HOGWARTS ONLINE BG
Из рафтовете WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
Из рафтовете WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
Из рафтовете EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
Из рафтовете EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
Из рафтовете EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
Из рафтовете EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
Из рафтовете EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
Из рафтовете EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
Из рафтовете EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
Из рафтовете EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
Из рафтовете EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
Из рафтовете EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
Из рафтовете EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
Из рафтовете EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
Из рафтовете EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
Из рафтовете EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
Из рафтовете EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
Из рафтовете EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
Из рафтовете EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


Из рафтовете

2 posters

Go down

Из рафтовете Empty Из рафтовете

Писане by Мейкън Рейвънуд Нед Мар 03 2013, 11:13



Из рафтовете 830px-11

Различни раздели имаше в Забранената секция. До нея не се допускаха ученици, а всички, които бяха намирани там, бяха наказвани строго, понякога - с изключване./div>
Мейкън Рейвънуд
Мейкън Рейвънуд
Бивш директор на Хогуортс
Бивш директор на Хогуортс

Орден на Мерлин - Първа степен за актове на изключителна храброст и отличие. Най-високото отличие.
<b>Галеони</b> 18 752
<b>XP</b> XP : 25477
Най-добра магия : Огнена буря
Добър заклинател

Възраст на героя : 35
Жилище : Годрикс холоу
Здраве :
Из рафтовете Bar-le1185 / 10085 / 100Из рафтовете Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Орел
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Из рафтовете Empty Re: Из рафтовете

Писане by Cedeone Rosewood Пон Яну 15 2018, 10:53

Влязохме в забранения отдел. Изключително трудно, но все пак влязохме. Наложи се Макси да излъже библиотекарката, че преподавателката по билкология му е дала разрешение да влезе там, за да прочете и изучи тайните на опасни и отровни билки. Библиотекарката с отегчение тръгна към вратата за забранения отдел и размаха пръчката си, правейки странни кръгове във въздуха. Ключалката потрепна, след което вратата се отвори. Никога досега не бях влизала в Забранения отдел. Беше едно наистина огромно помещение, претъпкано с всевъзможни книги. Библиотекарката размаха пръст към някакъв рафт, на който с големи букви пишеше "БИЛКОЛОГИЯ". Ние кимнахме, правейки се на много заинтересовани, но в момента, в който тя се върна на рецепцията си, ние се втурнахме да търсим категория "СБОРИЩА", или "ВЕЩИЦИ". Отне ни около час, докато стигнем до правилната категория, която беше наименувана по следният начин " Магьоснически общонсти със зъл привкус". Никога не бихме се сетили за това, признавам си. Започнахме да разлистваме многобройните дебели томове книги. В тази категория имаше сигурно около 200 книги. Ако се движим с това темпо, със сигурност днешният ден не би ни стигнал. Часовете се нижеха като минути, а минутите като секунди. Времето мина неусетно, когато библиотекарката дойде неочаквано, но за наше щастие аз се бях подготвила, взимайки една книга от категория "БИЛКОЛОГИЯ". Когато влезе и ни погледна въпросително, аз размахах книгата в ръката ми, усмихвайки й се, а тя само кимна намръщено и си намести очилата, така че да изглежда още по-строга и сериозна. Макси успя да прибере незабелязано 2-3 книги в своята чанта, така че библиотекарката да не успее да го види. За да не излезе, че лъжем, трябваше да вземем и книгата по билкология, която ни най-малко не ме вълнуваше, но какво да се прави. Библиотекарката записа книгата на картона на Макси, след което двамата излязохме от библиотеката. Първа заговорих аз :
- Сега ни остава да се надяваме в някоя от тези 2-3 книги, които взе да пише за сборището, в което Мадисън е участвала, защото в противен случай сме загубени.
- Не бъди такава песимистка. Ако не успеем да намерим нищо в тях, ще се върнем, за да вземем още. Ще измислим нещо. 
Не мога да отрека тоталния оптимизъм, който Макси притежаваше. Винаги, независимо в каква ситуация, той беше спокоен, ведър и позитивен, което ме караше да се ободря и да се усмихна почти винаги. Навън вече беше сумрак, затова нямаше какво да правим и се запътихме към общите стаи на домовете си. Книгите, които бяхме отмъкнали бяха три, затова се уговорихме Макси да вземе две и да ги претърси, а аз една и да направя същото. Утре на закуска, преди часовете имахме среща в Голямата зала, където щяхме да обсъдим всичко и да анализираме ситуацията. Разделихме се с приятелска прегръдка, след което аз се запътих към приземния етаж, където се намираше общата стая на Хафълпаф, а той към високите кули, където се намираше общата стая на Грифиндор.
Cedeone Rosewood
Cedeone Rosewood


<b>Галеони</b> 5500
<b>XP</b> XP : 29532
Най-добра магия : Обливиате
Добър заклинател

Герой : тук
Възраст на героя : 23
Жилище : Лондон
Семейство : Мъгълокръвни
Други взаимоотношения : Едуард Дюшан - my love <3, Максимилиян Дрейк - надява се на нещо повече.
Врагове : Madison M.
Приятели : Максимилян Дрейк, Фер Хейлън, Elothia Addams, Victoria Belova
Здраве :
Из рафтовете Bar-le11100 / 100100 / 100Из рафтовете Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Сърна
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите