортс.Дали е така?

Жилище : Годрикс Холоу
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Да
Покровител: Акромантула
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Уенсдей Монро Съб Юни 17 2017, 13:25

Чифт зелени очи бяха впити във витрината на новия магазин на Диагон-Али. Краят на работното време след десетина минути щеше дойде, а Уенсдей Монро продължаваше да стои на ъгъла. Все още имаше минувачи и със сигурност забелязваха присъствието на високата, но фина фигура на русокосата жена, стояща в страни без да помръдне в последните пет минути. Имаше нещо напрегнато в стойката й, нещо което в същото време напомняше за позицията на хищник готов да атакува нищо неподозираща жертва. Като никога рамената й не стърчаха изпъчени нагоре, сега бяха сковани сякаш под натиска на мислите, които се въртяха в главата. Уенсдей се колебаеше и за пръв път й се струваше толкова трудно взимането на едно просто решение. Всеки един смях прелитащ от другия край на улицата, всяко едно изказване на подминаващите я магьосници я накараше в готовност да стиска пръчката си, скрита в джоба на черният й шлифер. Напоследък от Министерството, бяха затегнали много режима на сигурността и на час патрулираха екипи от аврори, които в този настоящ момент се намираха в дъното на улицата, само на няколко преки разстояние от стоящата на пост Монро. Трябваше да действа по-бързо, но изчакваше нетърпеливо и последните клиенти да напуснат „Даровете на Смъртта“. Когато това стана, Уенсдей се спусна с цялата си грация към магазина. Преди да влезе, набързо направи едно заклинание за промяна на цвета на косата и мястото на златните й коси вече имаше кърваво червени къдрици. Не си падаше много по такъв вид промяна, уви бе задължително, ако не искаше още в първата секунда да бъде разпозната. Не разполагаше с особено много време затова обиколи магазина, без да обръща внимание на магазинерката, която на няколко пъти опита да й даде насоки за продаваната стока. Госпожица Монро не знаеше какво точно търси, затова и не отговаряше на ненужно милите покани на жената да й помогне с търсенето. Интересното в това магазинче, бе във факта, че имаше толкова много неща, скъпоценни неща. Дали не бяха висококачествени ментета? Вероятно. Очите на Уенсдей се разшириха от изненада, когато на един от рафтовете срещу погледа си ,забеляза една малка кутия с пръстен и надпис с цена пред него. Не бе възможно, просто не бе възможно! Червените кичури успяха да скрият очевидната реакция на почуда изписала се на бледото й лице, ала именно езика на тялото й я издаде. Уенсдей просто застина на едно място и не помръдна в следващите няколко секунди. Това не убегна на продавачката, която веднага се приближи до нея и я попита дали има някакъв проблем.
- Не.- прошепна все още възхитена  и откъсна блестящите си очи от пръстена.- Няма проблем. - допълни с нежен, греховно ангелски глас и се обърна към непозната жена за да й се усмихне престорено. - Този пръстен, искам този пръстен. Цена? Как може да сложите такава цена? Срам.
Смъртожадната грабва кутията с пръстена, стряскайки продавачката с бързината си. Жената веднага отстъпи крачка назад и посегна към собствената си пръчката . От своя страна, Монро извади внимателно пръстена и го сложи на тънкия си, безименен пръст. Първото нещо, което направи, бе да изпъне ръката си за да огледа колко добре всъщност й стоеше бижуто.
- Не бойте се. Ще си платя. За това ...- зелените очи на Уенсдей се впиха в новата й придобивка.- За това си струва човек да плати.- на лицето й разцъфна вече истинска смъртоносна усмивка.- Да плати дори с живота си.
Радвайки се откровено на „Кървавия пръстен“, Монро извади от вътрешния джоб на шлифера си си малкото си, лично портмоне и изкара колкото успя пари да хване и ги хвърли безсрамно към магазинерката. Дали бяха по-малко или повече, вече нямаше значение, защото Уенсдей вече вървеше към вратата, готова да напусне спокойно магазина. Ръката й все още бе изпъната напред и тя очевидно продължаваше да се любува на бижуто, което щеше да краси пръста й занапред. О, беше толкова доволна и усмивката не можеше да й слезе от лицето. Дори и когато към нея , тичащи по улицата, приближиха аврори, смъртожадната продължи да се подсмихва победоносно. Настана хаос и глъчка за момент, а над Диагон-Али се изви една тъмна маса пушек, която потъна в надвисналите,тъмни облаци .
От галеоните ти са взети 700, а в инвентара ти е добавен Кървавият пръстен
Уенсдей Монро
Уенсдей Монро
ЛИДЕР НА
СМЪРТОЖАДНИТЕ

ЛИДЕР НА СМЪРТОЖАДНИТЕ

<b>Галеони</b> 13500
<b>XP</b> XP : 22526
Най-добра магия : Проклятието Круциатус
Чувство за самосъхранение

Герой : тук
Семейство : кланът Монро: Нор Монро(брат) + едно дете, което учи в Хогуортс
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Като черен пушек
Покровител: Гарга
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Белатрикс Левиатан Съб Юни 17 2017, 14:21

Бяха минали само няколко дена от отварянето на новият ѝ магазин "Даровете на Смъртта", а вече бе набрал толкова популярност, колкото книжарницата "Флориш и Блотс". Мечтата ѝ се бе осъществила, а тя бе безкрайно щастлива от този факт. Клиентите, влизащи в големия магазин излизаха прекалено доволни. Да добавим, че нейните галеони се трупаха. Всичко, което купуваха отиваше в нейната сметка. Какво по-добре за една млада магьосница?


Белатрикс стоеше на любимия си кожен стол и четеше книгата "Редки, опасни артефакти и къде да ги открием". В момента бе изложила само малка част от нещата, които щеше да продава. След няколко минути работното време на магьосницата щеше да свърши и най-накрая щеше да се прибере в къщи и да прави любимото ѝ нещо - да изпие няколко чаши.. литра червено вино, пушейки специални билки за разкрасяване.


Уви, звънчето стоящо над вратата издаде звук, което значеше, че някой влиза. Тези хора не знаеха ли, че не е хубаво да прекъсват спокойствието ѝ? Фигурата, която бе нахлуха в магазина имаше уникална кърваво червена коса и излъчваше сексапил, страх. Левиатан потрепери щом се загледа в нея. Беше ѝ някак си позната в лицето. Тази жена можеше да каже поне "Добър вечер, извинете че нахлувам преди да свършите работа". Трябваше да бъде любезна.


- Извинете, госпожице, искате ли да ви помогна да намерите нещо? - клиентката така и не отговори. - Нещо специално, което искате да имате? 
Отново остана без отговор. Стори ѝ се съмнителна и за това отиде малко по-близо до нея, наблюдавайки я внимателно. Странно беше, че когато видя "Кървавият пръстен" тази жена застина на едно място. Сякаш се бе стъписала, че точно този пръстен се продава на Диагон-Али.


- Има ли проблем, госпожице? 
Този път отговор имаше, невероятния глас на отсрещната се разнесе из магазина като разкъса създалата се тишина. Желанието ѝ да получи този пръстен личеше, че е огромно. Разбра се, когато с едно рязко движение кутийката се бе озовала в ръцете ѝ. Белатрикс посегна към пръчката си готова да брани своето. С поглед следеше как червенокосата слагаше пръстена на безименния си пръст и как искрено му се радваше. 


Камък падна от сърцето на продавачката, когато клиентката каза че ще си плати. Говореше така, сякаш ще го използва веднага. Няма значение, нали парите щяха да отидат при Левиатан. Парите за нея бяха всичко. Това си пролича, когато купувачката захвърли галеоните си, а вместо да се ядоса, че я замериха като куче на лицето ѝ се появи широка усмивка. Парите бяха точни, добре.


Вече пръстенът беше неин.. чак сега се досети коя беше тази жена - смъртожадната Монро. Лицето ѝ беше на почти всички обяви "Виждали ли сте този магьосник?". Няма значение каква е тя.. щом си плати, всичко е наред.
Белатрикс Левиатан
Белатрикс Левиатан


<b>Галеони</b> 14 122
<b>XP</b> XP : 25584
Най-добра магия : Конфринго
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 35
Жилище : Литъл Хангълтън
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Alania Lodge. Нед Юни 18 2017, 00:06

Магазин "Даровете на Смъртта" Tumblr_okdgptRxXf1qacikho4_400


ПРЕДИ МЕСЕЦ

Въпреки че изпратих част от персонала да купи учебниците и всички други глупости за новата ми учебна година в Хогуортс, чувствах, че трябваше сама да купя... това. Намирах се пред най-новият магазин на Диагон-али - "Даровете на смъртта". Интересно име, нали? Вече няколко човека ми казаха, че тук има страхотни нещица - от любовни магии, до връщане на мъртвите, контрол над останалите и какво ли още не. Да, всички предмети бяха уникални, но вече си бях избрала какво точно искам. Нещо, с което ще мога да контролирам всичко.
Надявах се да ми продадат това, което исках. Не беше никак легално, но не се притеснявах особено. Влязох в магазина и свалих качулката на мантията си. Нямах желание да ме разпознаят някъде из Диагон-али, затова бях леко подприкритие. Та, махнах качулката и слънчевите си очила и огледах магазина. Беше голям и изглеждаше някак приветливо. Всички опасни предмети бяха наредени хубаво на рафтове по стените. Както казах, знаех какво искам, затова направо се опътих към продавачката.
- Добър ден - кимнах й - Искам да купя Времеврът първо издание - погледнах я уверено, а тя веднага се размърда, отиде някъде отзад в магазина и след малко се върна, подавайки ми Времевръта в красива кутийка.
Това беше. Усмихнах се. Сега вече щях да владея времето - какво по-хубаво от това? Бях чула и легенда, че това специално издание може и да спира времето. Надявах се да е така. Щом мога да контролирам времето, мога всичко. За мен времето беше едно от най-ценните неща и често не ми стигаше. А сега... всичко щеше да се промени.
- Приятен ден - усмихнах се мило на жената, още ми беше странно, че ми продаде това без да й мигне окото, извадих точната сума галеони и й ги подадох.
Да, бях богата, но спестявах 1-2 седмици за Времевръта. Все пак, щеше да е странно да поискам почти 3000 галеона от нашите - това беше 1/4 от заплатата им! А и дадох от спестяванията си... Нищо, надявах се, че ще се възвърнат бързо.
Погледнах за последно красивата вещ в ръцете ми и излязох от магазина, доволна от добре свършената работа.


От сметката ви са взети 2712 Галеона.
В инвентара ти е добавен "Времеврът първо издание"


Последната промяна е направена от Alania Lodge. на Нед Юни 18 2017, 00:30; мнението е било променяно общо 1 път
Alania Lodge.
Alania Lodge.
Ученик
7 курс
Ученик7 курс

<b>Галеони</b> 2615
<b>XP</b> XP : 19460
Най-добра магия : Глациус Триа
Чувство за самосъхранение

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Говори се, че : я е страх от участие в битка, но когато това време дойде, ще участва.. не е ясно от коя страна

Жилище : Лондон
Семейство : Лодж.
Врагове : Charlotte F
Приятели : Луциус Мортис, Офелия Бангшот, Reanna
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Акула
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Белатрикс Левиатан Нед Юни 18 2017, 00:28

"I'm sexy girl, i'm sexy lady.. I'm the best, bitches" - прекрасния глас на Белатрикс се разнасяше из чисто новия магазин. Тя разчистваше чисто новите рафтове, а радостта ѝ беше огромна. След няколко дена учебната година щеше да започне и знаеше, че точно сега всички малки деца, заедно с родителите си обикаляха из Диагон-Али, а какво по-хубаво от лъснат магазин? Лъскав, в който имаше толкова опасни неща, които взимаха погледа на минувачите. Дори и едно единадесетгодишно дете да влезе щеше да получи това, което иска. Левиатан знаеше как да трупа пари и ѝ се получаваше.
След като обърса последната прашинка, която се бе настанила на дървените рафтове застана на вратата, готова да посрещне всяко дете, родител, смъртожаден или пък някой старец, на който прякора измислен от нея бе "ходещ некролог".
За няколко секунди се бе обърнала да огледа обстановката, когато звънчето се развънча. В магазина влезе младо момиче с качулка, а когато я махна пред погледа на Бела се разкри красиво лице, черна коса, а злобата в очите ѝ си личеше. Какво по-хубаво от повече пари? 
- Добър ден госпожице! - продавачката бе доста по-мила от обикновено.
- Искам да купя времеврът първо издание.
Не изчака втора покана, та този предмет бе един от най-скъпите в този магазин. Отиде в склада на магазина, а там стоеше един червен съндък, заключен с катинар. Левиатан извади пръчката си и с няколко замахвания в ръцете си държеше изключително стилна черно-зелена кутия, а вътре в нея бе неповторимия времеврът. С бързи крачки се върна при младото момиче и по най-бързия начин я пъхна в ръцете ѝ. 
Най-хубавата част бе плащането. Ах колко добре ѝ се отразиха тези галеони. Обичаше глезените деца, оборота го правеха те.
- Довиждане, да го ползваш както трябва! - намигна ѝ, а след което Белатрикс се изгуби из магазина, оправяйки няколко от предметите, които не ѝ харесваха как стояха.
Белатрикс Левиатан
Белатрикс Левиатан


<b>Галеони</b> 14 122
<b>XP</b> XP : 25584
Най-добра магия : Конфринго
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 35
Жилище : Литъл Хангълтън
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Samael Пон Юни 19 2017, 21:58

Диагон Али...Последно бях идвал, още като дете, заедно с родителите си и макар че това беше преди толкова много години, все още си го спомням, сякаш беше вчера.Именно тук за пръв път бях станал свидетел на убийство, извършено умело от собствената ми майка.Грацията, с която тази жена отнемаше живот беше достойна за възхищение...
Сега отново крачех из уличките, обградени отвсякъде с магазини, само че за разлика от преди, вече не можех да го правя открито.Проклети времена...Нямах търпение нещата да се променят отново и в магьосническия свят да настъпят тъмни дни.Такива дни, в които вече няма да ми се налага да се промъквам скришно сред тълпата, за да не ме хване стадото добичета, наречено аврори.Някой ден щях да ги натикам тези смешници в Азкабан, че да видят хубаво ли е.
Докато вървях към наскоро отворилия магазин, целият бях на тръни да не ме разпознае някой.Вече се знаеше, че съм в Англия и издирването ми беше започнало.Бях се покрил с качулката на черната си мантия, оставяйки няколко кичура коса пред лицето ми, които да го скриват.През повечето време бях със сведена глава, което никак не ми се нравеше, но беше необходима мярка за сигурност.Крачех бързо, но не до толкова, че да се откроявам сред тълпата, която въпреки ранния час беше доста масивна.
"Даровете на Смърта".Прочетох надписа над едната от многото сходни съборетини тук и сякаш камък ми падна от сърцето, защото имах чувството, че вече вървя от часове.Още малко и щях да си помисля, че са го затворили и идването ми е било напразно.
Преди да вляза се огледах набързо, за да проверя дали случайно нямам опашка.Освен случайните минувачи, които ми хвърляха странни погледи, нямаше никого.Издишах с облекчение и дръпнах дръжката, но вратата не се помръдна.Ами сега?!Явно още беше затворено, което не ме учудваше, предвид ранния час.Почуках настойчиво на вратата, с надеждата, че продавачът е някъде там, но вратата продължи да си стои затворена.Наведох се към едно от прозорчетата на магазина, за да огледам от вътре.Беше доста мрачно вътре, а сред мрака се виждаха безброй предмети, лежащи безпризорно по дървените лавици.Тогава се замислих дали просто да не вляза неканено и да си взема каквото ми трябва, но веднага отсях идеята, като изключително глупава.С такъв инвентар, собственикът вероятно е направил безброй защитни заклинания, поне ако е достатъчно умен, разбира се.Въобще не исках да оставам тук повече, защото с всяка минута престой рискувах свободата си.
"Майната му!Тръгвам си..." - изръмжах на ум, ядосан, че съм си пропилял напразно времето и тъкмо, когато смятах да си магипортирам задника надалече, женски глас ме възпря.
-Извинете, мен ли чакате? - гласът беше толкова ведър и жизнерадостен, че ми се прииска да го заглуша завинаги.
Кимнах в отговор.Не можех да я видя достатъчно добре, заради пречкащата пред очите ми коса.Жената отвори магазина набързо и без да чакам поканата й нахлух вътре, дори преди нея.Нямам представа каква беше реакцията й, но пък и не ме интересуваше.След секунди, светлините в помещението заблестяха, хвърляйки се към предметите.Свалих качулката и разкарах проклетите къдрици, за да мога да видя нещо.Имаше толкова много неща, които ми грабнаха окото, но може би друг път.Сега бях дошъл за нещо конкретно.
-Мога ли да Ви помогна с нещо? - гласът й се разнесе сред тишината на помещението.
По принцип, бих отказал, но в случая щеше да стане много по-бързо.
-Надявам се, че можете. - отвърнах тихо, без да се обръщам към нея. -Търся "Книгата на гората".Случайно да Ви се намира някой екземпляр? 
Последва шум, предизвикан от отварянето на шкаф.
-Мисля, че имате късмет. - отново този жизнерадостен глас, като преди малко.
Приближих се към нея, вземайки книгата от ръцете й.Започнах да я разлиствам, за да се уверя, че не е някой фалшифициран боклук.В следващия момент, погледа ми се спря върху продавачката, която се беше втренчила в мен.В очите й много силно се долавяше тревожност, подсладена с малка доза страх.Явно ме беше разпознала.
-Няма нужда да всяваме паника.Ако си мълчиш и не се опиташ да направиш някоя глупост, просто ще ти платя и ще си тръгна.Другия вариант, не мисля, че искаш да ти го описвам... - бръкнах в джоба си, за да извадя пари.
Направих няколко крачки към нея, заставайки плътно.
-Знаех си, че си лошо момиче. - прошепнах в ухото й, а междувременно с това мушнах парите в джоба й. -Удоволствие е да се работи с теб. -намигнах.
В следващия момент тялото ми се скри в черен пушек, който полетя навън, оставяйки вратата след себе си широко отворена.

Добавена "Книгата на гората" в инвентара.
От сметката са взети 650 галеона
Samael
Samael


<b>Галеони</b> 1920
<b>XP</b> XP : 16757
Най-добра магия : Империус
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 34
Други взаимоотношения : Самара Лестрандж (братовчедка)
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: гарван
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by robbi3 turner Пон Юни 19 2017, 23:03

Няма такава смяна, повтарям ви, ня-ма! Казват ти, сформирам нови екипи до час-два, няма и да усетите и се връщам, а то излиза, че по-голяма лъжа от тази няма и ние сме най-големите наивници... Сериозно! Само току що прохождащ в професията би клъвнал на подобни залъгалки, нямам обяснение какво ме прихвана. Но и да бях отворил уста, щяха да ме смъмрят, че това ми е работата.
Не спирам да се питам, не им ли достига ум в главите, или просто замазват положението (несъмнено е второто); смъртожадни на оживено място като Диагон - Али в рамките на кратък промеждутък от време?! Хо-хо-ха е напълно стояща на мястото си реакция, нима не ви напушва смях! Дори невръстни от Хогуортс биха били по-адекватни в действията си спрямо деликатната ситуация, докато от Министерството подхождаха по-достойно за някой цирк, но кой е достатъчно нетактичен, че да ги вини. Понякога си мисля, че четиво като Дрънкало е десетки пъти по-стойностно по отношение на истинността, която се публикува на страниците му(о, да, за наргълите също), не като премълчаното в Пророчески вести. 
Така де,.. и наместниците на този цирк сме аврорите, затова, в случай че си задавате същите въпроси, ще насочите присмеха си най-напред към нас. Нас ще посочите с пръст.
Ама, че смешници. Верните кученца на министъра. А някога аврорът се смяташе за престижна професия...
И в дъжд, и в пек, ние сме в разгара на събитията. Днес бяхме потърпевши на претенциите на времето, което се яви добавка към изтощението ми: глад и гняв са страничните ефекти. Да не забравяме, че на магьосническата уличка е винаги такава навалица и глъчка, че не минаваха и пет минути, в които някоя склерозирала вещица да не реши да ни губи времето във въпроси, я за омагьосания й чайник, я за избягалия богърт от гардероба(Рупърт е домашния ми любимец, какво да правя). Имаше моменти, в които тълпата така ни притискаше, че си е нужно тренинг с равновесието, за да не се озовеш под нечия кубинка. 
Със стиснати зъби, преглътнах и тази обида. След края на смяната, изобщо не исках да мисля за изживяното, а за да стане така, трябваше по най-бързия начин да напусна Диагон - Али, ала преди това, можех да отхвърля задачи, които касаят лично мен.
- Значи твърдите на сто и един процента, тук не е влизало никое от лицата в списъка. - дипломатично потретих това, което току що ме бе уверила продавачката. Освен такава, тя се явяваше и собственичка на интригуващия за всички магазин, за който се бе шумяло доста преди откриването му. По моему, мястото се явяваше притегателна сила за смъртожадните, така че нищо чудно те да за кръжат наоколо, гадните му лешояди. Може аз да не съм на смяна, за това нека го има в предвид. Не обичах да отправям заплахи, но търговец от нейния ранг ме кара да се съмнявам в нечистите й ризи до последно.
- Аха. Вземете няколко от тези листовки с издирвани и ги разлепете на витрината си. Знайте, че няма от какво да се страхувате, ако нищо не криете. Всяка информация би послужила на министерството. 
-Междувременно, чух за Бездънната яма. Ще ми спестите много неудобства ако все още я имате в наличност. 
И наистина да извадя късмет и то след такъв ден. Продължих да се чувствам като наритан отзад, обаче.

Добавена "Бездънната яма" в инвентара
Взети 300 галеона от сметката
robbi3 turner
robbi3 turner

<b>Галеони</b> 6290
<b>XP</b> XP : 25548
Най-добра магия : Заклинанието на Моли Уизли- подобно на проклятието Авада Кедавра, убива (или замразява) жертвата като превръща тялото им в сиво и се взривява на парчета.
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 36
Жилище : Годрикс Холоу
Други взаимоотношения : Our "almost" will always haunt me. - Aglaya Bogederska
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: таралеж
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Белатрикс Левиатан Вто Юни 20 2017, 18:26

Тази сутрин бе някак си по-специална от останалите. Сякаш днес щеше да бъде един хубав, слънчев, безпроблемен ден с усмивки и много.. пари. Предчувстваше го. Не можеше все още да повярва какъв успех бе пожънал „Даровете на смъртта”. Всеки един хората се трупаха, за да купят някой от предметите. Клиенти имаше всякакви – от първокурсници, през аврори, че дори и смъртожадни. Може би това бе причината за успеха? Дори и да е това, за да си поддържаш бизнеса трябваше да даваш за него. Именно, за това Белатрикс бе дошла един час по-рано в магазина, за да зареди някоя друга нова стока. В помещението цареше мрак, нито една факла с огън не бе запалена. Продавачката специално си бе създала сама работното си време и искаше да си го спазва коректно.
Тъкмо слагаше и последния нов продукт на един от дървените рафтове, когато шума от дърпането на вратата на магазина се разнесе. Някой не знаеше, че трябва да се спазват часовете. Е, всеки клиент носеше солидна сума пари, за това нямаше друг избор и след като се забави се насочи към вратата. Когато я отвори забеляза мъж, който изглеждаше така, че всеки момент ще напусне. Не, не можеше да изпусне поредните си галеони. Сложи усмивката на лицето си.
- Извинете, мен ли чакате? – чак тя се учуди от това колко жизнерадостна беше. След кимването тя отвори вратата, а този нехранимайко щеше да я бутне на земята, за да мине по-бързо. „Ей, не си ли чувал, че такава дама като мен не се бута?”, премина ѝ през главата, но след това отново сложи усмивката си. Левиатан замахна с пръчката си и магазина заблестя, светлинките осветиха дори и най-тъмната му част. Този мъж бе доста интересен, особено когато свали качулката на мантията си. „Този има хубава коса, с какъв шампоан си я мие”, помисли си продавачката. Трябваше обаче да се стегне и да го попита за помощ, току виж му е продала нещо по-скъпо. – Мога ли да ви помогна с нещо?
О, този скачаше на големите неща. Търсил „Книгата на гората”. Бела не изчака втора покана и с бързи движения отиде до един от шкафовете и започна да рови. Взе книгата и се върна при мъжа. Докато я разлистваше в ума на Белатрикс се появи картината от вестника „Пророчески вести” и рубриката „Издирва се”. Отново бе попаднала на смъртожаден. Винаги се усещаше чак, когато им бе подала желаните от тях предмети. В главата ѝ се появи въпроса „Да се обадя на Министерството, защото този е опасен или да си прибера няколко галеона в джоба”. Глупав въпрос, разбира се, че второто.
Прошепването в ухото ѝ, както и мушкането на галеоните в джоба ѝ я накара да настръхне. Този смъртожаден бе доста интересен, надяваше се да се върне отново.


 ***


Няколко часа по-късно Белатрикс бе спечелила достатъчно пари за днес и бе решила да затвори по-рано. Оставаха само около тридесет минути, докато не сложи край на работния ден. Денят беше силен – още от започването му с господин смъртожаден, а краят винаги бе по-интересен. Левиатан допушваше и последната си цигара със специална билка, докато броеше оборота си. Можеше да се изкъпе в парите си.
За малко да си глътне фаса, обаче, когато в магазина ѝ нахлу един от аврорите. Какво правеше пък този тук в края на смяната ѝ? „Бела, спокойно, сложи широката си усмивка и намести деколтето си”, това ѝ направи, с почти незабележими движения дръпна деколтето си малко по-надолу от обикновеното. Тази тактика действаше при другите.
- Значи твърдите на сто и един процента, тук не е влизало никое от лицата в списъка. – този мъж я бе питал вече за трети път, май от дума не разбираше.
- Ако искате ме питайте и още седем пъти, сър, в магазина ми смъртожадни не са влизали. – леко облизване с езика по устната бе последвало, както и въртене на очи. Аврорът ѝ подаде няколко листовки за издирваните тъмни магьосници. Не мислеше да ги залепя обаче, а и думите му, че няма от какво да се страхува бяха доста грешни. Беше я страх да не изгуби парите си.
И като стана дума за това.. поне този магьосник щеше да ѝ направи оборот. Бе пожелал раничката „Бездънната яма”. Белатрикс извади пръчката от джоба си и започна да я движи в различни посоки, като „ямата” изскочи от земята.
- Заповядайте, дано сте доволен от нея! Първа класа е! – засмя се, след което набързо прибра парите си. След него направо затвори вратата и заключи. Странен ден – да започнеш с тъмен магьосник и да свършиш с аврор. Ох, Брада на Мерлин!
Белатрикс Левиатан
Белатрикс Левиатан


<b>Галеони</b> 14 122
<b>XP</b> XP : 25584
Най-добра магия : Конфринго
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 35
Жилище : Литъл Хангълтън
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Белатрикс Левиатан Сря Юни 21 2017, 16:33

НОВИ ПРОДУКТИ


Магазин "Даровете на Смъртта" Amuletkata
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Klonotwara
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Kompekt2
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Korona
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Ledenaigla
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Morskata1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Otvara_za_4etene
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Pruchkata1
ПРЪЧКАТА Е ПРОДАДЕНА! НЯМА ПОВЕЧЕ В НАЛИЧНОСТ!




ЗАБРАНЕНА СЕКЦИЯ 
Защитена с магията за възрастово ограничение. Не се допускат лица под 18 годишна възраст, заради опасността на предметите, които се продават. 


Магазин "Даровете на Смъртта" Brimston1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Cherenlotus
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Chervilonasmurta1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Ogurlic_A1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Okotonamraka1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Paktut
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Pechat1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Umduha1
***
Магазин "Даровете на Смъртта" Zarche1
Белатрикс Левиатан
Белатрикс Левиатан


<b>Галеони</b> 14 122
<b>XP</b> XP : 25584
Най-добра магия : Конфринго
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 35
Жилище : Литъл Хангълтън
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Диърди Дилън Пет Юни 30 2017, 22:47

Трудно се заспиваше след такива емоции. И секунда спокойствие не и оставаше, всичко се въртеше около прекрасния професор Грей. Доста изневиделица и дойде рождения му ден, но нещо вътре в нея и подсказваше, че намери подходящ подарък... дори да не го познаваше толкова добре. Пък и колко трудно щеше да е... живееха в магически свят, където всеки предмет беше уникален сам по себе си.
Сутринта дори пропусна закуската, не искаше да губи времето си. Магипортира се на Диагон Али и започна тършуването на магазините. За нейно щасти в събота сутрин, никой нямаше желание да обикаля магазините, така че улицата бе почти празна. 
Започваше да се отчайва, бе обиколила почти всички магазинчета и нищо не намираше... е намери си рокля, но това беше друг въпрос. 
Далеч от другите магазинче, леко скрит забеляза непознат за нея магазин " Даровете на смъртта". Хмм, от колко ли време не бе посещавала улицата? Изобщо не бе чула нищо за него... много странно. Не вярваше, че тук ще намери подарък за Грей, но реши да надникне. 
Когато прекрачи прага и звънчето зазвъня над главата и`, Ди осъзна, че може би не е било чак такава грешка решението и да го посети. Рафтовете бяха затрупани със странни предмети, кои от кои по-чудати  и интересни.
-Мога ли да ви помогна с нещо?
Подскочи лекичко, изобщо не бе забелязала дребничката продавачка. Иххааа не беше нарочно и определено не и се искаше, но погледа и се прикова към гърдите на продавачката. Леле, бяха толкова огромни, направо... преливаха, що за чудо? 
-Аз..., а, извинете.... да, може би можете да ми помогнете... Търся подарък за ... мой приятел.- как и се искаше да го нарече гадже, но още нямаше това щастие... много гадно.
-Някакви насоки?
-Ами...- огледа предметите. Половината дори не знаеше какво правят, какво се предполагаше да отговори. - Да е нещо интересно...
Прекара дълго време в избора на подарък. Продавачката бе изненадващо любезна, обясняваше и всичко, макар от повечето неща да я побиваха тръпки и да предпочиташе да не ги научава. Накрая все пак се спря на времеврът. Стори и се интересно, а пък и не беше от малките, тези с ограниченията... изглеждаше и сякаш ще му допадне. Доволна от избора си, Дилън подаде галеоните на продавачката и се забърза обратно за замъка.

В инвентара на избранника е добавен "Времеврът Първо издание"
От галеоните ти са взети 2712.
Диърди Дилън
Диърди Дилън


<b>Галеони</b> 1588
<b>XP</b> XP : 26749
Предмет : Билкология
Най-добра магия : Защитно заклинание
С високи интелектуални способности

Герой : тук
Възраст на героя : 36
Жилище : Хогуортс
Други взаимоотношения : гадже - самата прелест Simon Grey <3 <3 <3
Приятели : Едуард Дюшан
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Гълъб
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Адриен Дюшан Съб Юли 01 2017, 13:47

Знаеше, че не трябваше да го прави, но все пак се измъкна незабелязано от замъка. Рискуваше твърде много, включително и живота си, но му беше омръзнало мястото. Днес нямаше намерение да виси в училище и да учи. Денят беше специален за него и беше готов да се позабавлява някъде извън пределите на затвора си. След като се огледа във всички посоки дали няма някой около него, се магипортира. Но вместо обикновеното ПУК!, усети как тялото му се обвива в черен пушек, който се разнесе из облаците. Като най-новият член на Ордена на феникса имаше право на трикове и привилегии, за които повечето можеха само да мечтаят! Усмихна се само при тази мисъл!
Колко красиво изглеждаше Диагон али на фона на красивото утрешно слънце. Хората вървяха забързано напред, за да свършат работата си и по-скоро да се приберат по домовете. Шестокурсникът виждаше страха им. Всички се бояха от Самара Лестранж и групичката Смъртожадни.
Всъщност това нямаше особено значение в момента. Днес не искаше дори да се замисля за скорошното си откритие, за злобните погледи, обвиненията и най-вече уроците. Днес беше 1 юли. Днес беше неговият рожден ден!
Но не беше обикновен. Днес ставаше пълнолетен! Най-накрая хората щяха да спрат да го наричат дете и щяха да започнат да се отнасят с него като с възрастен. Днес Следата изчезваше и му се позволяваше да прави магии и извън Хогуортс. Толкова беше готино! Нямаше търпение да завърши училище, но скоро и това щеше да се случи. А днес просто щеше да се наслади на максимум на свободата си.
Отвори вратата на най-новия магазин тук. Разбира се, беше чул за него от сестра си, но просто не можеше да го посети. Сега обаче имаше възможност. Вярно, в училище щеше да си плати скъпо за дързостта да изчезне, без да предупреди някой от учителите, но всички забравяха едно – Едуард Дюшан вече не беше малкото момченце, което се свиваше на топка в леглото си само като се споменеше името на Андерсън!
- Добър ден, господине! Мога ли да помогна с нещо?
- Мисля, че не, ще се оправя и сам. Имам нужда от малко време да помисля какво точно да си взема.
Явно високият му ръст вършеше работа и прикриваше факта, че е още ученик. Чудесно! Един проблем по-малко! Обаче имаше друг на главата си! Кой предмет точно искаше да вземе за себе си?
Огледа внимателно предметите, които бяха изложени. Изборът нямаше да е никак лесен. Даже, ако имаше възможност, щеше да изкупи целият магазин без никакъв проблем! Колко щеше да е яко да си притежател на всичкото това богатство тук! Собственичката беше истинска късметлийка! Всеки искаше да притежава поне един от тези артефакти! Все пак кой ли не би искал да живее вечно? Философският камък беше истинско изкушение за очите му, но го подмина, без да се замисля. Да живееш повече от 200 години, когато всички твои приятели и близки вече не са на между живите? Не звучеше толкова яко.
Диадемата на Рейвънклоу също го изкуши. Като всяко орелче и той мечтаеше да е умен, да знае всичко за магията и за света. Но и това не беше желанието му. Освен това, с тази тиара на главата щеше да заприлича на момиче. А как щяха да му се подиграват съучениците, ако го видеха с това чудо на главата? Въобще не искаше да мисли за това.
Когато тъкмо мислеше да хвърли кърпата и просто да остави Левиатан на спокойствие, го съзря! Времевърт! Като малък често си мечтаеше да притежава един от тях! Да бъде господар на времето! Обичаше историята с цялото си сърце! Дали той щеше да даде отговор на въпросите му за предишния живот. Дали с него можеше да види неща и животни, отдавна изчезнали и забравени в съвремието. Колко ли тайни криеше миналото? Колко ли мистерии криеше неговият Свръх-Аз? Това беше идеалният подарък за рождения му ден! Взе го внимателно с лявата си ръка, след което извади кесийката си и отброи необходимата сума. Вече можеше да разкрие още тайни на миналото и никой нямаше да го спре!

В инвентара ти е добавен "Времеврът Първо издание"
Галеоните ти намалят с 2712
Адриен Дюшан
Адриен Дюшан
Ученик в 6 курс Буревестник
Ученик в 6 курс Буревестник

<b>Галеони</b> 500
<b>XP</b> XP : 17426
Най-добра магия : Експекто Патронум
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 19
Семейство : Елвира Дщшан - майка, Лиам Дюшан - баща, Лена Дюшан - по-голяма сестра
Врагове : Аштън Андерсън
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Феникс
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Celestia Rassier Нед Юли 02 2017, 00:25

Преди една седмица.

Денят беше мрачен. Мъглата се стелеше на талази по цялата улица и преливаше в градините, сякаш се опитваше да влезе в къщите и сърцата на хората. Елизабет крачеше с горда стъпка по централната улица на Диагон Али, оживена и изпълнена с глъч от хорски приказки. Вървеше абсолютно безпосочно, просто следвайки павираният път. Дори не знаеше накъде гледа, очите й шареха навсякъде, а не виждаха нищо наоколо. Елизабет се чувстваше свободна и зашеметена от свободата да върви без време и посока в това прекрасно за нея време. Вероятно точно в момента, в който си помисли, че тази свобода, толкова рядка и сладка е абсурдно приятна, за да бъде истина, телефонът звънна и зашеметяващо я върна на земята, където принадлежеше. Опомни се, огледа се, вече виждаше лицата на хората и долови местоположението си. Разрови се мудно в чантата си, да забави вдигането, колкото се може повече. Пропуснато повикване.
„Няма да се обаждам“-помисли си и изключи телефона. Пред погледа й изникна някакъв магазин с чисто нова табела, която гласеше ,,Даровете на смъртта“. Момичето бе чувало за този нов магазин от съучениците си, отворил врати наскоро. Доближи се до стъклената витрина. На вратата беше окачена малка, дървена табелка, на която пишеше „Отворено“. Слидеринката натисна позлатената дръжка и при отварянето на вратата се чу звънче, типично за всеки магазин. Беше празно, нямаше нито един човек, дори и продавачката я нямаше.
Елизабет разгледа наоколо и спря пред един много интересен предмет. Туше. Шахмат. Финито. Едва ли имаше обяснение, за да се опише вълната от емоции, която изпитваше. Тя присви очи в отчаяно замислен поглед и чак тогава забеляза изтърканият етикет който гласеше ,, Първата пръчка на Лорд Волдемор“.
- Здравейте, мога ли да ви помогна с нещо? – каза собственичката на магазина. 
Сякаш изникна от нищото. Слидеринката се извъртя към жената с грейнали очи.
- Искам да я взема- каза тя със смекчен тон – Колко струва?
-  1500 G –отвърна собственичката.
Елизабет внимателно преброи галеоните и ги постави в ръката й. Повдигна пръчката с лекота, пръстите й заиграха по предмета, изучаваха го, усетиха мощта му, сякаш беше създаден точно за нея. Нямаше търпение да го използва в дуел.

Благодари на жената и напусна магазина с огромна усмивка на лице.

В инвентара ти е добавена "Първата пръчка на Лорд Волдемор"
Това ти струва 1500 галеона
Celestia Rassier
Celestia Rassier


<b>Галеони</b> 3340
<b>XP</b> XP : 41011
Най-добра магия : Sectumsempra
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Жилище : Little Hangleton
Семейство : Баща - Дориан Расие; Майка - Касиопея Малфой
Врагове : Аврорите.
Приятели : astoria; Алания Лодж.
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Вълк
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Белатрикс Левиатан Нед Юли 02 2017, 01:02

Прекрасен петъчен ден. Направо излъчваше толкова добра енергия. Белатрикс дори вече надушваше хилядите галеони, които щеше да прибере от поредните си клиенти в магазина. Сутринта си течеше спокойно, с нормален поток от хора, които варираха от десет до осемнадесет човека на час. Обичаше ги тези паралии, доставяха ѝ удоволствие, а красотата на галеоните можеше да доведе Белатрикс до оргазъм. 
Няколко минути тя скучаеше, клатеше си краката, късаше цветчета от маргаритки и си говореше "Днес ще направя над десет хиляди галеона, днес няма да направя над десет хиляди галеона". Добре, че на няколко пъти бе прекъсвана от минувачи. Тези магьосници купуваха много тъмни предмети, ще речеш че всеки втори иска да стане смъртожаден. 
Нямаше да забрави как един аврор бе дошъл да я разпитва дали е виждала смъртожадни в магазина си. Сякаш щеше да каже истината, та дори я бе накарал да залепи листовки "Издирва се". Да, залепи ги.. за броени часове. Той да не би да искаше парите да отидат за Министерството. Колко го беше псувала тогава.. 
Дзън, дзън - обичаше звука от звънеца на вратата. През нея влезе красиво момиче със синя коса, доста плахо ако се замислиш. Приличаше на изгубено дете, което търси родителите си. Левиатан не изчака втора покана, за да се опита да извади повече пари от заблудената.
- Мога ли да ви помогна с нещо? - усмивката ѝ се бе разширила двойно. С учудване забеляза как очите на младата синьокоска зяпат.. гърдите ѝ. "Ало, малката, ако искаш такива гърди пий повече боза, не завиждай, тях няма как да ти ги продам", премина през главата на продавачката.
Младата търсила подарък за неин приятел и искала да е нещо интересно. Бела веднага започна да предлага неща, които надхвърляха хиляда галеона.
- Ами, госпожице, мога да ви предложа "Пръчката на лорд Волдемор", притежаваща изключителна мощ. Друго, друго.. "Ледената игла", може дори и някой тъмен предмет, като.. "Черният лотус".
Признаваше, тази странна госпожица отнемаше доста време. Не можеше ли просто да даде три хилки и да се свършва? Е, каквото и да е накрая се спря на изключителна ценна вещ - Времеврът първо издание. Скъпо! Ръката на момичето подадоха галеоните ѝ благодариха на Бела.
- Довиждане, красавице, заповядай пак! - усмивка от страна на магазинерката. "И другия път не гледай толкова в гърдите ми", довърши вътрешният ѝ глас.


***


Утрешното слънце и по-точно лъчите му си проправяха път през прозорците на магазин "Даровете на Смъртта". Днес бе малко по-хладно от очакваните температури, дори студено. Именно за това Белатрикс бе запалила лек огън в една от камините, намиращи се в магазина. Имаше едно единствено нещо, което щеше да я стопли - купчина пари. И това може би щеше да стане в този момент, когато видя как вратата се отваря и как влиза високо момче с руса коса и сини очи. Красавец! Изглеждаше заможен, за това беше време за коронния ѝ номер - да свали деколтето си. Изглеждаше, че е леко стреснат, дори уплашен, беше ученик. Дори цялата му външност не го прикриваше.
- Добър ден, господине! Мога ли да помогна с нещо? - милият глас на жената се разнесе из магазина.
- Мисля, че не, ще се оправя и сам..
Дори не чу какво каза след това. Този за какъв се мислеше, бе? Той знаеше ли коя стои пред него? Каква арогантност! "А дали изобщо може да си избършеш носа сам, сополивко?", зададе въпроса в главата си. На външност обаче не придаваше никакви емоции. Просто стоеше и чакаше момчето да си избере предмет. Мина през половината рафтове, а очите му шареха почти навсякъде. 
Е, след толкова много избиране, най-накрая реши да вземе.. времеврът. Сякаш получи дежа вю за момент. Този предмет бе доста купуван. Хубаво бе, че е скъп, иначе нямаше да продаде нищо на невъзпитания господин. 
С поглед проследи как вади кесийката си и вади галеоните за предмета. Остави ѝ ги, след което си тръгна. Без да каже нищо. 
- Мъжете в днешно време не ставате за нищо! - промърмори едвам доловимо под носа си, след което прибра галеоните си.


***


преди една седмица..


Мъгла и мрак бяха обвзели Диагон-Али. Левиатан не можеше да си обясни как до няколко дни бе слънчево, с много леки превалявания, а сега бе паднала отвратителна мъгла. Заради нея може да нямаше клиенти днес.. Слаб ден, само няколко хиляди галеона. Да не би да се откаже от този бизнес? Парите не ѝ стигаха.. Глупости, това не беше вярно. 
Мислите ѝ се блъскаха в главата, за това реши да отиде в склада, за да запали една цигара, че да се успокои от болката на безпаричен ден. Никотинът влизаше невероятно в тялото ѝ, а усмивката на лицето ѝ не слизаше. Обичаше тези моменти. А още повече обичаше звънчето. Чу звука от него, но реши да доизпуши цигарата си. 
Когато и последната дръпка бе направена тя стана, поизтупа черната си дълга рокля и отиде в магазина. Русокосо изкушение стоеше насреща ѝ, оглеждайки внимателно рафтовете. Беше се спряла и гледаше един определен предмет.
- Здравейте, мога ли да ви помогна с нещо? - попита любезно Белатрикс.
- Искам да я взема. Колко струва? - момичето сочеше един от най-уникалните предмети тук, а именно пръчката на лорд Волдемор. Този предмет бе единствения, който беше една бройка в магазина и това момиче извади голям късмет. 
- Хиляда и петстотин галеона. 
Внимателно отброи сумата ѝ и ги подаде точно в ръката, след купувачката взе пръчката, благодари на Бела и излезе от магазина. Доволна продажба! Надяваше се това момиче да използва пръчката с ума си, а не да се хвали пред някое момче, че я има.. а той да я напие, изнасили и да открадне пръчката.
Белатрикс Левиатан
Белатрикс Левиатан


<b>Галеони</b> 14 122
<b>XP</b> XP : 25584
Най-добра магия : Конфринго
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 35
Жилище : Литъл Хангълтън
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le11100 / 100100 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by З.М.М. Сря Сеп 13 2017, 12:13

Вече се бе мръкнало и Белатрикс тъкмо заключваше входната врата след последния доволен клиент, когато чу зад гърба си някакво „клок-клок-клок”. Обърна се мина зад щандовете със сувенири и дрънкулки и попадна... странна гледка.
Някаква старица облечена във викторианска рокля тъкмо отпиваше от кристална чаша за шери. Бе се настанила в удобно изглеждаш позлатен стол с бяла велурена тапицерия, точно до махагонова масичка с голяма кристална гарафа с кехлибарена течност в нея. И стола и масичката бяха с изящна дърворезба, а старицата видимо се наслаждаваше на питието си. До столчето бе подпрян абаносов бастун със сребриста глава.
Добре де гледката не бе толкова странна, като изключим че в магазина на Левиатан допреди малко нямаше нито такъв стол, нито такава маса, а като зачекнахме темата - нито старица.
Възрастната дама най-сетне отчете присъствието на младата вещица и надигна чаша.

Магазин "Даровете на Смъртта" C_y15ovUAAErzNP

- Чиърс скъпа! - отпи отново и премлясна доволно достопочтено изглеждащата дама. - Ако вече си се накумила и назяпала можеш да започнеш да завиваш поръчките от списъка ми. Междувременно няма да възразя да донесеш някакви зелени маслини, и моляте да не са трансфигурирани от камъчета. Докарват ми газове.
Единственото за което явно успя да се хване младата собственичка на магазин бе „списък”. Затова и попита:
- Списък, какъв списък?
- О!Извини разсеяността на една стара жена - вещицата остави чашата си на масичката хвана бастуна или пък скиптъра и си произнесе високо и ясно, с нотка немски акцент - Апарейт!
Нещо припука и на тезгяха до Белатрикс се магипортира изящен къс папирус със златна порезка и още по изящен и ситен почерк изписан със зелено мастило.
- Този списък скапа! Чоп чоп! И да не забравиш малините - махна само с китка старицата отпращайки собственичката на магазина да изпълни заръките ѝ.

списък написа:Кървавият пръстен
Огърлицата на дълбините
Черен лотус
Огърлица на нощта
Ум / Душа

- И още нещо скъпа. Дочух че при теб мога да намеря първата пръчка на Том Риддъл. Ще се радвам ако ми завиеш нея.


Последната промяна е направена от З.М.М. на Сря Сеп 13 2017, 12:43; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : объркана поръчка)
З.М.М.
З.М.М.


<b>Галеони</b> 24 120
<b>XP</b> XP : 32372
Най-добра магия : Тксхуа кухов тксхайа чауъ
Доминиращ характер

Герой : тук
Жилище : Не може да се каже с точност
Семейство : Алгол Блек - пада ѝ се нещо като племенник.
Други взаимоотношения : Познанство с бащата на Маделин Гордън и Рикки Чадуик.
Врагове : Игнорира Мелиса Адамс;
Приятели : Емили Аверил - недосегаема
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le1180 / 10080 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Ходеща през сенките
Покровител: златка
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by З.М.М. Сря Сеп 27 2017, 09:35

- Хъм, виждам че има някакво колебание в теб. Какво ще кажеш да ми опакавош и тези неща? - бръкна в страховитите дипли на полата си и измъкна още дени списък.

списъкът написа:око на мрака
коротата на Руана Рейвънклоу
медальона на Салазар Слидерин
Ледения меч

- Настина ми се ще да притежавам пръчката н Ридъл госпожице Левиатан. Наречете го сантименталност ако щете. Но разбира се, ако вие неможе да ми помогнете ще трябва да се борна към някой... по-добър в бизнеса?
З.М.М.
З.М.М.


<b>Галеони</b> 24 120
<b>XP</b> XP : 32372
Най-добра магия : Тксхуа кухов тксхайа чауъ
Доминиращ характер

Герой : тук
Жилище : Не може да се каже с точност
Семейство : Алгол Блек - пада ѝ се нещо като племенник.
Други взаимоотношения : Познанство с бащата на Маделин Гордън и Рикки Чадуик.
Врагове : Игнорира Мелиса Адамс;
Приятели : Емили Аверил - недосегаема
Здраве :
Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-le1180 / 10080 / 100Магазин "Даровете на Смъртта" Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Ходеща през сенките
Покровител: златка
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Магазин "Даровете на Смъртта" Empty Re: Магазин "Даровете на Смъртта"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите