HOGWARTS ONLINE BG
Окото на Лондон WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Окото на Лондон WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Окото на Лондон EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Окото на Лондон EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Окото на Лондон EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Окото на Лондон EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Окото на Лондон EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Окото на Лондон EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Окото на Лондон EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Окото на Лондон EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Окото на Лондон EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Окото на Лондон EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Окото на Лондон EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Окото на Лондон EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Окото на Лондон EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Окото на Лондон EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Окото на Лондон EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Окото на Лондон EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Окото на Лондон EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Окото на Лондон

2 posters

Go down

Окото на Лондон Empty Окото на Лондон

Писане by Мейкън Рейвънуд Нед Мар 03 2013, 10:52


Окото на Лондон London10

Окото наричат едно от най-големите въртящи се колела на света - това на Лондон. То има повече от 50 кабинки и се издига на височина, достатъчна, за да се открие панорамка гледка на целия град.
Мейкън Рейвънуд
Мейкън Рейвънуд
Бивш директор на Хогуортс
Бивш директор на Хогуортс

Орден на Мерлин - Първа степен за актове на изключителна храброст и отличие. Най-високото отличие.
<b>Галеони</b> 18 752
<b>XP</b> XP : 25477
Най-добра магия : Огнена буря
Добър заклинател

Възраст на героя : 35
Жилище : Годрикс холоу
Здраве :
Окото на Лондон Bar-le1185 / 10085 / 100Окото на Лондон Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Орел
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Окото на Лондон Empty Re: Окото на Лондон

Писане by Morgana. Нед Яну 21 2018, 15:26

Малки бели петънца, падащи от синьото изчистено небе.. вятър, който леко поклащаше клоните на голите дървета.. огънят, който подскачаше в огромната камина. Това беше перфектното описание на един прекрасен зимен ден - за всички останали, да, но за мен това е нещо отвратително. Мразех зимата, мразех всичкия този коледен дух, мразех Коледа като празник. Хората ставали по-добри. Напротив, нямаше такова нещо. Е, аз откакто открих загубения си син станах по-обрана.. не исках да убивам толкова много. Дори му подарих подарък, но нямах избор, трябваше да бъда добра майка. Щастието, което бе изписано на лицето на детето ми беше щастие и за мен. 
Сега Филип бе отишъл на гости на неговото.. гадже, трудно ми беше да приема, че трябва да го деля с друга жена, но пък Алания е едно прекрасно момиче - лоша, с тежък характер, точна и на място. Дано строява Фил, защото ще се налага аз да строявам, а това не е хубаво. И когато бях сама, пред камината, с чаша вино и цигара в ръка, в главата ми започнаха да бушуват мисли какво да направя, за да всея смут по Коледа. Едно убийство беше сигурно, това ми доставяше повече удоволствие от сутрешен оргазъм, но това е друга тема. Идеите ми бяха добри, но не толкова, че да стане нещо грандиозно. Не исках да изпълнявам заповедите на Самаел, който не се знае как бе станал лидер на нашата общност.. ако можеше да се нарече лидер. Исках да покажа защо живея и за какво копнея. 
В този момент се роди нещо гениално, което не само щеше да разтресен магьосническия свят, но и мъгълския. Удар, който щеше да бъде запомнен. Никой не можеше да ме спре. Веднага станах от креслото си и захвърлих фаса някъде на земята зад мен. Трябваше да се приведа във вид. С няколко замаха на пръчката ми пред мен се появиха няколко комплекта тоалети, от които трябваше да избера. След дълго мислене бях с тъмно-зелена рокля, черни обувки с висок ток и черна капела, която закриваше лицето ми, така че да не мога да бъда позната. 
Излязох пред входната врата, усмихнах се почти невидимо и се превърнах в черен пушек. Обичах това, че мога да го правя, беше страхотно. Няколко минути по-късно бях в Лондон, в близост до така известното Око на Лондон. Имаше толкова много туристи, които искаха да го посетят. Харесваше ми. Гледката от Окото щеше да бъде последното, което ще видят. Не трябваше веднага да действам, обаче. За това и реших да се поразходя малко. Хората ме гледаха толкова странно, но да - аз си бях ексцентрична. Да гледат, да ми се любуват, да се наслаждават на тялото, което никога няма да имат... Прекалих. Не трябваше да се разсейвам много, защото и аврорите дебнеха отвсякъде. 
Един час по-късно, след изпушени около десет цигари, изпити четири чаши вино от близкото пазарче, бях готова. Колелото бе готово да се завърти, а всяка негова кабинка бе запълнена, а те бяха цели петдесет. Бях в готовност. Окото се бе завъртяло. Мой ред, кучки. Отново се превъплатих в черен пушек и започнах да обикалям атракцията, а отвътре туристите започнаха да се радват на пушека, който виждат и да ме снимат. Глупаци! Аз не съм някаква сергия да ме снимат. Извадих пръчката си и точно да предприема действие някакво заклинание прелетя до мен. Аврор! До мен се беше наредил бял пушек. Ах, тези идиоти, не разбраха, че с Моргана шега не бива. Бях по-бърза от него и отидох зад него и със замах на пръста гърлото му беше прерязано и се бе забил като падаща комета в реката под него. Сега бях по-нахъсана. Снижих се към края на колелото и се нацелих точно, както винаги.
- Бомбарда Максима! - гласът ми бе толкова равен и спокоен, имаше много злоба в него. Пантите на Окото започнаха да се откачат и започна да се клати несравнимо. Бързината ми се развиваше и минавах отвсякъде, обстрелвайки с това заклинание. Кабинка по кабинка почна да се откачва, да пада на земята, хора да умират. Имаше кръв навсякъде, писъците на беззащитните хора ме изпълваше.
Ето, че и великият момент настъпи! Окото на Лондон започна да пада към водите на реката, останало само с около десет кабинки пълни с хора, които вече знаеха, че ще се умира. Минаха няколко минути и се чу тропот, който щеше да бъде запомнен. Създаде се и нещо като вълна, която поля няколко стотин къщи и магазини. Работата ми беше свършена, Окото бе съборено. Стотици хора бяха загинали. Алена кръв се стичаше по натрупалия сняг. Какво повече ми трябваше..
Ако обичах и уважавах Коледа, това щеше да е моя подарък.
- Весела Коледа, Моргана! - измъмрих под нос и отново потеглих към дома си, където щеше да ме очакват сина ми и неговата приятелка.
Morgana.
Morgana.


<b>Галеони</b> 2500
<b>XP</b> XP : 25052
Най-добра магия : Круцио
С добри умения в дуелирането

Герой : тук
Възраст на героя : 35
Жилище : Лондон
Семейство : Избито ; търси изгубеното си дете
Здраве :
Окото на Лондон Bar-le11100 / 100100 / 100Окото на Лондон Bar-ri10


Способности
Магипортиране: черен пушек
Покровител: куче
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите