HOGWARTS ONLINE BG
Трофейната зала WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Трофейната зала WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Трофейната зала EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Трофейната зала EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Трофейната зала EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Трофейната зала EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Трофейната зала EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Трофейната зала EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Трофейната зала EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Трофейната зала EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Трофейната зала EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Трофейната зала EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Трофейната зала EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Трофейната зала EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Трофейната зала EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Трофейната зала EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Трофейната зала EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Трофейната зала EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Трофейната зала EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Трофейната зала

4 posters

Go down

Трофейната зала Empty Трофейната зала

Писане by Мейкън Рейвънуд Нед Мар 03 2013, 11:10

Трофейната зала Cats14

Трофейната зала бе голяма стая с много маси и секции, пълни с витрини с копия от всякакви награди и отличия на учениците и преподавателите.
Мейкън Рейвънуд
Мейкън Рейвънуд
Бивш директор на Хогуортс
Бивш директор на Хогуортс

Орден на Мерлин - Първа степен за актове на изключителна храброст и отличие. Най-високото отличие.
<b>Галеони</b> 18 752
<b>XP</b> XP : 25477
Най-добра магия : Огнена буря
Добър заклинател

Възраст на героя : 35
Жилище : Годрикс холоу
Здраве :
Трофейната зала Bar-le1185 / 10085 / 100Трофейната зала Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Орел
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Трофейната зала Empty Re: Трофейната зала

Писане by Есмералда Вихронрав Нед Май 19 2013, 16:51

Трофеи от учебни години
Трофейната зала HouseCupTrophy
Първа учебна година. Победител е дом РЕЙВЪНКЛОУ!
РЕЙВЪНКЛОУ (1628 т.)
СЛИДЕРИН (1444 т.)
ГРИФИНДОР (994 т.)
ХАФЪЛПАФ (911 т.)
Есмералда Вихронрав
Есмералда Вихронрав

<b>XP</b> XP : 40925
С високи интелектуални способности

Герой : тук
Възраст на героя : 100
Приятели : Проф. Рейвънууд
Здраве :
Трофейната зала Bar-le11100 / 100100 / 100Трофейната зала Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Невестулка
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Трофейната зала Empty Re: Трофейната зала

Писане by З.М.М. Чет Сеп 07 2017, 14:55

Кристалните трофейни кутии проблясваха там, където лунната светлина ги достигаше. Купи, щитове, подноси и статуи святкаха в сребристо и златисто. Сънбърн се приплъзна покрай стените, поглеждайки към вратите в двата края на стаята. Накрая застана пред голяма витрина и се вгледа в нея с умиление. тиквения медал за най-добър преподавател който децата и бяха направили преди толкова много време все още не бе изгнил. Някой от тогавашните ѝ ученици вече имаха пра пра внуци чиито деца може би сега учеха в училището.
З.М.М.
З.М.М.


<b>Галеони</b> 24 120
<b>XP</b> XP : 32372
Най-добра магия : Тксхуа кухов тксхайа чауъ
Доминиращ характер

Герой : тук
Жилище : Не може да се каже с точност
Семейство : Алгол Блек - пада ѝ се нещо като племенник.
Други взаимоотношения : Познанство с бащата на Маделин Гордън и Рикки Чадуик.
Врагове : Игнорира Мелиса Адамс;
Приятели : Емили Аверил - недосегаема
Здраве :
Трофейната зала Bar-le1180 / 10080 / 100Трофейната зала Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Ходеща през сенките
Покровител: златка
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

Трофейната зала Empty Re: Трофейната зала

Писане by Cedeone Rosewood Пон Яну 15 2018, 10:31

След около 20-минутното ми пътешествие по стълбите на замъка, най-накрая успях да стигна до третия етаж, където се намираше трофейната зала. Беше тихо, както обикновено и без ученици. Плахо открехнах вратата на залата, след което тихо и безшумно се проврях. Макси вече беше вътре, очаквайки ме, но изглеждаше твърде уплашен. Приближих се до него и едвам изрекох :
- Макси, добре ли си? Какво се е случило?  - Загледах се в него. Изглеждаше по-бял от обичайното. Косата му беше разрошена, имаше тъмни кръгове под очите си. Явно нещо не беше наред.
- Седеоун, разбрах нещо. Нещо, от което може би ще те побият тръпки, но мисля, че трябва да го знаеш. - започна той, заеквайки.
- Разбира се, сподели ми. - отвърнах непоколебимо аз.
- Отидох до болничното крило тази сутрин, тъй като не можах да спя цяла нощ. Имах намерението да взема преспивателна отвара от сестрата и днес да се наспя, тъй като е почивен и неучебен ден. Качвайки се горе, съзрях Мадисън да лежи на едно от леглата. Изглеждаше много, ама много зле. Мислех да я подмина, но тя ме заговори. Сподели ми, че я е страх. 
- Страх? Но от какво, Макси? - запитах учудено аз. Явно щях да разбера отговорите на въпросите ми по-бързо, отколкото очаквах.
- Тя е членувала във вещерско сборище преди да дойде тук, Седеоун. И то не в какво да е вещерско сборище, а в едно от най-известните и най-могъщите.
- Да, знам. - отвърнах аз, все едно да си членувал в сборище преди да дойдеш в Хогуортс е най-нормалното нещо на света.
- Това не е всичко. Преди да дойде тук, в Хогуортс, Мадисън се е отказала от сборището, защото е преценила, че вещиците правят много опасни магии, които могат да навредят на магьосническото общество. Когато е споделила на главната вещица Моргана за желанието си да напусне сборището, тя се е разгневила и е заплашила Мадисън, че ще я нападнат. Желанието на Мадисън да напусне сборището било по-голямо от всичко, затова тя го сторила на своя глава и дошла тук. Преди дни е получила писмо по сова, че я грози опасност. Мадисън не повярвала, защото от напускането й били минали повече от 6 месеца. След около два часа тя почувствала силна болка в главата, след което твърди, че е загубила частично паметта си. В главата си  чувала глас, който я посъветвал да иде в забранената гора...
- Да, това беше не кога да е, а снощи. Аз я последвах. - прекъснах го невъздържано аз.
- Какво? Последвала си Мадисън в Забранената гора? Седеоун, това е опасно и особено забранено за учениците. Ами ако ти се беше случило нещо? Какво щях да правя аз? Ами Елодия?
- Виж, Мадисън е странна не от 1-2 дни. Откакто почна да общува с Лолита тя се промени коренно. Дори и да не ме мисли и чувства като своя приятелка, тя най-малкото е човек и заслужава помощ, ако има нужда. Аз реших да й помогна. Така бих помогнала на всеки, независимо на кой.
-Разбирам те, но... не рисксувай живота си повече, обещай ми. Можеше да ми напишеш писмо по сова и да ми го изпратиш.
- Не исках да губя време, съжалявам, наистина осъзнавам грешката си и знам, че това да отида там сама и посреднощ беше пълна глупост, но желанието ми за справедливост в мен надделя над разума.
- Смятам, че не бива да оставяме нещата така. Най-добре да споделим на някой учител за всичко това. На ръководителя на дома Слидерин?
Аз също смятах, че не бива да оставяме нещата така, но далеч бях от мисълта да замесваме и трети лица в случая. Да, учителите бяха с много повече житейски опит от нас, както в правенето на магии, така и в мислите и решенията си, но беше ли нужно да се обръщаме към тях точно сега? А и кой по дяволите беше ръководителя на дом Слидерин? Никога не съм си правила труда да питам.
- Не мисля, че слидеринци биха се въодушевили много от евентуалното ни посещение, Макси. По-добре първо да разучим сами нещо за сборището, а ако стане прекалено опасно, или пък не се справим, ще се обърнем към някой от преподавателите.
- Добре. Знам откъде да започнем - трябва да отидем в библиотеката, и по-специално в забранения отдел.
Забраненият отдел беше част от училищната библиотека, но беше забранен за ученици, които нямат писменото разрешение на някой учител да го посетят. Причината беше, че в отдела се съдържат много опасни книги с древни заклинания, които не са използвани все още и силата им е разрушителна. Не биваше тези книги да попаднат в неподходящи ръце. За реда в библиотеката се грижеше библиотекарката, която беше изключително строга, даже нелюбезна жена.

Запътихме се към библиотеката...
Cedeone Rosewood
Cedeone Rosewood


<b>Галеони</b> 5500
<b>XP</b> XP : 29532
Най-добра магия : Обливиате
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 23
Жилище : Лондон
Семейство : Мъгълокръвни
Други взаимоотношения : Едуард Дюшан - my love <3, Максимилиян Дрейк - надява се на нещо повече.
Врагове : Madison M.
Приятели : Максимилян Дрейк, Фер Хейлън, Elothia Addams, Victoria Belova
Здраве :
Трофейната зала Bar-le11100 / 100100 / 100Трофейната зала Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Сърна
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Трофейната зала Empty Re: Трофейната зала

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите