HOGWARTS ONLINE BG
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

+13
Иън Бримстоун
Alania Lodge.
Рикки Чадуик
З.М.М.
Елинтия Харбис
Elle.
Максимилиян Дрейк
Kane Griffith
Miss. Death ♥
Madison M.
Джордж Дорик
Cedeone Rosewood
Аштън Андерсън
17 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Аштън Андерсън Съб Авг 26 2017, 23:18

Място: из дълбините на Забранената гора
Час: 19:00
 
Колкото и да не му се искаше, колкото и да не се искаше на учениците, учебната година беше на един косъм до началото ѝ. Оставаха броени часове, а подготовката за тазгодишната церемония течеше стремглаво. Аштън бе станал доста рано, за да организира тъй наречения от него купон. Много от учениците, както и от преподавателите се чудеха защо е това пречупване на традициите. Отговорът на заместник-директора бе изключително прост.. колкото тях, може би. Децата трябваше да разпуснат, в момента живееха в такива времена, където спокойствие нямаше изобщо и опасността ги дебнеше от всякъде. Да не забравяме какво се случи и миналата година на открития урок, когато се организира нападение от смъртожадни и тогава умряха хора от замъка. Хора, които бяха близки на всички. Нищо, че Андерсън бе убил горката Хариет Финиган, никой не я помнеше поради простата причина, че бе заличена чрез просто Обливиате.
Тази година промени в преподавателския екип и ръководството не липсваха. Директор Рейвънууд бе затрупал Аштън с милион задачи, една от които бе да назначи нови учители. Голяма грешка. В нея влизаше постъпването на още един смъртожаден под прикритие – Сънбърн, която вече бе и Велик инквизитор на Хогуортс. Не знаеше какви бяха намеренията ѝ, но всичко щеше да се разбере в последствие. А ако искаше помощ от него, тя щеше да я получи. Друга промяна в преподавателския състав беше Джордж, който бе заел мястото на преподавател по Астрономия  и на ръководител на Грифиндор. Жив и здрав да е!
Днес времето предвещаваше да е доста горещо, а и беше. Следобедните часове дори в Забранената гора се сториха на Аштън като сауна, но щом бе решил да прави събитие, то трябваше да е грандиозно. Той бе събрал няколко домашни духчета, които работеха в кухнята, за да му помогнат. Не, че ставаха за нещо друго освен да се трудят и да се удрят. Мястото бе добре подбрано – влизаш в гората, минаваш територията на кентаврите, мястото с опасните билки и нахлуваш на една голяма поляна, на която се намираше и Плашещата върба, но тя днес нямаше и да помръдне, защото Андерсън се бе погрижил за нея с още едно от лесните заклинания.
Мястото, или по-точно поляната бе доста огромна. В този момент, обаче щеше да се напълни не от растения, а от маси. С помощта на пръчката си заместник-директора нареди тъй познатите на всички четири маси на домовете, които бяха придружени с пейките, на които сядаха учениците. Подредбата беше същата, както в Голямата зала, за това и преподавателската маса „побърза” да се нареди в центъра на четирите маси и на поляната също. На дърветата бяха закачени фенери, които щяха да светят с различни светлини – зелено, червено, синьо и жълто. В небето се рееха магически светулки, които тайно бяха прокълнати с Империо, отново от Аштън, за да могат да внесат атмосфера. На четири места бяха наредени и уреди, наподобяващи тонколони, откъдето щеше да се слуша музиката. След няколко часа вече всичко беше готово и остана да чака учениците от Хогуортс Експрес. Преди това разбира се, трябваше да се приведе в добър вид. Радваше се, че бе сложил „дресс код”, за да може да нахлузи спортния си панталон, тъмно зелена риза и върху нея яке с качулка, която бе с пух от лисица. Последно време беше доста суетен.
На бърза ръка направи и това. Часът вече бе шест и половина, а повечето от учителите започнаха да пристигат. Бяха доста превъзбудени и по-красиви от миналата церемония.. или по-миналата. „Добре, че съм аз, за да изглеждате един път добре през жалкия ви живот”, тази мисъл премина набързо през главата на Андерсън, но се усети и сложи фалшивата си усмивка, като започна да поздравява всеки новодошъл и да приема поздравления за идеята. Ама разбира се, ще се сетят.
По план учениците трябваше да вървят вече в Забранената гора, водени от пазача на дивеча, както и от няколко учители. И беше точно така! Точно в седем часа започнаха да се чуват стъпките на децата. Когато Аштън съзря лицето на пазача на дивеча – този гнусен дебел мътнород, замахна с пръчката си и над всяка от четирите маси се появи знаме с герба на дома, който трябваше да заеме мястото. В рамките на десет минути това се случи. Докато се настаняваха погледът на заместник-директора започна да обикаля по учениците. Всички познати лица от миналата година, само че облечени нормално, а не с глупави черни мантии. А новодошлите първокурсници – както винаги уплашени и развълнувани взети заедно, ще кажеш че им се случва нещо неземно и невероятно.
Всички бяха насядали по местата си, само първокурсниците стояха като наказани и това трябваше да значи само едно – време е за речта за добре дошли. Защо на директора отново му се беше наложило да пътува? Пак трябваше да говори и да се прави на велик.
- Добър вечер на всички и добре дошли отново в Хогуортс. Радвам се, че всеки от вас е харесал идеята ми за едно такова разчупване на традициите и сте се облекли в най-хубавите си дрехи. По принцип не искам да ви надувам главите, както всяка година директор Рейвънууд го прави. – след тези думи всички, дори учителите избухнаха в смях. – А, като стана дума за него, отново му се наложи да пътува – зает човек. Както виждате имаме и двама нови учителя – професор Дорик, който ще преподава Астрономия и е новият ръководител на дом Грифиндор и професор Сънбърн, която е новият Велик инквизитор на Хогуортс и преподавател по Защита срещу Черните изкуства. Спокойно, за да ви разваля спокойствието аз ще преподавам И тази година по Отвари.
Дали бяха съгласни или не? Дали бяха доволни от този факт? Не му пукаше и грам. Просто трябваше да продължи да говори, че да може да мине по-бързо ѝ разпределителната церемония.
- Тази година очакваме от вас да сте по-пораснали, по-мъдри и по-силни, защото смъртожадните набират скорост и не се знае кога ще нападнат и замъка, но едва ли ще успеят да нахлуят в него. Успех ще пожелая на всички петокурсници, които ще държат изпитите С.О.В.А и на всички седмокурсници, които ще държат Т.Р.И.Т.О.Н.. Надявам се всички да минете и да работите, това което искате или да станете това, което искате.. ако ме разбирате. А сега – към вас, първокурсници. Настъпи нов етап в живота ви, ако мога да кажа, че изобщо имате. Трябва да бъдете сериозни в Хогуортс, за да може да овладеете магията както трябва. Сега, всеки един от вас ще бъде повикан, за да сложи на главата си Разпределителната шапка. Тя ще ви разпредели в един от четирите дома. Представям ви Разпределителната шапка.
След тези негови думи замахна с пръчката си и се появиха един дървен стол, а върху него старата шапка. Тя също имаше своите традиции, а именно всяка година да пее песен, с която да посрещне учениците.




Намираш, че не съм красива,


и смяташ ме за захабена,


но ще се гръмна, ако найдеш


по-умна шапка ти от мене.


Задръж високия цилиндър,


бомбето черно, капа синя,


че аз съм хогуортска шапка


и всичките ще ги надмина.


В главата си нищо не можеш


да скриеш, без аз да го видя - 


сложи ме и ще ти укажа


къде е редно да отидеш.


Да идеш можеш в "Грифиндор",


където са сърцата смели - 


такава храброст, почит, доблест


от всички други ги отделят.


Или ще бъдеш в "Хафълпаф"


с лоялните и справедливи -


от работа не бягат те,


а верни са и търпеливи.


При мъдростта на "Рейвънклоу"


иди, умът ти щом е буден - 


с находчивост и вещина


животът ти не ще е труден.


А може би и в "Слидерин"


ще срешнеш своите другари - 


за да постигнеш целите си,


тез хитреци средства не жалят.


Сложи ме и не се страхувай!


Да се тревожиш няма смисъл.


В добри ръце си (и да ги нямам),


щом аз съм шапката мислител!”








Когато най-накрая приключи с песента си, ако изобщо това можеше да се нарече песен, бе време Аштън да привиква всеки един от първокурсниците, за да може да започне истинската веселба.
- Ерика Джоунс! - едно плахо момиче пристъпи напред и Андерсън постави шапката върху главата ѝ.
- Грифиндор! 
- Мадисън Монгомъри! - от тълпата "пропълзя" русо момиче, което изобщо не приличаше на единадесет годишна.
- Хм, талант, смелост, ясни цели в главата, на осемнадесет, а в първи курс.. къде да те сложа? СЛИДЕРИН! - от масата на змиите започна яростно викане от радост.
- Скот Редбърд! 
- Интересно, доста интересно, имаш доста голям ум, явно си за.. РЕЙВЪНКЛОУ! 
- Седеоун Розууд! - с плахи стъпки напред пристъпи русо момиче, което привлече погледите на повечето.
- Трудолюбива, притеснителна, срамежлива, но винаги готова за някоя беля.. ХАФЪЛПАФ!
Церемонията продължи още около половин час. Всеки един от първокурсниците беше намерил мястото си. Нищо друго не оставаше, освен да започне купона.
- Мисля, че е време да започне това, за което сме се събрали днес. Освен да ви пожелая весела нова учебна година и да кажа - ВРЕМЕ Е ЗА КУПОН.
Последва още един замах с пръчката на Аштън и светлините започнаха да се мърдат в такта на музиката, която започна буквално да тресе земята. Радостни викове започнаха да се чуват от всяка една маса. Върху дървените маси имаше храна, каквато до сега не бяха виждали, плюс малко вредна като любимото на всяко дете - пица, пържени картофи, бургери. Заместник-директорът се бе погрижил и за "по-големите" ученици, като бе осигурил няколко бутилки скъп алкохол. Всичко започна много добре, дори вече имаше ученици станали да танцуват. Ето на това се казваше добър ръководител и уникално начало на учебната година.. Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс.




Последната промяна е направена от Аштън Андерсън на Нед Яну 21 2018, 16:18; мнението е било променяно общо 3 пъти
Аштън Андерсън
Аштън Андерсън
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс

Орден на Мерлин - Втора степен. За необикновени постижения или начинания. Това е средната степен.
<b>Галеони</b> 6550
<b>XP</b> XP : 20639
Предмет : Отвари и алхимия
Най-добра магия : Империо
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 33
Говори се, че : директорът му има сляпо доверие, а той планира кроежи как смъртожадните да влязат в Хогуортс.Дали е така?

Жилище : Годрикс Холоу
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Да
Покровител: Акромантула
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Cedeone Rosewood Съб Авг 26 2017, 23:38

Точно както си помислих. Разпределиха ме в Хафълпаф. Бях изключително доволна - след като разпределителната шапка отреди в кой дом съм разпределена, аз седнах на масата на Хафълпафци. Всички погледи бяха втренчени в мен, но усещах от тях доброта и съчувствие. Веднага започнаха да ме заговарят. Когато разбраха, че съм мъгълокръвна никой не започна да ме обижда, напротив, продължихме разговора си. Всички от Хафълпаф бяха сърцати и трудолюбиви. Не съжалих и за миг, че съм разпределена в този дом. 
Мадисън беше разпределена в Слидерин - явно така ни беше писано. Пътищата ни вероятно щяха да се разминат завинаги. В Слидерин бяха само чистокръвни магьосници, повечето от знатни и добри семейства. А аз не се вписвах в тези изисквания. Също така се бях скарала и с една от важните клечки там - Лолита. От слизането ни от влака, та чак досега не намерих подходящ момент, в който да й кажа, че искам да се изясним.
Макси ми се усмихваше приятелски от съседната маса на Грифиндор, а Елодия ми се усмихна, седейки до мен. Тя също беше разпределена в Хафълпаф, само че беше за трета година тук. Това не ни пречеше да бъдем приятелки, разбира се.
Реших се да стана и да отида до масата на Слидерин, въпреки сензацията, която за мнозина щях да създам. По пътя обаче се сблъсках с някой. Беше момче.
- "Извинявайте, без да искам се блъснах във Вас." - възпитано ми каза момчето.
- " Няма проблем, аз както винаги не гледам къде ходя. Мога ли да попитам за името Ви?"
- " Разбира се. Казвам се Едуард . Седмокурсник съм от дома Рейвънклоу." -  след тези му думи, аз се загледах се в него и видях, че носи странна значка на синята си мантия. Попитах го какво представлява значката, а той с видимо неудобство ми отговори, че я носи, тъй като е префект на дома. За съжаление не знаех какво означава тази дума, но реших да го прикрия. Поне засега.
Усетих, че Едуард ме изгледа странно от глава до пети, но сякаш не с укор, а с любопитство и с приятно чувство. Явно си въобразявах. Едва ли един седмокурсник ще се захване с новодошла първокурсничка. Аз също го погледнах, но с неразбиране. Не знаех какво означава думата префект. Притесних се да не изглеждам прекалено глупаво отстрани и усетих, че страните ми поруменяват. Да, това ми беше характерна черта - притеснителна съм на моменти, но пък в други моменти не се церемоня и си отпускам езика сам да говори. Такава си беше Седеоун Розууд.
Понеже момчето видя, че гледам с неразбиране, веднага се завтече да ми обяснява значението на думата префект. Префектът всъщност е нещо като заместник-ръководител и по-опитен ученик, отговарящ за реда и спазването на правилата в съответния дом. Момчето се казваше Едуард. Беше висок, строен и красив. О, да. Това беше същият този Едуард, който харесах в автобуса. Явно започвах да изкукуригвам. Не помнех кого съм видяла преди по-малко от два часа. Браво, Седеоун, просто похвално....


+10т. за Хафълпаф, защото постът е написан по време на масово РП
Cedeone Rosewood
Cedeone Rosewood


<b>Галеони</b> 5500
<b>XP</b> XP : 29402
Най-добра магия : Обливиате
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 23
Жилище : Лондон
Семейство : Мъгълокръвни
Други взаимоотношения : Едуард Дюшан - my love <3, Максимилиян Дрейк - надява се на нещо повече.
Врагове : Madison M.
Приятели : Максимилян Дрейк, Фер Хейлън, Elothia Addams, Victoria Belova
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Сърна
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Джордж Дорик Нед Авг 27 2017, 00:10

Новата учебна година! За Джордж беше голяма гордост, че беше в Хогуортс и то като учител. Това беше за него сбъдната мечта и в бонус беше и ръководител на дом Грифиндор. На неговия предишен дом. На дома, който е опитвал да прославя седем години оот живота си. Дома, който е приемал катоо собствен и още приема като такъв. Да се върнем на учебната година. Тази година началото беше много нестандартно. Направо беше различно от всяко начало. Тази година явно тържеството щеше да бъде в забранената гора. Това беше в крак с традициите на Хогуортс още от ученическите години на Дорик и за пръв път в цялата история на уучилището може би се правеше подобно нещо. Явно ръководството на училището одобряваха нестандартната идея иначе тя нямаше да бъде факт. И на Джордж му хареса. Това щеше да помогна на учителите и учениците на разпуснат и да се покаже, че в една институция всички са равни, независимо от длъжността или мястото им в йерархията. След тържествената реч, разпределителната церемония и бла-бла започнаа истинското веселие. Имаше алкохол, пица, бургери, пържени картофки и всичко вредно на този свят. Джордж изяде един едно парче, изпи една чаша вино и то от любимото му-бяло и започна да гледа танцуващите двойки на дансинга. Изглеждаха щастиви и това беше добре. За астронома, който гледаше ту дансинга, ту масата на Грифиндор всичко изглеждаше супер интересно даже можеше да се каже, че му беше приятно, но още нямаше да се престраши да танцува. Все още не.
Джордж Дорик
Джордж Дорик


<b>Галеони</b> 1150
<b>XP</b> XP : 25382
Предмет : Астрономия
Най-добра магия : Агуаменти
С високи интелектуални способности

Герой : тук
Възраст на героя : 32
Жилище : Лондон
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Бял жребец
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Madison M. Нед Авг 27 2017, 00:16

След присигането в Хогуортс, Мадисън беше нищо повече от още по-раздразнена - навън беше знойно, а тя не обичаше да се поти. Не, че студенокръвните влечуги въобще се потят. 
- Можете да се настаните в няколко от свободните стаи, ако имате нужда да си починете. Пътуването беше дълго и най-вероятно ще желаете да се приготвите за началото на учебната година - разясняваше Алания Лодж, а Мадисън въобще не я слушаше.
- Добре, а може ли най-накрая да ни настаните, защото от това слънце започнах да заприличвам на чупакабра? - заяви раздразнената девойка с остър тон.
Последвалото настаняване беше единственото успокояващо нещо за Мадисън днес. Не само, че диамантът попадна в ръцете на плъхотрол като Сънбърн, но и от солидната тежест на багажа ѝ , ѝ излязоха пришки.
Разпределиха я в една стая с досадна първокурсничка и на нея още веднъж ѝ се наложи да бъде любезна. Някак си не искаше да нарани крехките чувства. Пък и не ѝ отиваше да бъде по-гадна от обичайното. Особено с деца. 
- Случайно да има магия за разопаковане или нещо от сорта, защото ми омръзна да се занимавам с проклетия куфар? - чу се викът ѝ от коридора. - О, и ако някой има тампон да ми услужи? 
Извади пресата за коса и малкото си огледалце. Вик на умираща жаба се чу от стаята.
- Всичко наред ли е? - разтревожена, Алания влезе да провери дали все пак някой прави дисекция на въпросното земноводно.
- Гримовете ми! Парфюмите! Станало е манджа с гроздееееееее! - разкрещя се още по-силно филмовата звезда. - МОГА ДА ВИ СЪДЯ ЗА ТОВА!
- Защо не започнеш от себе си? - обади се неизвестната първокурсничка.
- Успокой се, ще ти заема нещо мое. Не е края на света - учтиво Алания се опита да успокои разтревожената до болка Мадисън.
След няколко минути на истерия и безобидни заплахи за самоубийство, Мадисън най-накрая превъзмогна стреса от похабената ѝ козметика за стотици долари и прие ''подаянието''  - както самата тя го нарече - от Алания. 
Приготовлението ѝ за довечера траеше прекалено много. Ако знаеше колко е трудно да си филмова звезда в днешно време - най-вероятно нямаше да се заеме с опасното начинание. Но най-накрая, с последни штрихи успя да заприлича на евтина проститутка от Амстердам. Точният имидж, към който се стремеше! Но и така беше красива.
Оставаше ѝ само да скучае и да гледа изумено, дори възмутено как първокурсничката до нея чете книга, вместо да прави нещо истински забавно.
- Ще отида да поразгледам къде са настанени седмокурсниците момчета! Не се тревожете за мен, просто отивам да се позабавлявам - каза, минавайки по тесния коридор в Западното крило и се запъти натам, на където лъхтеше на тестостерон.
- Що за безобразие!
За нейно нещастие се засече  със Сънбърн по коридорите и инквизиторката ѝ отправи забележка за дължината на полата ѝ.
- До под коляното! Нито милиметър по-къса! - възкликна тя.
- Не се тревожи, бабче! Оптусни се малко. - изкикоти се невъздържаната млада дама и продължи по пътя си, в търсене на някое  секси момче. 
И най-накрая, леко изгубена по коридорите, се във временната стая на две момчета.
- Еха, виж тии - подсмихна се леко на младежът, който тъкмо сваляше блузата си -  дори се изчерви. Нещо необичайно за толкова разкрепостено момиче като нея.
 Реши, че се е нагледала и се върна в стаята си. Когато настъпи шест, пазачат на дивеча даде последни повиквания и остана малко, докато тръгнат към забранената гора. Не проумяваше защо се нарича забранена, след като ще празнуват там. Най-вероятно този, който измисляше термините, трябваше незабавно да бъде уволнен. 
И по целия път до тържеството по откриване на учебната година, Мадисън не престана да се оплаква. Не успя да задържи в себе си целия този неприязъм към ходенето пеш на високи токчета в гора. Разбира се, че имаше далеч по-лоши неща, но само по себе си, за нея това беше сбъднат кошмар. Удивително!
Церемонята настана. Речта на директора с клиширани фрази и ненужни благодарности я отегчи до смърт. След известно време я повикаха и определиха мястото ѝ в Слидерин. По пътя си до разпределителната шапка едва не падна върху масата на слидерин, но все пак не е лесно да вървиш на високи токчета.

 Логично както останалите първокурнсици,  я настаниха далеч от големите, при която тя неистово желаеше да бъде. Кой да я вини! Остана запленена от красавците, които виждаше на масата, а и не само! Купонясваше ѝ се истински, а не с дванайсетгодишни деца.
Кой знае, можеше до края на нещото, което наричаха купон, някой връстник да я заговори...

+10т. за Слидерин, защото постът е написан по време на масово РП


Последната промяна е направена от Madison M. на Нед Авг 27 2017, 16:29; мнението е било променяно общо 1 път
Madison M.
Madison M.


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25562
Най-добра магия : Смразяваща мaгия
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 25
Жилище : Лондон
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Сърна
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Miss. Death ♥ Нед Авг 27 2017, 00:20

Пътуването със влакът, до Хогуорст мина както обикновено - Аверил се видя с няколко от приятелите си по приказваха си а след това тъмнокосото момиче, се усамоти в едно от купетата заедно със Шадоул. Вече започваше предпоследната си година и не намираше за необходимо, да се изрежда с другите пред количката на пълната магьосница за да си взима тиквен сок или сладки. Искаше питие но нещо по силно от това. Нещо по алкохолно. Затова и момичето, беше една от първите, които напуснаха влакът когато той спря. Нямаше търпение за тържеството по случай началото на учебната година.

***
Тъмнокосото момиче, намери едно свободно място близо до подиума където обикновено се провеждаше Разпределителната церемония. - Процес, който за нея беше наистина увлекателен. Всяко година слушаше песента на шапката и гледаше младите изплашени "зайчета" как притичваха към една от четирите маси. Грифиндор разбира се отново получи няколко достойни (поне на пръв поглед) достойни екземпляра и тогава започна отново - речта на директора: думите, които казваше обикновено присъстваха отново: за петокурсниците и седмокурсниците, за зайците, за забранените предмети. Бла бла бла все едно и също докато до ушенцата й не достигна думата "Купон". Усмихна се леко - явно тази година, щеше да е едно по-хубаво по-необичайно начало на учебния процес. Нещо, което се хареса много повече на грифиндорката от обичайният пир.

  Бързо се нагласи към ритъма на кънтящата музика. Имаше чувството, че ако беше малко по-силна щеше да изпотроши всички прозорци и чаши във залата. Търсеше с поглед някого от приятели си за някой друг танц или хубаво питие, когато осъзна, че те сигурно вече да на дансинга и се разбиват като за последно "Нищо чудно, следващия такъв купон да е чак за Хелойн" помисли си момичето, докато се пресегна през няколко ученика от по долните курсове, за да вземе бутилката с уиски. Напълни чашата си и отпи. Щом усети как кехлибарената напитка изгори гърлото й затвори очи. - Ето от това имаше нужда Емили. Едно.. Не по скоро няколко силни питиета, които да замъглят съзнанието й и да се остави по течението. Един релакс. Взе си едно парче пица и се наслади на вкуса му. Че какъв е купон без вредна и храна и алкохол? Подаде още едно парче, пица на Шадоул и го остави сам на масата за да пази мястото й. Искаше да потанцува малко. Отпи още една глътка и взе чашата със себе си към дансинга. Пробиваше си път към центъра танцувайки.


+10т. за Грифиндор, защото постът е написан по време на масово РП
Miss. Death ♥
Miss. Death ♥


<b>Галеони</b> 1320
<b>XP</b> XP : 16457
Най-добра магия : Лакарнум Инфламаре
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Семейство : Real Parents - Dead
Други взаимоотношения : Most favourite and awsum teacher ever: Matt Cowell | The teacher from my nightmares - you scary me more than spiders do: Helena Markos
Врагове : I hate you more than words can express: Ophelia Bangshot.
Приятели : Life is boring without friends and I'm really happy to have you by my side: Amberly Fort and Артър Небе.
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: лъв
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Kane Griffith Нед Авг 27 2017, 01:20

Кеин и момичето, с което бе пътувал във влака най-накрая пристигнаха в Хогуортс. Замъкът не беше това, което Кейн бе очаквал. Беше чул за нападенията и за всичко случило се предишни години, но замъкът изглеждаше като нов. Беше чул, че по традиция церемонията е в Голямата зала, но този път бяха на открито. Това му харесваше повече. Беше облякал мантията си, понеже не си носеше костюм, но не му пукаше. Беше му интересно въпреки, че бе за пети курс дали щеше да му се наложи да мине през церемонията като първокурсниците. 

Явно трябваше защото чу името си. Кейн пристъпи напред, без изобщо да му пука какво си шушукаха останалите. Чу няколко хора с зелени шалове да казват неща като: „Вижте го тоя!“ „Закъснял пубер!“ Явно повечето си мислеха, че се е развил по-бавно или нещо подобно, но изобщо не му пукаше. 
“Рейвънклоу!“ извика шапката и голяма група от ученици започнаха да ръкопляскат показвайки му накъде трябва да се насочи. Не разбираше смисъла от разделянето по групи, в старото му училище нямаше такова нещо, но не каза нещо. Просто се носочи към групичката. Минавайки покрай Елинор, само и кимна с лека усмивка.
 - Ще се видим по-късно - каза ѝ той. 
Не знаеше дали вече е разпределена или те първа щеше да се случва, но за момента тя бе единственият човек, когото познаваше затова се спря на няколко крачки зад нея. Дали да не останеше с нея? Но видя как групата от ревънклоуци му махаше. Явно искаха да се запознаят с него, затова той просто ѝ се усмихна отново и отиде при тях.

+ 10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Kane Griffith
Kane Griffith


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24664
Най-добра магия : ------
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Семейство : Емили Грифит - майка / ✝Ландън Грифит - баща / Рей Фийлдс - пастрок
Приятели : Елинор Вогел, Едуард Дюшан
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: дракон
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Максимилиян Дрейк Нед Авг 27 2017, 07:58

Тази учебна година наистина беше по-различна от обичайните, и то не само  защото не бяхме в Голямата зала, а в Забранената гора. Имаше още нещо... или някой. И това беше Седеоун. Първоначално се разочаровах, когато чух, че не е в Грифиндор, но после реших, че няма смисъл от това, тъй като и Хафълпаф беше добър дом за нея.
Тази година ми беше последна в училище, съответно това беше и последната церемония за откриването на учебната година, на която щях да присъствам. Определено всички учители и директорът се бяха постарали в приготовленията. Всичко беше изпипано до най-фините детайли.
На масата на Грифиндор всички разговаряха помежду си. Е, може би не всички. Без мен. Аз отново бях потънал в мисли за живота си, както и за Седеоун. А не биваше...
- "Здравей, Макси, как си?" - заговори ме една от третокурсничките, Алиша.
- " Бил съм и по-добре, Алиша. Как я караш ти?" - изрекох с половин уста аз.
- " Чудесно. Мисля да се кандидатирам за поста търсач в куидичния отбор на Грифиндор. Тази година определено ние трябва да вземем купата, тъй като сме най-добрият дом, не мислиш ли?" - изрече на един дъх тя.
Честно казано не ми беше точно до купата на домовете сега. Да, Грифиндор определено заслужаваше да спечели, и аз щях да се боря за това, тъй като в този дом намерих разбиране и подкрепа от повечето хора. В този дом беше и най-добрият ми приятел. Той също би се радвал, ако Грифиндор спечели купата.
Реших и аз да допринеса с нещо за отбора, тъй като не бях толкова силен в писането на домашни, или пък в изпитите. Бях решен да се кандидатирам за поста - Капитан на отбора по Куидич на Грифиндор, както и пазач на отбора по куидич. И двете позиции бяха изключително отговорни, но когато аз се амбицирах за нещо, нищо и никой не можеше да ме спре да го сторя. Въпросът е, че нещата, за които си струва да се бориш са прекалено малко. Или поне в моят живот.
Погледнах към масите. От масата на Слидерин се чуваха одобрителни гласове, или пък злоби хихикания, насочени към ученици от другите домове. Всички от Слидерин се радваха, че в дома им е разпределено едно русокосо момиче, което не познавах. Обърнах се към масата на Рейвънклоу - там всички говореха предимно за предстоящите ни уроци и предмети. Все пак основната черта на всички магьосници, попаднали там бе интелектът. Нормално. И най-накрая се обърнах към масата на Хафълпаф и по-специално Седеоун, която сега разговаряше с... Едуард, префектът на Рейвънклоу, седмокурсник също като мен. Двамата разговаряха, но по погледът на Едуард разбрах, че той също си е паднал по нея, както и аз....

+ 10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Максимилиян Дрейк
Максимилиян Дрейк


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24580
Най-добра магия : Обливиате
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 24
Жилище : Лондон
Врагове : Madison M.
Приятели : Cedeone Rosewood
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Ленивец
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Elle. Нед Авг 27 2017, 19:44

Когато пристигнахме в Хогуортс, времето ми се виждаше някак влажно и се молих косата ми да не бухне от влагата, както обикновено. Наложи ми се да оставя за малко Кеин, за да отида да се прероблека и да се погледна в огледалото на бързо. За щастие косата ми си беше наред. Измъкнах една рокля от куфара си. Някак си нямах никакво настроение дори да се гримирам, но си сложих една спирала.
Отидох на тържеството на време. Тази година имаше толкова вредна храна, дори алкохол. Разпределителната церемония започна и се оказа, че новото момче е от моят дом. Не знам дали се засрами и за това ме подмина, но му махнах, когато се обърна.
-Очевидно синьото ще ти стои добре. –Усмихнах се на новият ми приятел… или поне изглеждаше така, сякаш се заформя ново приятелство. –И аз съм Рейвънклоу. Ако искаш може да останеш с мен, и без това не съм толкова близка с хората от моя дом. –За мен думата приятелство беше нещо различно, от това, което си я представяха повечето хора. Моята най- добра приятелка беше сестра ми, защото само и винаги тя, е била до мен. От самото ми раждане. Не знам какво ли са си казали хората, но и не ме интересуваше. Бих му дала шанс, но беше много рано, за да си правя изводи. Избирах си хората внимателно, защото не обичах да се занимавам с интриги.

-Е, какво ще кажеш за новото ти училище? -Беше ми интересно мнението му за Хогуортс.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Elle.
Elle.


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24781
Най-добра магия : -
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Жилище : Лондон
Приятели : Луциус Мортис, Филип Бертранд, Alania Lodge.
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: рис
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Madison M. Нед Авг 27 2017, 20:05

Скуката я обвземаше, но особено не се притесняваше от това. До сега никога не ѝ се бе случвало да не успее да раздвижи купон. Нямаше този път да прави изключение. Не и в нейната смяна. 
Погледите на седмокурсниците се насочиха право към нея, когато най-безцеремонно стана и се насочи към дансинга. Префектите бяха смаяни. Първата, която въобще помисляше да танцува и най-смелата от срамежливата тълпа, която се беше наредила по масите на домовете. 
Хората тук очевидно не бяха свикнали с това да купонясват все едно им е за последно. Мадисън беше готова да разчупи леда. 
Приближи се бавно до големите усилватели и увеличи звука. Междувременно, учителите бяха шокирани от дръзкото ѝ поведение, но заместник-директорът ѝ отправи усмивка за парти духът, който щеше да внесе и атмосферата, която започваше да придава.
Мадисън взе един от микрофоните, доближи го до усилвателя, при което се чу ужасен шум, а в гората настана тишина. Злобните хихикания и подушушванията, относно случващото спряха. Беше време за нейната реч, която целеше да разтърси останалите.
- Драги учители и скъпи ученици,
Навярно повечето от вас въобще не се забавляват, макар да се опитват да го прикрият, защото не могат да признаят, че партито на годината умря. Обаче, също като мен, то ще се възкръсне. 
Нима не сте достатъчно смели да покажете, че умеете да се забавлявате? Излезте напред и елате да се позабавлявате. Хайде, загубеняци! Да им покажем как празнуваме в Хогуортс!


Мадисън замахна и музиката започна. Междувременно, почти не падна върху един от усилвателите, но това нямаше значение.




''♫ Just one night all we got ♫
♫ Just one night all we got  ♫
♫  Just one night ♫




*****************************
Мадисън запя:
♫ I ain’t got time for you baby, either you’re mine or you’re not ♫
♫  Make up your mind sweet baby, right here, right now’s all we got  ♫




**********************************  
Първият осмелил се да излезе и да се позабавлява беше Едуард. Префект на Рейвънклау, 7 курс.


A little party never killed nobody, so we gon’ dance until we drop  ♫
♫ A little party never killed nobody, right here, right now’s all we got 
♫ At least I miss trips around the world, don’t mean a thing if I ain’t your girl ♫''


Цяла тълпа от слидеринци пристъпиха напред към дансинга. Сред тях беше и Алания, която по-рано днес беше услужила на Мадисън с гримове. Широки усмивки сияеха на лицата им. 
За няколко минути дансингът се изпълни с ученици от различни курсове, на различни възрасти. Някои учители се опитваха да овладеят суматохата, която беше настанала, но повечето оставиха децата да се забавляват. Все пак беше последния ден, в който щяха да имат тази възможност и не беше удачно да ги пришпорват отсега. Купонът започна много естествено и щеше да завърши от самосебе си.  


След време на усилени танци, задъханата Мадисън приседна на една от масите - тази на Хафълпаф, забеляза, че срещу нея стои красиво, русокосо момиче, като по вида ѝ не изглеждаше да бъде много въодушевено. . .

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Madison M.
Madison M.


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25562
Най-добра магия : Смразяваща мaгия
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 25
Жилище : Лондон
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Сърна
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Kane Griffith Нед Авг 27 2017, 20:12

Когато Кейн видя, че момичето от влака му маха той остави групичката, които си говореха, а той само слушаше и се запъти към нея. 
 - И аз съм от Рейвънклоу - думите ѝ го накараха да се усмихне.
 - Нямам нищо против да сме пирятели - каза ѝ той. - Ще се радвам да имам приятел тук. А колкото до училището... - Кейн се поколеба.

Какво можеше да мисли за Хогуортс, беше тук само от ден и все още му беше трудно да се присоби. 
 - Няма да те лъжа - каза накрая той. - Не знам какво да мисля. Изглежда добре, но ще ми е трудно да свикна. Доколкото знам учебните години са започвали вътре в замъка. Интересно ми е защо е тази промяна. 
Не знаеше дали ще получи отговор, но се опитваше да завърже разговор.
 - Каквато и да е причината се радвам, че няма да стоим край маса понеже е скучно - продължи той. Забеляза, че много от учениците танцуваха на музиката, която бе започнала да свири преди няколко минути. - Искаш ли да танцуваме заедно? - попита той Елинор и подаде ръката си, за да хване нейната.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Kane Griffith
Kane Griffith


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24664
Най-добра магия : ------
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Семейство : Емили Грифит - майка / ✝Ландън Грифит - баща / Рей Фийлдс - пастрок
Приятели : Елинор Вогел, Едуард Дюшан
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: дракон
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Елинтия Харбис Нед Авг 27 2017, 22:15

             Поне тази година не трябваше да носят мантия на откриването, имаха цялата учебна година на разположение за тази чест. Щом започнаха да приближават „Хогуортс“  всички ученици трескаво се захванаха с обличането на празнични, официални дрехи, пооправяне на рошавите им прически и даже, някои момичета от по-горните курсове, си наклепаха лицата с разни мазила. Само при мисълта си сложи и тя нещо от тези работи я побиваха тръпки. Русокоската девойка беше сигурна, че от всичко това кожите им ще се състарят сто пъти по-бързо, без дори да се усетят.
     Майка й беше взела прекрасна рокля за новата година, жълта разбира се. Откакто влезе в дома „Хафълпаф“ родителите й постоянно й взимаха всякакви жълти неща. Госпожица Харбис не беше сигурна колко време щеше да й отнеме преди да намрази напълно този цвят... и нека се върнем към роклята.  Беше малко поизмачкана, все пак бе пътувала с нея, но като я подръпна леко от всяка страна и почти не й личеше...почти.
    През цялото време от слизането от влака до въвеждането им във    „Ъъъъ, това тъмната гора ли беше? Организират празненства там, пък после забраняват на учениците дори да си покажат носа около нея...възрастни, от нищо не разбират!“ огромната поляна до плашещата върба, Харбис си разменяше кратки лбезни реплики с познатите си от миналата година. Ако нямаше толкова много учители наколко, би бил перфектния момент да си отмъстиш на проклетото дърво. Настани се бързо на огромната маса на своя дом и с интерес проследи цялата церемония по въвеждането на тазгодишните зайци. Така де, първокурсници. Нямаше търпение масите да се напълнят с така мечтаното хапване, щом свършеше церемонията.
        И като с магия (каквато си и беше) след разпределянето на последния първокурсник всички ученици подскочиха радостно от вида на храната по масата. Както всичко  и тя бе по-различна от обикновено.  Всичко си вървеше перфектно, докато онова лудото момиче, тичащо из вагоните на влака не се пръкна отнякъде. „Дано, да си отмине, дано да си отмине!“ но от къде този късмет? Насили се да се усмихне дружелюбно и заговори непознатата.
     -Мисля че обърка масите. Тази на дома Слидерин е ето там – посочи й съседната маса – Но не се притеснявай, можеш спокойно да си поемеш дъх от буйните танци и пак да се включиш към купона. - каза с най-милия си глас и от отпи голяма глътка от тиквения си сок.


+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Елинтия Харбис
Елинтия Харбис


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25167
Най-добра магия : -
Отлични умения в магипортирането

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Жилище : Лондон
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Бухал
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Elle. Пон Авг 28 2017, 02:24

Честно казано нямах идея защо тържеството се провежда на открито и оставих въпросът му да виси. Но обстановката беше приятна. Винаги е било леко скучно в залата, защото единственото, което се случваше там беше да се натъпчем след тежкия ден, прекаран в пътуване.
-Разбира се. –Усмихнах се и хванах ръката му. -Нормално е да не се чувстваш добре тук в началото. –Казах, унесена в мислите си и се усетих, едва когато думите излязоха от устата ми. –Така де… нови хора, нова обстановка. –Побързах да добавя, защото се почувствах странно, че го изтърсих просто така. Едва ли аз бих се справила, ако бях на негово място. 
-Ако искаш мога да ти помогна с ориентацията тук. –Беше съвсем нормално да се чувства объркан. Сетих се за първата година, в която бях тук. Постоянно се губих и се радвам, че не бях сама. Беше ми трудно да се приспособявам и разбирах, че на него също му е трудно в момента. Вероятно там вече е имал приятели и след пет години, едва ли му е било лесно да изостави всичко. И изведнъж се сетих дали ще прибързам, ако питам за причината.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Elle.
Elle.


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24781
Най-добра магия : -
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Жилище : Лондон
Приятели : Луциус Мортис, Филип Бертранд, Alania Lodge.
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: рис
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by З.М.М. Пон Авг 28 2017, 13:28

Беше се преоблякла в графитено черен кадифен костюм с панталони и сако които имаха единствено една пурпурна сатенена лента по ръба.Нямаше копчета, а и не бяха необходими когато разполагаш с магия и не искаш нищо да разваля линията ти. Бе върнала цвета на косите си в огнено червен. Панталони от същата материя и черни кожени чизми да коляното дапълваха облеклото ѝ наред с черните велурени ръкъвици. Единствено бастунчето на което е се подпираше бе останало същото - три фута абанос със сребърна топка на върха. Мина през тълпата гуляещи и разпасани ученици и поклати неодобрително глава когато видя мъгълскита технология за увеличаване на звука, вместо да се ползва класическото Сонорус, да речем. Настани се се от дясно на заместник директора и огледа с пренебрежение поставанета дори на проподавателската маса боклукчава бъза храна. Хвърли поглед на ляво към кълщещия се като червеи под империо заместник директор и надигна вежда ала „Наистина ли!?”. Удари д топката на жезъла си по масата и до нея веднага се появи домашно духче. Само един строг поглед накара вродената раболепност на духчето да усети за какво става дума и да се задвижи.
След малко на мястото на пържените картофи и сандвичите пред нея се появиха агнешки котлети винегрет:
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Big_24b6b12dc6daaf8f95a023a41f3ec0a7
Пъдпъдъци на фурна завити в бегон със сос уичистър:
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Stuffed-eggplant-quail2
Ростбиф в маслен сос:
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП 2286-original2-1355666574.6933
Телешки стек със задушени зеленчуци:
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП 24386_398__5
Придружени за десерт от кифлички сконеси и солени мъфини:
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Scones_intro1_1989_3391337a-xlarge Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП 020065953

Вместо онази противна черна и бълбукаща течност с която се наливаха малките пред нея се появи халба от най-добрия бирен шейк на Самуела Адъмс, както и запотена от студ стъклена кана от която да си допълни халбата при нужда.
Тя внимателно избута със салфетката си сребърната посуда настрани и прие поднесените ѝ прибори от хром ванадиева стомана, черни като самата нощ. Може би това бе единствения компромис който направи с традициите преди да се заеме с вечерята си. Междувременно пусна едно заклинание за удължаване на полите и роклите на момичето на мининум два пръста под коляното, което направи някой тоалети съдържащи минижуп доста неудобни и странно изглеждащи. Разбира се, се някой щеше да се опитата да развали магията ѝ но съвсем скоро щеше да разбере че дори да успее успешно заклинанието щеше да се самокастне няколко секунди по-късно. Все още обмисляше дали да не премахне алкохолът раздаван на малолетните, но имаше време и за това. Към момент агнешките котлети бяха превъзходни.


Последната промяна е направена от З.М.М. на Пон Авг 28 2017, 15:48; мнението е било променяно общо 1 път
З.М.М.
З.М.М.


<b>Галеони</b> 24 120
<b>XP</b> XP : 32242
Най-добра магия : Тксхуа кухов тксхайа чауъ
Доминиращ характер

Герой : тук
Жилище : Не може да се каже с точност
Семейство : Алгол Блек - пада ѝ се нещо като племенник.
Други взаимоотношения : Познанство с бащата на Маделин Гордън и Рикки Чадуик.
Врагове : Игнорира Мелиса Адамс;
Приятели : Емили Аверил - недосегаема
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le1180 / 10080 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Ходеща през сенките
Покровител: златка
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Kane Griffith Пон Авг 28 2017, 13:56

Докато танцувахме нямаше как да не забележа колко изящно се движеше. Като истенски специалист, докато аз се поклащах в ритъма на песента, но изобщо не можех да танцувам като хората. ВЪпреки това беше забавно. Елинор изглеждаше като свясно момиче, момиче с което човек можеше да общува.

Беше права, че на ново място с нови хора, човек трудно свикваше. Кейн имаше приятели, които се местеха всяка година. Сега разбираше какво са изпитвали като му казваха, че мразят всяка година да са новият в училище. Но при него не беше така. Догодина нямаше да се мести. Усети, че Елинор иска да го пита нещо, но не зададе въпрос, затова можеше да предположи какво е. Навярно искаше да знае какво прави тук. Сигурно повечето хора, които го заговореха щяха да се интересуват от това. Какво прави, вече бивш, ученик на Дурмщранг в Хогуортс? Затова реши да я изпревари.
 - Мога да ти разкажа, защо се преместих, но тук е много шумно. - Кейн махна с ръка към танцуващите ученици. - Какво ще кажеш да се разходим някъде?

Първоначално двамата се преместиха настрани от танцуващите и Кейн си взе няколко мъфина. Уви ги в една от кърпите, които бяха на масата.  
 - Ако ни се дояде нещо, докато се разхождаме - каза ѝ той като показа вързопа в ръката си. - Надявам се обичаш мъфини, защото някак ще ми е странно да нося в това телешко. Има и малко сандвичи. Та, къде предлагаш да се разходим?

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Kane Griffith
Kane Griffith


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24664
Най-добра магия : ------
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Семейство : Емили Грифит - майка / ✝Ландън Грифит - баща / Рей Фийлдс - пастрок
Приятели : Елинор Вогел, Едуард Дюшан
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: дракон
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Рикки Чадуик Пон Авг 28 2017, 16:12

Облечена в официална светло-синя мантия Рикки пристъпи на поляната и си проправи път към масата на преподавателите безшумно и гъвкаво като котка. Тъмните й къдрици бяха вдигнати в стегнат кок и само един малък кичур нежно падаше върху лицето й. Устните й бяха подчертани с тъмночервено червило, което подчертаваше очите й. Бледата й кожа бе подчертана с руж, който завършваше грима й, и я правеше много красива. Тя се стараеше да не обръща внимание на погледите които се приковаваха върху нея, като вместо това погледа й се зарея из поляната, за да я огледа по-добре. Морско-сините й очи сияеха. След толкова време тя отново беше в Хогуортс. Този път не за да учи в него, а за да го защити. Тя беше аврор под прикритие и щеше да изпълнява длъжността "Пазач на дивеча", но единствено директорът знаеше това. Министерството я беше пратило тъй като в училището имаше бивш смъртожаден, който се подвизаваше като учител и някой трябваше да го следи отблизо. Особено като се има предвид че въпросният смъртожаден беше подозрителна старица, към която Рикки изпитваше огромно недоверие още от първия момент в който я срещна заедно с Мелинда на Диагон-али. Министърът беше решил че по-подходящ от Рикки за аврор под прикрите нямаше, тъй като тя беше изключително умна и способна магьосница, да не говорим че беше млада и много красива, а това беше едно от предимствата й; тя лесно можеше да омае всеки магьосник който пожелае, така че никой да не можеше да се усъмни в намеренията й. Особено една съсухрена жена. Най-сетне тя достигна целта си и седна на масата на преподавателите от другата страна на мис Сънбърн, която изглеждаше изненадана да я види.


- Ето, че отново се срещаме. - Прошепна Рикки така, че само старицата да я чуе и едва доловима следа от многозначителна усмивка пробяга по устните й.  - Онзи път на улицата ви обещах че ще разбера какво става, а аз винаги изпълнявам обещанията си.


С тези думи тъмнокоската взе един бокал и го вдигна към устните си отпивайки глътка.
Рикки Чадуик
Рикки Чадуик

<b>Галеони</b> 2500
<b>XP</b> XP : 25235
Най-добра магия : Заклинание за свръхсетива
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 30
Жилище : Годрикс Холоу
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: делфин
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by З.М.М. Пон Авг 28 2017, 16:43

„Ех, да се бях сетила да сипя малко по рано Верита серум” в бокалите, колко по интересно щеше да се получи. Вещицата благо се усмихна на младата си колежка, след което се изправи на крака и чукна два пъти по масата с топката на бастуна си. не привлече особено внимание с това си действие, освен погледите на околните преподаватели, а музиката продължаваше да дъни горските дебри. Последвана нови две почуквания придружени с репликата:
- Силенцио максима - над поляната за момент се изви леден вятър карайки всички присъстващи да настръхнат, а стъклените прибори дори се покриха със скреж. Музиката и по-голямата част от разговорите секнаха като прерязани с нож. Само от далечния край на поляната се чу крясъка:
- ... защото някак ще ми е странно да нося в това телешко. Има и малко сандвичи. Та, къде предлагаш да се разходим? - някакво гарванче крещеше в ухото на момиче застанало до него в настъпилата тишина. Всички погледи се отправиха натам и последваха подхилквания по негов адрес, което получи рязък прилив на кръв към лицето си.
- Както ви информира професор Андърсън, от тази година освен поста на преподавател по Черни изкуства - може би случайно изтърва защита - аз ще съвместявам и поста на велик инквизитор на Хогуортс. В тази си роля обявявам на всеослушание и първото си решение като такъв.
Последва кратка, но драматична пауза.
- Освобождавам настоящия Пазител на ключовете и дивеча в Хогуорт, поради некомпетентност и на негово място назначавам тук пристигналата госпожица Чадуик. Тя поема всички права и задължения от предшественика си от този момент насетне!
Незнайно от къде появилите се два кентавъра подхванаха под мишниците вече екс-пазителя на дивеча и го отвлякоха в дебрите на гората преди още той да успее да възрази срещу ненадейното си освобождаване.
- А сега, ако искате забавата да продължи... валс!
От мъгълските колони с доста мъка и първоначална съпротива зазвуча Old Russian Waltzes превръщайки рокът в класически валс. Сънбър седна с доволна усмивка, имаше съща така и доволно количество смаяни погледи. после се обърна към Рики.
- Спокойно мила, валсовете ще продължат само около десет минути колкото да си довърша вечерята на спокойствие, после пак ще се появи тази развратна музика която пусна Андърсън - кимна с глава зад гърба си.
- Хей, аз съм тук! - възропта преподавателя.
- З от З.М.М. е заместник скъпа моя, ще те оставя сама да отгатнеш какви са другите две думи - подхвърли и вещицата със загадъчна усмивка преди да се заеме с храната си.
З.М.М.
З.М.М.


<b>Галеони</b> 24 120
<b>XP</b> XP : 32242
Най-добра магия : Тксхуа кухов тксхайа чауъ
Доминиращ характер

Герой : тук
Жилище : Не може да се каже с точност
Семейство : Алгол Блек - пада ѝ се нещо като племенник.
Други взаимоотношения : Познанство с бащата на Маделин Гордън и Рикки Чадуик.
Врагове : Игнорира Мелиса Адамс;
Приятели : Емили Аверил - недосегаема
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le1180 / 10080 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Ходеща през сенките
Покровител: златка
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Alania Lodge. Пон Авг 28 2017, 16:58

Беше хубаво да си префект, но не и да развеждаш първокурсниците по стаите, вместо да прекарваш време с гаджето си. Бях сигурна, че той се забавляваше много повече от мен - трябваше да се правя на мила с децата, докато ги настанявам. Направи ми впечатление едно момиче, която беше първи курс, но определено не беше на 11. Всъщност беше по-голяма и от мен. А и много ми напомняше на някой.
- Извинявай, но знаеш ли, че приличаш убийствено на едно момиче от един сериал? - никакъв шанс тя да е участвала в American horror story, но наистина изглеждаше като една от любимите ми актриси Ема Робъртс.
Още повече се учудих като разбрах, че се казва Мадисън. Точно като героинята Мадисън. Уоу, това е странно. Както и да е, не можахме да си продължим разговора, защото имах още работа. Най-накрая бях готова и се зарадвах, че съм свободна, когато чух убийствен писък. Кой знае какво е станало сега. Сигурно някое 11-годишно си е забравило куклата вкъщи. Мне... оказа се, че гримовете на въпросната Мадисън са унищожени. Лошо. Тотално я разбирах, ако на мен ми се случи, сигурно ще получа някой удар. Съгласих се да й заема част от нещата си, като не й дадох от най-хубавите си неща, разбира се. Пазех доброто за специални случаи. Монтгомъри раздаваше заплахи насам-натам и като изключим леко изкуственото й държание, ме кефеше. Беше хубава и забавна, мисля, че щях да се разбирам с нея.
Вече свършила с работата си, най-после бях в стаята си и започнах да се приготвям. Имах час и половина, надявах се, че ще ми стигнат. Бях решила какво ще облека преди месец - черна къса рокля, черно кожено яке и черни високи обувки. Не мисля, че беше прекалено, все пак е парти и трябва да изглеждам невероятно. Изправих косата си, където загубих над половин час и беше време за гримиране. Там... загубих почти час. Е, малко щях да закъснея, какво толкова? Сигурно и останалите ми приятели щяха, особено Филуциус бяха известни с късното си появяване.
Вече минаваше 19:15, когато най-накрая излязох и намерих гаджето и най-добрият ми приятел да правят същото. Да, бях права, че ще закъснеят. Андерсън нямаше да ни се скара, е, поне на мен, така че ми беше все едно. Хванах Филип за ръката и тръгнахме към Забранената гора. Луциус и Лора щяха да се срещнат на самото парти. Вълнувах се! Това откриване на годината щеше да е много по-яко от всички останали досега.
Най-накрая бяхме на поляната и първото, което направих беше да огледам гостите. Бяхме изпуснали разпределението, но видях, че Мадисън се подвизава на слидеринската маса, което беше хубаво. Беше прекалила с грима, но... без коментар. Поне знаеше как да се облича. Лора изглеждаше страхотно както винаги. Андерсън се беше облякъл странно, а това яке... все едно бяхме в Антарктида, а не в Англия. Както и да е, дано не прави тази модна грешка повече. Алекс Ернандес също изглеждаше страхотно, както и нейното гадже Джеймс. Или не бяха гаджета? Не знам, но изглеждаха сладки. Седмокурсниците от Грифиндор също изглеждаха страхотно - Максимилиян, Иън и този на който му викаха Косъма. Може да бяха от тъп дом, но не мога да излъжа, че са грозни. Колкото и да бяха хубави, не можеха да се сравняват с гаджето ми, така че разкарах тези мисли от ума си. Направи ми впечатление една бабичка на учителската маса. Изобщо не ми вдъхваше доверие и май тази щеше да е Инквизатор на замъка тази година... Не я исках, въобще не харесвах побъркани старци и старици.
Седнахме да ядем. Хареса ми, че храната беше по-различна - имаше пица, бургери и всички нездравословни, но вкусни неща. Тази вечер щях да си позволя тези изкушения, нищо че си уж бях на диета. Всичко беше супер, обаче купонът някак не вървеше. Никой не танцуваше, всички стояха на едно място. А някак не ми се искаше да стана и да танцувам първа. Вече се бях нахранила и ми беше супер скучно. Бях облегнала глава на рамото на Филип и се чудех как да не заспя. И тогава изведнъж Мадисън стана и раздвижи нещата. Изнесе реч и започна да пее. О, определено харесвах това момиче. С компанията ни само чакахме това и отидохме на дансинга. Всеки държеше чаша с различен алкохол, като не пропуснахме да се подиграем на Едуард, който беше един от първите станали да танцуват. Да, той ми беше приятел, но танците не му бяха в кръвта.
След половин час почти всички бяха подпийнали и се раздаваха на песните. Пак ми доскуча.
- Искате ли да играем на нещо? Истина или предизвикателство? Или състезание кой ще изпие най-много? Все едно, просто да не скучаем. - може би не беше най-добрата идея, при положение, че на няколко метра от нас имаше учители, но какво пък...

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Alania Lodge.
Alania Lodge.
Ученик
7 курс
Ученик7 курс

<b>Галеони</b> 2615
<b>XP</b> XP : 19330
Най-добра магия : Глациус Триа
Чувство за самосъхранение

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Говори се, че : я е страх от участие в битка, но когато това време дойде, ще участва.. не е ясно от коя страна

Жилище : Лондон
Семейство : Лодж.
Врагове : Charlotte F
Приятели : Луциус Мортис, Офелия Бангшот, Reanna
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Акула
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Elle. Вто Авг 29 2017, 02:06

Засмях се, когато Кейн събра храната от масата. Щеше да е много по- приятно да си направим пикник или нещо такова, ако разбира се, беше ден и не мразих буболечките. Все пак нямах нищо против да се разходя с него наоколо и се надявах да не ме полази нещо. И също така да е достатъчно добре с ориентацията, защото аз не съм. И доста време, след като бях дошла тук продължавах да се губя. Бях отраснала с магия, но в това училище всичко ми се виждаше толкова объркано в началото.
-От къде предпочиташ да започнем? Например забранената гора? –Повдигнах вежда, надявайки се да се съгласи. Не знаех дали си пада повече по екстремното или спокойното.

–Ако искаш може да обиколим из замъка? Там също има интересни места. –Реших да добавя, за да не помисли, че съм решила да слагам край на живота си и да го заведа към сигурната гибел в гората. Не, че беше сигурно, че ще се сблъскаме с нещо или някой, но щом името на гората е „забранена” със сигурност не беше от най- безопастните места. Стрелнах с поглед и към една от бутилките с вино на масата. Не знаех дали Кейн пие и ако не пиеше, аз също нямаше. 
-Може да си отмъкнем и една бутилка. -Казах леко нервно, защото не знаех каква ще бъде реакцията му след този въпрос.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Elle.
Elle.


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24781
Най-добра магия : -
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Жилище : Лондон
Приятели : Луциус Мортис, Филип Бертранд, Alania Lodge.
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: рис
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Иън Бримстоун Вто Авг 29 2017, 14:58

Последна година тук. Хубаво е, че хванах сигурно първото парти в Хогуортската история. Не знам какво щях да правя след като завърша и честно казано не ми се искаше. А можех да остана да повтарям като най-добрият ми приятел - Косъма. Мама няма да е много доволна...
През целият път във влака спах, изморен от купона на който бях миналата вечер. Но поне се наспах и имах сили за още куфеене. Поляната в Забранената гора изглеждаше добре, Андерсън беше свършил отлична работа, затова му кимнах, показвайки, че съм доволен. За разлика от всички ученици аз не го мразех, нищо че беше ръководител на Слидерин, мен не ме интересуваха неща като домове. Стига да си як човек - не ми пука в кой дом си, с каква кръв си и прочие.
Стоях на грифиндорската маса и наблюдавах разпределителната церемония. Преди ми беше по-интересна, защото заглеждах новите попълнения на Хогуортс, но последните години не беше така. Новите бяха на 11, а аз на 17... нямаше как да стане. Трябваше ми някой на моята възраст, но вече съм бил с повечето от момичетата тук, което не ми харесваше... Исках някой нов.
И точно тогава, сякаш по поръчка, някаква бабичка насочи вниманието към себе си и към някакво младо момиче до нея. Щяла да бъде новият пазач на дивеча. Не ме интересува, беше красива. Хмм... ето че намерих жертвата си за тази вечер. Изпих един шот на екс, колкото да се развеселя малко и помахах на най-добрата ми приятелка Лидия. Усети, че ще отивам на лов... за момичета и се засмя. Страхотна усмивка, като цяло и тя беше много красива, но едва ли някога щях да погледна на нея като повече от приятелка.
Предположих, че госпожица Чадуик е малко по-голяма от мен, така че реших да бъда джентълмен. Роля, не отиваща особено на скъсаните ми дънки и кожено яке, но щях да опитам. Никога не са ми отказвали. Омагьосах една роза с помощта на "Орхидеус", благодаря, професор Грей, че ми показахте това заклинание. Момичетата винаги падаха в капана с цветята. Дискретно изчаках тя да стане от масата и веднага отидох при нея. От близо беше даже по-красива. Точно моят тип - тъмнокоса със сини очи.
- Здравей - усмихнах й се чаровно, подавайки й розата - За теб е - намигнах й - Ще ми окажеш ли честта за един танц?
Нямаше как да ми откаже. Бях прекалено готин. А и в този момент започна някаква бавна романтична песен - бях се погрижил и за това - малка молба към едно домашно духче, отговарящо за музиката.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Иън Бримстоун
Иън Бримстоун


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25266
Най-добра магия : -
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 24
Жилище : Лондон
Приятели : Косъма, Лидия;
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Хамстер
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Рикки Чадуик Вто Авг 29 2017, 15:24

Рикки се беше отегчила от постоянните хапливи коментари на Сънбърн и след като допи течността в бокала си, реши че е време да стане от масата и да се оттегли. От една страна знаеше че трябва да държи старицата под око, но празненството я отегчаваше до смърт. Точно ставаше от масата когато пред нея застана един от учениците, навярно в последните курсове, който носеше кожено яке и скъсани дънки. Тя едва се сдържа да не изсумти когато момчето се приближи до нея и й подаде една червена роза и я покани на танц. Тъмнокоската мразеше розите и всички тези сантименталности свързани с цветята. За капак музиката се смени с някаква бавна романтична песен, точно като онези които Рикки мразеше и тя отново се сдържа да не простене. 

- Мразя розите. Освен това не мисля че е редно да танцувам с теб. Ти си ученик, а аз може да не съм преподавателка, но съм "Пазач на дивеча". Така че ти предлагам да отидеш да флиртуваш с някоя съученичка. А сега ме извини.

Без да обръща внимание на шокираната му физиономия и подсмихвайки се на ум, защото беше сигурна че това сигурно е първият му отказ тя се опита да продължи по пътя си и да се махне от полянката където се състоеше тържеството. Все още не й се прибираше в замъка но може би щеше да се разходи из забранената гора. Тъкмо щеше да опознае отблизо обитателите й ако ги срещнеше по пътя си. Не след дълго тя усети стъпки зад себе си и се обърна озовавайки се лице в лице със същия ученик. Момчето определено започваше да й лази по нервите. Тя знаеше твърде добре че повечето мъже не приемат отказ, но за бога момчето беше ученик и сигурно имаха поне 7 години разлика. Ако той си въобразяваше че между тях може да има нещо, това беше безумие и тя щеше да направи всичко възможно да му го обясни. Но дали търпеливо, това не можеше да гарантира.

- Какво. - Изсумтя тя, гледайки го право в очите които бяха сини като нейните и тя едва се сдържа да не се засмее, защото беше готова да се обзаложи че с тези сини очи лесно привличаше момичетата и те веднага падаха в краката му. 

Слава богу, тя мразеше подобни стереотипи.


Последната промяна е направена от Рикки Чадуик на Сря Авг 30 2017, 15:32; мнението е било променяно общо 1 път
Рикки Чадуик
Рикки Чадуик

<b>Галеони</b> 2500
<b>XP</b> XP : 25235
Най-добра магия : Заклинание за свръхсетива
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 30
Жилище : Годрикс Холоу
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: делфин
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Eris Alia Frost Вто Авг 29 2017, 17:27

Пътуването мина прекалено бързо. Затворих очите си за миг, унесена от звуците на хората около мен, а след това ги отворих и вече се намирахме в Хогуортс. Не знаех как се чувствах от този факт – дали ми беше тъжно за безгрижното време прекарано в дома ми или се радвах, че най-накрая ще имам  възможност да докажа себе си. Да покажа на всички, че дори и с мрака, аз съм достоен съперник и всички трябва да се страхуват от възможностите ми. Не, всъщност това беше малко пресилено. Но днес се чувствах неуравновесена. Точно и заради това нямах търпение да започне куидичния сезон. Още от първата година открих, че този невероятен спорт е средството, което ми помага да се преборя с агресията и да контролирам мрака, които изгаряше душата ми.


Тази година обаче всичко беше различно. Дори мястото на церемонията бе променено. Часът беше точно 19:00, а цялото училище се намираше на някаква заблудена поляна в сърцето на Забранената гора. Всичко останало беше както обикновено – големите и дълги маси, отрупани с храна, учителската маса, досадната шапка с нейните вечни песнички и предупреждения, насабралото се множество. Живот. Всичко около мен кипеше с живот. И това до някъде успяваше да заглуши вътрешния ми глас и да накара устните ми да потрепват леко, правейки опити да се изпънат в усмивка.

Вдигнах погледа си нагоре и видях хилядите светулки, които се носеха на всякъде и придаваха на атмосферата голяма доза приказност. Вече не можех да сдържа усмивката си. Добре де, поне днес можех да се направя, че съм като всички останали и да бъда просто едно заблудено дете, нямащо представа за живота около себе си.


Докато вървях към масата поздравих някой от хората, които познавах, а с други се спрях да обсъдим предстоящата година. Накрая се намърдах на масата на Слидерин и започнах да си играя с кичур коса, докато слушах началната реч и последвалата разпределителна церемония. Не можех да отреча – беше внушително, както винаги. Но просто днес не се чувствах като себе си. Може би, имаше нещо във въздуха. Все тая. Важното бе, че финалните думи: „Време е за купон!” ме изкараха от странното ми състояние и ме върнаха в действителността.


Потърках ръцете си една в друга. О, да време беше за нарушаване на правилата. Колко красиво звучеше, дори в собствената ми глава.


+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Eris Alia Frost
Eris Alia Frost
Ученик, 6 курс Пъклуджи
Ученик, 6 курс Пъклуджи

<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25823
Най-добра магия : ---
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 18
Жилище : Лондон
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: лисица
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Иън Бримстоун Вто Авг 29 2017, 22:10

Планът ми се провали с гръм и трясък. Чадуик, както и беше първото й име, ми отказа. За първи път ми отказа. Не мога да повярвам. Гледах в шок няколко минути, докато осмисля какво става. Как може да мрази розите? Този номер винаги минаваше. А годините? Какво толкова, тя изглеждаше на 20. Хората казват - хвани си кака, да те отрака. Както и да е, още се опитвах да се съвзема от това ужасно преживяване, когато най-добрият ми приятел Косъма ме потупа по гърба.

- Сериозно ли ти отказа? Хахахаха - започна да се смее той - Започваме годината зле - извъртях очи - Ето ти питие - подаде ми някаква чаша и се изгуби в тълпата.

Не, няма да я бъде тази. Прави ми се на недостъпна? Най ги обичам тези. Трудните. Лесните са приятни, но и скучни. Щом Чадуик иска да си играем, нека бъде така. Изпих уискито, което Джон ми беше дал и тръгнах след момичето. Смело да излезе на разходка из Забранената гора. Но така щях да я притисна и нямаше къде да избяга. Никой не ми отказва. Никога. Ходех след нея, не бях особено тих, но не се и стараех. Беше въпрос на време да ме чуе и види. Това скоро стана и тя се обърна, като ми изсумтя. Леле, момичетата попринцип не издържат толкова време, без да ми се нахвърлят.

- Не мисля, че започнахме правилно - казах, повдигайки вежда самодоволно. Трябваше ми друг подход - Аз съм Иън, а твоето име е? Само не ми бягай пак, няма нищо нередно в това ученик да разговаря с Пазача на дивеча.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Иън Бримстоун
Иън Бримстоун


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25266
Най-добра магия : -
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 24
Жилище : Лондон
Приятели : Косъма, Лидия;
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Хамстер
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Cedeone Rosewood Вто Авг 29 2017, 22:39

След като разговорът ми с Едуард приключи, аз отново се върнах на масата на Хафълпаф, където всички си говореха весело. Масата ни беше отрупана с всевъзможни ордьоври и специалитети - нещо, което досега не бях виждала. Въпреки че родителите ми бяха търговци, никога не сме имали такива огромни трапези. Направи ми впечатление, че трапезите се напълниха, когато директорът щракна с пръсти. "Магията е невероятна" - помислих си.
На дансинга звучеше бавна музика, наподобяваща валс. Мнозина се бяха изправили и танцуваха по двойки. Изглеждаше толкова романтично. Искаше ми се и аз да изляза така с някой отпред и да танцувам пред всички, но това едва ли някога щеше да стане факт. В този момент усетих две ръце зад мен... но на различни хора. Обърнах се и видях Макси и Едуард. Погледите им бяха изключително сериозни и си личеше, че между тях протичат искри.
- " Исках да те поканя на танц, Сед." - заяви първи Едуард.
- " Е, аз също си мислех... да те поканя." - запелтечи и Макси.
Боже, защо ме поставяш в такава трудна ситуация. Беше ясно, че и двете момчета са хлътнали здравата по мен. Макси беше мой много добър приятел, откакто навлязох в магьосническия свят, а Едуард беше... беше просто секси. Усещах, че симпатиите, които изпитвам към двамата са коренно различни - Макси чувствах повече като най-добър приятел, докато в Едуард аз виждах моята половинка, моят партньор. Но не можех току-така да разбия сърцето на Макси - още повече след нещата, които е преживял в миналото. Той заслужаваше да бъде щастлив. Но можеше ли да бъде с мен? След като аз не изпитвах подобни чувства към него... За да бъда безкрайно тактична и да не нараня никой реших да направя така : първо да танцувам с единия, а след това и с другия. Така би трябвало никой да не се засегне. Все пак все още не се бях обвързала сериозно с никой, че да има сърдити и нацупени. Първо избрах да танцувам с Макси. Двамата излязохме на дансинга и започнахме да танцуваме бавен, мелодичен танц. Добре, че танцовите умения ми бяха вродени от моята майка, която навремето е била страхотна танцьорка на острова. Знаех почти всички видове популярни танци, така че едва ли някой от тези щеше да ми се опре. Разменихме си погледи с Макси. Нищо, че беше с две глави по-висок от мен, двамата се гледахме в очите. Той ме гледаше замечтано, а аз му се усмихнах. Беше много добро момче и определено заслужаваше да бъде щастлив след всичко лошо, което му се е случило през годините. Не исках да го нараня. Усетих одобрителните погледи на Хафълпафци зад гърба си и злобните погледи, пълни с негативна енергия на Слидеринци. Сигурно мнозина ми завиждаха, че имам възможността да танцувам със седмокурсник и то по негова покана. Сигурно си мислеха, че съм някаква снобарка... но не. Аз просто бях естествена и себе си - такава, каквато съм си по принцип.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Cedeone Rosewood
Cedeone Rosewood


<b>Галеони</b> 5500
<b>XP</b> XP : 29402
Най-добра магия : Обливиате
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 23
Жилище : Лондон
Семейство : Мъгълокръвни
Други взаимоотношения : Едуард Дюшан - my love <3, Максимилиян Дрейк - надява се на нещо повече.
Врагове : Madison M.
Приятели : Максимилян Дрейк, Фер Хейлън, Elothia Addams, Victoria Belova
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Сърна
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Jessica Whittemore Вто Авг 29 2017, 22:42

       След първата си година в „Хогуорст“ разбра защо брат й чака с нетърпение да дойде 1ви септемрви. Н  ямаше нищо общо с „девическото“ училище в което се намираше преди, хората бяха много по-дружелюбни и отзивчиви от онези квачки в „Бобатон“  ( пък и имаше супер готини момчета). Още след първата седмица си намери приятна групичка с които да се размотава , а от време на време да извъртят някоя щуротия.  
      Самоуверена, както винаги, Лидия седеше на масата на Грифиндор и с интерес наблюдаваше малките, сладки първокурсници, имащи вид, че ще се пръснат от притеснение. Най-вероятно беше така. Още от утре щеше да извърти някой номер на нищо неподозиращите зайчета. Ех, колко беше хубаво да не си от най-малките.  Малко след като официална част свърши Иън тръгна на някъде. Или по-скоро към някого. Лидия с интерес  проследи най-добрия си приятел, който се движеше като хищник, готов да скочи върху поредната си жертва. Червенокосата девойка  едвам не си умря при вида на шокираната му физиономия. Моментално съжали, че няма средство за снимане под ръка, за да увековечи този момент, но лично щеше да се постарае никога да не се забрави.
   -Мъже... – разтърси леко глава и започна да се заоглежда из поляната. Навсякъде беше пълно с ученици, по-весели от нормалното, но така й не срещна физиономията на г-н Кортън. С него щеше да се разправя по-късно.
     Но попадна на нещо също интересно – отдалеч познаваше кога някой е намислил нещо. Всяка сутрин в огледалото виждаше абсолютно същото изражение. Познаваше момичето от миналата година, Арис..Ерис...нещо такова от Слидерин, една или две години по-малка от нея. Лукава усмивка се бе появила на лицето й , докато вървеше към тъмнокосата девойка.
   -Препоръчвам ти да прикриеш малко тази физиономия. Ако онази, новата от учителите те види, веднага ще те погне. – приседна до нея . – Аз съм Лидия.Та кое правило по-точно мислеше да нарушиш? –подпря си лакътя на масата, цялата в слух ..


+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Jessica Whittemore
Jessica Whittemore


<b>Галеони</b> 1597
<b>XP</b> XP : 17210
Най-добра магия : Инкарцерус
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 21
Жилище : Литъл Хангълтън
Врагове : Ophelia Bangshot.
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le1190 / 10090 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: тигър
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Рикки Чадуик Вто Авг 29 2017, 23:18

Тъмнокоската вдигна вежда и го изгледа предизвикателно, като вътрешно се усмихваше защото владееше прекрасно легилимантика, а момчето нямаше и понятие. Очевидно не разбираше от дума за да се осмели да я последва чак до тук.

- Първо нито съм като момичетата които точат лиги по русата ти коса и сините ти очи, нито имам намерение да бягам от някого, още по-малко от един ученик. И второ, ако си мислиш че ще бъда поредното ти завоевание ужасно много грешиш. Аз не съм и никога няма да бъда нечие завоевание. Така че правилната терминология в случая е дали ти ще станеш мое завоевание или не. А аз нямам намерение да превръщам един ученик в мое завоевание, така че по-добре се откажи.

Тя му завъртя гръб за да продължи с разходката си, но се подсмихна и обърна поглед към него. 

-Колкото до името ми, казвам се Рикки Чадуик, не че това ти влиза в работата. 

Тя завъртя глава и направи крачка напред, когато той внезапно грабна ръката й. Тя не каза нищо, нито се помръдна, но само след миг той сам я пусна стенейки от болка и взирайки се в изгорялата си, червеникава длан покрита с болезнени мехури.


Последната промяна е направена от Рикки Чадуик на Сря Авг 30 2017, 15:33; мнението е било променяно общо 1 път
Рикки Чадуик
Рикки Чадуик

<b>Галеони</b> 2500
<b>XP</b> XP : 25235
Най-добра магия : Заклинание за свръхсетива
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 30
Жилище : Годрикс Холоу
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: делфин
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Eris Alia Frost Сря Авг 30 2017, 00:05

За Лидия

Не бях осъзнала колко много ли липсваше Хогуортс през лятото. Не, че не се радвах на грамадното семейно имение, красивите вещи и спокойствието. Но през цялото време там беше толкова спокойно и всички се движеха толкова бавно, че за момент бях решила, че времето отказва да следва естествения си ритъм в къщата ни. Но тук всичко бе по старому. Непрестанния шум, жуженето на хилядите гласове, които се опитваха да се надвикат, учителите, които през цялото време наблюдаваха за реда и разбира се – магията. Тя се носеше във въздуха и като че ли от нея бе изтъкана цялата поляна. А това само направи усмивката ми още по-широка и ослепителна. Да, за първи път от много време бях уверене, че всичко ще бъде наред. И каквото и да ми поднесе съдбата, аз щях да го посрещна подобаващо.

Наклоних главата си леко настрани, когато дочух познат глас. Обрънах се бавно и устните ми бавно се извиха в дяволита усмивка. В очите ми блестеше онзи прелестен блясък, които се появяваше всеки път, когато в красивата ми главица се появеше нов план за следващото приключение. Свих леко рамене и погледнах преценяващо момичето. Пътищата ни се бяха засекли за кратко миналата година и почти бях убедена, че е една година по-голяма от мен и в Грифиндор, но името й се губеше някъде в мъглата са спомените ми.


- Винаги може да се опита, но ще бъде дискриминация да ме накаже заради невероятния ми поглед. – засмях се и се усмихнах леко на Лидия. След това погледът ми се премести към новата преподавателка. Честно казано на пръв поглед не изглеждаше особено страшна. Да, може би очите й гледаха заплашително към някой от съучениците ми, но това не означаваше, че имаше смелостта да накаже цялата зала, защото всички я дразнят. – Аз съм Ерис. – добавих и следващият й въпрос повиши настроението ми още повече. – Не знаех, че трябва да си избера конкретно правило. – погледнах я сериозно и преди да успее да ми отговори добавих: - А и те са толкова много, че съм сигурна каквото и да направя ще наруша поне 10 от тях наведнъж.  


+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Eris Alia Frost
Eris Alia Frost
Ученик, 6 курс Пъклуджи
Ученик, 6 курс Пъклуджи

<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25823
Най-добра магия : ---
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 18
Жилище : Лондон
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: лисица
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Иън Бримстоун Сря Авг 30 2017, 00:25

Боже. Отказаха ми за втори път в рамките на една вечер. Какво не беше наред със света? Мислех, че ще получа някоя паник атака, това не можеше да се случва. Обикновено не се отказвах лесно, но почвах да се изнервям. Никой няма право да ме разиграва така. Не че не си бях виновен аз... Аз я погледнах, въпреки желанието й. Затова реших - пробвам последен и път и ако не стане - явно не е било писано. Нямаше да я притеснявам повече. Не знаех защо не ми се върза. Единственото обяснение за което се сетих, че е на другият бряг. Или пък има гадже... Нее, и да имаше гадже нямаше как да устои точно на мен. Значи е обратна. Нямаше друго обяснение - не изглеждаше да е луда. Обикновено третия път беше успешен, така че нека видим какво ще стане. Точно преди да ми обърне гръб се провикнах:

- Щом нямаш намерение да бягаш, защо ми обръщаш гръб? - не получих отговор, но получих нещо по-добро.

Името й. Хм... Рикки. Харесваше ми, звучеше някак екзотично, но достатъчно за него. Това беше напредък - да ми каже как се казва. Следващата стъпка беше да я заведа в някоя спалня или къщата на Пазача на дивеча, ако иска... Тя се завъртя отново, с намерението да тръгне, но хванах ръката й, в опит да я придърпам към себе си. Изведнъж ужасяваща болка ме прониза отвсякъде.

Какво по дяволите? О, не, ръката ми. Изглеждаше ужасно. Имаше гадни мехури навсякъде. Чувствах се потресен. Бях в грешка - тази беше луда. Определено имаше нещо сбъркано в нея.

- Мамка му, ти вещица ли си или какво? - развиках й се, размахвайки ръце.

Сигурно изглеждаше комично, предвид видът на едната, но жестовете ми помагаха. Край, отказвам се от тази. Колкото и хубава да беше, не ми се умираше заради непознато момиче.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Иън Бримстоун
Иън Бримстоун


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 25266
Най-добра магия : -
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 24
Жилище : Лондон
Приятели : Косъма, Лидия;
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Хамстер
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Kane Griffith Сря Авг 30 2017, 01:35

Кейн се усмихна. 
 - Не, гората звучи добре. Замъка може да го разгледаме някой друг ден. Все пак цялата година ще я прекараме там.
Кейн ѝ намигна с дясното си око. - Нямам нищо против от малко усещане за опасност. 

Двамата се отдалечиха от танцуващите ученици и учителите, които се навъртаха наоколо. Използваха суматохата, за да се изгубят от погледа на някой, който може да ги види. Известно време вървяха в тишина и никой не продумваше и дума. 
 - Може да пийна от това вино - наруши тишината Кейн. Ако щеше да ѝ разказва защо се е преместил можеше да го направи и на няколко чаши вино. Така можеше да ѝ разкаже без да мелодраматизира много. Не искаше да заприлича на някоя примадона, която постянно се оплакваше. Благодари, когато Елинор му подаде пълна чаша.
 - По-рано ме попита защо съм се преместил - продължи той след като отпи голяма глъдка. - Историята е много дълга затова ще ти разкажа накратко.
Кейн отпи още веднъж от чашата, този път пресушавайки я. Тя щеше да е първият човек на когото той разказваше това. Освен майка му и пастрокът ѝ, най-близките му приятели, които се брояха на първите му два пръста на едната ръка, никой друг не знаеше.
 -Първите четири години от образованието си ги прекарах в Дурмщранг. Училището е много добро и аз се чувтвах добре там. Майка ми работеше за местинят магьоснически вестник, а баща ми беше аврор. И то много добър при това. 
Усети как тя го гледа мълчаливо, навярно щеше да го попита защо говори в минало време. Сигурно си бе помислила, че е сирак. 
 - Майка ми сега работи за Пророчески вести - обясни. - Започна след като се преместихме тук, но избързвам. През лятната ваканция между първи и втори курс... - преглътна. - Тогава се случи. Баща ми беше поел една задача, да проследи и залови един смъртожаден, за който се говореше, че обикаля околностите. Загина изпълнявайки тази задача и аз бях...
Кейн спря и наклони глава към виното. Взе бутилката от Елинор и си напълни чашата отново, след което отпи. 
 - Приехме го много тежко, но няколко години по-късно майка ми се влюби отново. Този път в мъгъл. Ожениха се и ето ни тук. Сега живея с мъгъл в къщи и упражнявам магията си в гаража. - добави опитвайки се да разведри обстановката. - Извинявай. Не исках да звуча толкова... толкова... - Кейн се почеса, - депресиращо.

+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП


Последната промяна е направена от Kane Griffith на Чет Авг 31 2017, 07:48; мнението е било променяно общо 1 път
Kane Griffith
Kane Griffith


<b>Галеони</b> 1000
<b>XP</b> XP : 24664
Най-добра магия : ------
Отлични пророчески умения

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Семейство : Емили Грифит - майка / ✝Ландън Грифит - баща / Рей Фийлдс - пастрок
Приятели : Елинор Вогел, Едуард Дюшан
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: дракон
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Miss. Death ♥ Сря Авг 30 2017, 02:10

За Лидия и Ерис

Питието във ръката на Емили беше петото.. или шестото.. Чакай а не беше ли шестото питие със онова сладко момче от Слидерин със, което беше танцувала преди десетина минути? Вече им беше изгубела бройката. Но важното беше, че бе получила това, което искаше: замъглено съзнание, беше се пуснала по течение. Движеше се между тълпата и танцуваше. Въпреки алкохола, отново нещо й липсваше. Въпросното момче, бе задържало вниманието й десетина минути и след това отново беше изгубило интереса й. Никой, тук все още не бе успял да прикове вниманието й и да за запълни самотата й. Намръщи се леко и остави полу празната чаша на една от масите и тръгна из тълпата. Някъде тук бяха и нейните "приятели", които очевидно предпочитаха да се забавляват без нея. Щеше да им го върне това. Безсрамници, нима не знаеха, че Аверил винаги получаваше това, което поиска. Без значение, последиците и щетите след това. Ако имаше нещо, което беше научила от осиновителите си беше, никога да не започва отмъщение, докато е ядосана, защото все пак то беше най-сладко когато бе добре обмислено и изпълнено бавно и точно. 
 "- Кое правило мислеше, да нарушиш този път?"
 Вървеше между тълпата, когато един познат глас я изкара от мислите й. Бе го чувала някъде и преди но къде? Мозъкът на тъмнокосото момиче, започна бързо да прехвърля спомени един след друг: партитата, нощите в, които се беше скитала сама във гората. "Не. Не е от там. От някъде другаде ми е познат". Емили тръгна леко глава и тъмно кестенявите къдрици се разпръснаха по рамене и лицето й. Аверил приглади непокорните си кичури а съзнанието й отново я изпрати някъде другаде из спомените й. - В кулата на Грифиндор! Да точно там. Там беше, чувала този глас. Огледа се докато, не намери притежателя му и тръгна към него. Пресегна се през една от масите и взе нова пълна чаша от ръката на едно усмихна му се и продължи докато не стигна двете момичета. Едното наистина беше от Грифиндор, но за жалост не помнеше името на въпросното момиче. Все пак Аверил, рядко се задържаше в общата стая, за да клюкари със другите момиче, кое момче какви мускули има или други подобни неща. Погледа й се плъзна към другото момиче и се усмихна лукаво. Шоколадовите очи заблестяха със желание. Ерис Фрост - много добре познаваше момичето от Слидерин. Не веднъж я бе виждала по купони и да нарушава правилата. Повдигна леко чашата си към двете момичета за поздрав и отпи.
- Дочух, че ще нарушаваме правила тази вечер? Колкото повече, толкова по-забавно не мислите ли? - Усмихна се отново на двете момичета. Ако имаше нещо, което да обича повече от начина, по който алкохола изгаряше гърлото й това беше адреналинът, който я изпълваше докато нарушаваше всяко едно от правилата на това училище. Все пак правилата бяха създадени да се нарушават нали така? - Забравих да се представя - Емили Аверил.
+10т. за дома, защото постът е написан по време на масово РП
Miss. Death ♥
Miss. Death ♥


<b>Галеони</b> 1320
<b>XP</b> XP : 16457
Най-добра магия : Лакарнум Инфламаре
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 20
Семейство : Real Parents - Dead
Други взаимоотношения : Most favourite and awsum teacher ever: Matt Cowell | The teacher from my nightmares - you scary me more than spiders do: Helena Markos
Врагове : I hate you more than words can express: Ophelia Bangshot.
Приятели : Life is boring without friends and I'm really happy to have you by my side: Amberly Fort and Артър Небе.
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le11100 / 100100 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: лъв
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by З.М.М. Сря Авг 30 2017, 10:49

засегнати в поста: Анъдрсън, Дорик, Ерис, Емили, Кейн Грифин, Ели, Иън и Рикки



Пазача на дивеча бе напуснал преподавателската маса, след това преподавателката на пророкуване бе хукнала на някъде... Сънбърн видя зеления проблясък, само защото точно тогава се бе загледала към отдалечаващите се навътре в гората деца. Рязко се надигна на сподели на света:
- Гъриндълолите го **** * ** мъфин ***** * ******** в **** на ****** ** **** **!
Макар музиката да кътеше и репликата ѝ да не се чу далече цветята на преподавателската маса повяхнаха, ушите на седящия до нея Андърсън светнаха в ярко червено подобно на морски фар в безлунна нощ, а всички еклери станаха солени. Преподавателя по астрономия който тъкмо се канеше да си вземе един мъфин панически дръпна ръката си от тях и започна отривисто да я трие в мантията си.
Вещицата протегна ръка и сграбчи Андерсън за яката на тъмнозелената му риза, като го надигна да се изправи. Беше удивително яка за грохнала старица.
- Кажи ми, че си поставил възрастова бариера около поляната!
Явно защитните му механизми за самосъхранение реагираха преди още мозъка да е обмислил какво и защо става и изпратиха спешна заповед към устните му:
- Да. Да разбира се!
Жената го пусна и попита отново, този път с по-спокоен глас:
- Постави ли възрастова бариера около поляната? - някак си знаеше, че преподавател дал алкохол на малолетни, които все още не могат да контролират магията в себе си когато са трезви, не би се сетил за нещо такова като възрастова бариера. Затова и не се изненада на получения отговор.
- Въобще не ми хрумна за това.
- Задействали са се по-рано, но за мен е твърде рано, така че се ориентирай към прибиране на тази пасмина в замъка, а аз ще отговарям пред когото трябва ако се стигне до това.
- Партис Темпорус - масата пред нея, барабар с няколко от ястията се раздели на две и тя закрачи напред през празнуващите, като същевременно надигна бастуна си във въздуха и направи някакво движение с него на което са способни единствено гимнастички с тридесет годишен стаж и липсващи кости в китките.
- Аорте Тксхуа кухов тксхайа чауъ - проблесна синьо-ляла светлина и от жезълът ѝ пръсна удърна вълна преминала през цялата поляна и вкарваща във всеки докоснат меката топлина на лечебната магия премахваща алкохолът от кръвта на всички присъстващи.
Закрачи напред като почти веднага се сблъска с някакъв грифиндорец стискащ за китката подпухналата си ръка.
- В болничното крило веднага! - нареди тя на момчето викащо по новия пазач на дивеча.
- Но... - пробва се да възрази той.
- Веднага, преди да съм отнела 10 точки на Грифиндор! - не обърна му обърна повече внимание и продължи целеустремено напред, но и се наложи да използва Флипендо, за да раздели група ученички, като катурна грифиндорка и слидеринка на земята, но момента нямаше време да ги наказва за не пристойно поведение.
- С вас двете ще обсъдим поведението ви по-късно - закани се тя към Емили и Ерис, прекрачи ги навлезе в гората в посока двете гарванчета, които щяха да понесат праведния ѝ гняв ако ги хванеше с алкохол. Нямаше значение, че алкохолът бе предоставен от преподавател.


ЗММ написа:
Иън Бримстоун има една седмица да напише два РП поста в болничното крило. Ако не изпълни задачата от Грифиндор ще бъдат отнети 10 домови точки.


Последната промяна е направена от З.М.М. на Сря Авг 30 2017, 12:33; мнението е било променяно общо 1 път
З.М.М.
З.М.М.


<b>Галеони</b> 24 120
<b>XP</b> XP : 32242
Най-добра магия : Тксхуа кухов тксхайа чауъ
Доминиращ характер

Герой : тук
Жилище : Не може да се каже с точност
Семейство : Алгол Блек - пада ѝ се нещо като племенник.
Други взаимоотношения : Познанство с бащата на Маделин Гордън и Рикки Чадуик.
Врагове : Игнорира Мелиса Адамс;
Приятели : Емили Аверил - недосегаема
Здраве :
Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-le1180 / 10080 / 100Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Ходеща през сенките
Покровител: златка
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП Empty Re: Едно малко по-различно начало на учебната година в Хогуортс / Масово РП

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите