HOGWARTS ONLINE BG
В най-мрачната част WpgS9I5


Join the forum, it's quick and easy

HOGWARTS ONLINE BG
В най-мрачната част WpgS9I5
HOGWARTS ONLINE BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДОБРЕ ДОШЛИ В HOGWARTS ONLINE BG!

Hogwarts Online BG

Хогуортс Онлайн БГ е най-магическият RPG фен-форум на поредицата "Хари Потър" в България с 10 години история.

Създайте си герой- ученик, учител, смъртожаден или герой с професия и се впуснете във вълшебното приключение.
Присъедини се към Hogwarts Online BG
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Back in the game, v.2021 / vol.6
В най-мрачната част EmptyВто Ное 14 2023, 09:46 by Александър Соколович

» Игра "Pottermore"
В най-мрачната част EmptyВто Мар 08 2022, 20:14 by Рок Хауърд

» Отначало
В най-мрачната част EmptyНед Окт 10 2021, 20:05 by Рок Хауърд

» Какво ще сложиш в ръцете на следващия?
В най-мрачната част EmptyПон Авг 02 2021, 11:01 by Рок Хауърд

» Опиши се с книга
В най-мрачната част EmptyНед Апр 11 2021, 16:49 by Зак Уордън

» Истина или лъжа за предишния
В най-мрачната част EmptyСря Ное 18 2020, 06:34 by Урика

» Какво би направил на/с предишния писал?
В най-мрачната част EmptyПон Окт 19 2020, 00:24 by Урика

» Five of wands & Page of pentacles
В най-мрачната част EmptyПет Сеп 11 2020, 18:53 by Everett Lexington

» Пейката на желанията
В най-мрачната част EmptyНед Сеп 06 2020, 22:49 by Rhys Hutchcraft

» Урок №1: Fight in order to survive
В най-мрачната част EmptyПет Авг 21 2020, 11:09 by iggy,

» Беше играчка, стана хоби и страст
В най-мрачната част EmptyПет Авг 21 2020, 01:20 by Рок Хауърд

» Античната библиотека
В най-мрачната част EmptyСря Авг 19 2020, 23:03 by Rhys Hutchcraft

» Everything black...
В най-мрачната част EmptyНед Авг 16 2020, 16:54 by Reanna

» Bluebird
В най-мрачната част EmptyВто Авг 11 2020, 23:20 by Charlotte F

» Дневник по Вълшебства
В най-мрачната част EmptyСъб Авг 08 2020, 16:28 by Everett Lexington

» Урок №1 - Отвара "Заклинание"
В най-мрачната част EmptyВто Авг 04 2020, 20:21 by Rhys Hutchcraft

» Цитати за историята ^^
В най-мрачната част EmptyСря Юли 29 2020, 23:43 by Jessica Whittemore


В най-мрачната част

4 posters

Go down

В най-мрачната част Empty В най-мрачната част

Писане by Мейкън Рейвънуд Съб Фев 23 2013, 02:09



В най-мрачната част Forest10

Високи дървета без клони, без храсти със синкав дим по земята и хиляди побъркващи съзнанието звуци, беше само част от неописуемата зловеща обстановка на "Забранената" гора. В най-тъмната й част може би се криеха най-страшните неща...
Мейкън Рейвънуд
Мейкън Рейвънуд
Бивш директор на Хогуортс
Бивш директор на Хогуортс

Орден на Мерлин - Първа степен за актове на изключителна храброст и отличие. Най-високото отличие.
<b>Галеони</b> 18 752
<b>XP</b> XP : 25477
Най-добра магия : Огнена буря
Добър заклинател

Възраст на героя : 35
Жилище : Годрикс холоу
Здраве :
В най-мрачната част Bar-le1185 / 10085 / 100В най-мрачната част Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: Орел
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

В най-мрачната част Empty Re: В най-мрачната част

Писане by Катерина Петрова Нед Сеп 15 2013, 13:05

Двете с Деирдре напуснахме Нужната стая и много тихо се измъкнахме от замъка. Тръгнахме бавно по още росната трева към забранената гора. Това беше едно от любимите ми места. Влязохме бавно в мрачната гора и се огледахме за всеки случай да не би да ни е видял някой учител. Щом се уверихме че хоризонта е чист тръгнахме из гората. Вървяхме бавно и се оглеждахме - все пак не се знае какво можеше да изскочи от тези дървета. Може би някой змей или върколак.. Щеше да бъде интересно. Докато вървяхме, не забелязах кога сме се отклонили от пътеката и скоро се озовахме, в най мрачната част на гората. Дърветата бяха високи и без клони. Имаше мъгла през която се виждаше трудно за някои би било прекалено плашещо но за мен беше страхотно. Обърнах се към слидеринката
- Казах ти, че тук е страхотно.
 Срещнах погледа й, май не беше толкова доволна колкото бях аз - но какво толкова можеше да се случи тук. Беше толкова мрачно и мъгливо, че едва ли каквато и да е твар можеше да живее тук! Била тя и най първичната и не развита. Просто нямаше начин - първо че нямаше да има с какво да се храни и втора че от тук до езерото имаше бая път и нямаше и от къде да пие. Или казано с други думи - тук можеше да се оцелее най много няколко седмици. А за растения да се говорим - дори и да извличаха вода от подземни извори тук нямаше и грам слънчева светлина - а всички знам, че повечето растения се нуждаят от светлина.  Е освен хищните но не вижда тук такива. Нямаше светлина - това много ми хареса, беше някак мрачно и приятно. Нито много топло, нито много студено. Май току що намерихме Рая на училището!

Катерина Петрова

<b>XP</b> XP : 40379
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 22
Приятели : Хенри Грифин
Здраве :
В най-мрачната част Bar-le11100 / 100100 / 100В най-мрачната част Bar-ri10


Способности
Магипортиране: не
Покровител: Лъв
Безсловесни магии: не

Върнете се в началото Go down

В най-мрачната част Empty Re: В най-мрачната част

Писане by Samael Нед Яну 14 2018, 22:20

Препусках с бясна скорост сред гъсто наредените  дървета, оставяйки след себе си единствено диря от гъст черен пушек.Беше прекалено рисковано да съм сам на открито,но едва ли някой щеше да ме забележи, докато се магипортирам.Първо, беше прекалено тъмно, така че формата, в която бях - черен дим - изцяло се сливаше с обстановката."Не е ли чудесно?" - злорадствах на ум, чувствайки се като хамелеон.Второ, трябва да отбележа мястото, на което се намирах, а именно Забранената гора, при това в най-мрачната й част.Типично за мен...Къде другаде да се подвизава един от най-тъмните магьосници на сегашното време?!Убеден съм, че нито една жива душа не би припарила тук и не защото ги е страх, че може да се натъкнат на мен.Сред тези голи стебла, потънали в мъгла, аз съм най-малкия проблем, който дебне в мрака.Хубавото беше, че тези мистериозни хищници, никога не биха ме набедили за своя плячка.Хубаво е, защото благодарение на скорошната ми придобивка от Даровете на смъртта, буквално бях повелител на тази гора.Една на пръв поглед съвсем обикновена книга, но омешани с малко черна магия, заклинанията й ставаха безценни.
Изведнъж просто спрях.Гъстият черен дим се разнесе наоколо и след секунда, от него се появи силуета ми.Огледах се наоколо, за да се уверя, че няма неканени посетители.Беше ми прекалено трудно.Въпреки че по дърветата нямаше нито един клон, едва броени лъчи от луната успяваха да си проправят път към влажната почва под краката ми.А тази мъгла....Освен, че ограничаваше още повече видимостта, създаваше непрекъснато илюзии, че някой се промъква сред сенките.Постоянно се чуваха звуци, повечето от животни, но тези останалите само Дявола знае от какво са предизвикани.Въпреки обстановката, която повечето биха описали като крайно плашеща, аз се чувствах прекрасно.Беше ми толкова спокойно, че чак протегнах ръце, прозявайки се.Извадих пръчката си и замахнах към един голям дънер, лежащ самотно на няколко крачки от мен.Секунди по-късно, парчето дърво вече беше обгърнато от парещите обятия на огъня.Лицето ми светна, осветено от пламъците, а до кожата ми достигна приятна топлина.Чудесно...Сякаш бях на пикник в гората.Единственото, което липсваше за да настане перфектната обстановка бяха писъците на някой ужасен мъгъл.
Истината беше, че не запалих огъня, защото видиш ли ми е прохладно.Да, студено си беше, но отдавна бях спрял да обръщам внимание на студа.Сякаш не ми влияеше въобще.Огънят беше нужен, за да привлече вниманието на един определен човек, който впрочем закъсняваше.Хич не съм търпелив и не ме бива да чакам, но само заради приятната атмосфера бях склонен да запазя спокойствие.
-Закъсня. - дрезгавият ми глас се разнесе строго измежду дърветата.
Въпреки че жената се беше появила от към страната на гърба ми, бях доловил присъствието й.
-Носиш ли ми пръчката или и тази задача не беше по силите ти? - веждите ми се свиха язвително, припомняйки си случката от миналото, в която по нейна вина заловиха двама смъртожадни. -Ако и този път "нещо се е объркало" ще се наложи да го направя последния ти провал, но ти всъщност много добре го знаеш, нали?Значи си успяла да я вземеш, иначе не би била тук. - обърнах се с лице към нея, а нетърпението сякаш искаше да изскочи от очите ми. -Е, къде е?
Samael
Samael


<b>Галеони</b> 1920
<b>XP</b> XP : 16757
Най-добра магия : Империус
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 34
Други взаимоотношения : Самара Лестрандж (братовчедка)
Здраве :
В най-мрачната част Bar-le11100 / 100100 / 100В най-мрачната част Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: гарван
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

В най-мрачната част Empty Re: В най-мрачната част

Писане by Melissa. Съб Яну 20 2018, 13:19

Наскоро Самаел й беше възложил задача – да отмъкне пръчката на най-висшия член на Министерството. Мелиса, със своята самоувереност, беше решила, че това ще бъде лесно и неболезнено, но не беше наистина така. Това бе най-трудната задача до сега, или може би една сред най-трудните. Не бе очаквала, че няма да се справи. Искаше да се докаже на този мъж, искаше да не я смята за някаква нехранимайка, заради която половината смъртожадни отпаднаха от групата. Мелиса е силен характер, умее на измъчва хората, тежкото й детство я бе научило да не прощава на никого и да преодолява всички пречки по пътя на достигането до целта дори ако трябва да извърши убийство. Но сега тя се бе поддала, защото пред нея стоеше едно малко момиченце, в чиито очи огледа себе си. Това дете застана пред баща си, за да го защити от смъртта. В този миг Мелиса се отдръпна крачка назад и погледна нежния и изплашен поглед на детето. Не, не бе способна на това. Не искаше да има същата съдба като нейната, след като убие баща му. Обърна се и си замина. А сега трябва да измисли подходящо извинение пред Самаел, защото ако каже истината щеше да я смята за слаба. Срещата им бе в най-мрачната част на Забранената гора. Защо бе избрал това място? Да не би да е чакал момента да я убие? Не… ако искаше това, можеше да го направи където пожелае, защото не го е страх от нищо и никого. Естествено, закъсняваше за срещата им, но това бе напълно в неин стил. Щом навлезе в дълбините на Забранената гора, Мелиса видя огън. Е, явно Самаел й даваше знак къде е. Запъти се натам, а щом застана зад него и усети аромата му, той отново развали момента с дрезгавия си глас. А сега какво ще му каже?
- Е, къде е? – попита той.
- Виж, работата е там, че… - позамисли се, преди да отговори – не я взех. Искаш да знаеш защо. Няма значение. Убий ме докато ти стиска, господин Неустоим. – увеличи рязко тона на гласа си. Около тях се бе разнесъл огъня. Бяха в кръга от топлина. Приближи се до него и му прошепна на ухото:
- Ако ли не скачам в огъня, но ще взема и теб със себе си. 
Melissa.
Melissa.


<b>Галеони</b> 2500
<b>XP</b> XP : 16036
Най-добра магия : -
Отлични умения в магипортирането

Герой : тук
Възраст на героя : 33
Жилище : Лондон
Здраве :
В най-мрачната част Bar-le11100 / 100100 / 100В най-мрачната част Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Черен пушек
Покровител: гарван
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

В най-мрачната част Empty Re: В най-мрачната част

Писане by Samael Пон Яну 22 2018, 20:12

Обнадеждената ми усмивка, както всеки път не се задържа дълго.Колкото и прекрасен да е един миг, винаги ще се намери някой безгръбначен нещастник, от който да ти "вкисне млякото".Дори да възкреся Дъмбълдор и след това собственоръчно да го убия, Мелиса Адамс сигурно пак ще е там, за да е сигурно, че щастието не трае вечно.
-Ти заплашваш ли ме или съм глътнал някоя халюциногенна гъба? - погледът, който й хвърлих буквално щеше да я разкъса, само че по начин, който определено не би й харесал.
Дързостта и арогантността на това момиче без съмнение заслужаваше почитни адмирации, само че имаше един огромен минус.Въобще не се беше научила къде и как да използва тези свои качества.Явно животът не е бил достатъчно благосклонен да й даде този ценен урок, та сега ще трябва да се учим наново.
Светкавично извадих пръчката си, замахвайки към намиращото се опасно близко до мен женско тяло, което в отговор полетя назад, спирайки в първото стебло, което срещна по пътя си.От сблъсъка, клоните нагоре се разклатиха, а няколко врани отлетяха незабелязано в тъмнината.Грачеха така зловещо, сякаш призоваваха самата Смърт.
-Много мразя да ми навлизат неканено в личното пространство. - с бавни крачки поех към свлечената на земята Мелиса.
Дрехите,ръцете и косата й бяха изцапани от влажната почва, върху която беше паднала.Ако не ми се беше натрапвала, сега можеше да избегнем тази неприятна картинка на "прасе в кочина", но някои хора просто не могат да се сдържат.
-Това, което мразя много повече обаче е.... - приклекнах, за да изравним погледи. -Провалът! - изръмжах в лицето й. 
Определено, това което ме изкарваше извън контрол беше да ми се провалят плановете.Сам съм си виновен обаче.Никога не бива да разчитам на някой друг, ако искам една работа да бъде свършена, като хората.Но мога ли да върша всичко сам?!
-Кажи ми честно, Мелиса...Наистина ли си толкова потресаващо бездарна, че да не успееш да вземеш ЕДНА ШИБАНА ПРЪЧКА? - гневът ми напираше все повече, което пролича и в силата на гласа. -Дори не искам да знам какво се е объркало, защото ако разбера причината за неуспеха ти, най-вероятно ще трябва да те убия, ама то така или иначе... - хванах я за привидно нежния й врат и я изправих, блъскайки я в същото стъбло, към което летеше преди малко.
Щеше да й стане навик.
-Ако бях на твое място, сега щях да умолявам да ме убият, защото щеше да ме е срам от нищожеството, което съм.Ти си позор за Смъртожадните! - ръката ми все по-здраво се овиваше около шията й, притискайки въздухоносните й пътища. -Дай ми една причина да не извърша това благородно дело - да освободя света от никому ненужното ти съществуване. - опрях пръчката в лицето й, отстъпвайки назад. -Една причина, Мелиса...една.И не си мисли, че ако ме заплашиш пак ще ти се размине.
Samael
Samael


<b>Галеони</b> 1920
<b>XP</b> XP : 16757
Най-добра магия : Империус
Доминиращ характер

Герой : тук
Възраст на героя : 34
Други взаимоотношения : Самара Лестрандж (братовчедка)
Здраве :
В най-мрачната част Bar-le11100 / 100100 / 100В най-мрачната част Bar-ri10


Способности
Магипортиране: да
Покровител: гарван
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

В най-мрачната част Empty Re: В най-мрачната част

Писане by Melissa. Вто Яну 23 2018, 00:23

След тези думи Мелиса знаеше, че Самаел няма да остави нещата така, но й беше все тая за това, което ще направи, защото все пак се жертва заради бъдещето на едно дете. Погледът на смъртожадния беше пълен с гняв и отвращение, които се бяха насочили към нея. Докато се осъзнае, се беше озовала закрепена на дървото зад нея. Усети болка в гръбначния стълб и в левия глезен, но сега това бе най-малкия й проблем, защото пред нея стоеше невменяем господин, който се канеше да я убие. По дрехите й беше залепнала кал, а косата й бе променила цвета си. Дали изглеждаше безпомощна отстрани?
Усети дъхът му близко до ноздрите си:
- Да ти подаря паста, искаш ли? Че с този дъх ще умъртвиш някой. – подсмихна се тя. Ако ще умира нека поне да му натрие носа преди това.
Ръката му беше здрава и силна. Щом хвана врата й и я закова на стеблото във въздуха, Мелиса усещаше болки по цялото си тяло. Едно бе сигурно, ако той не я убие сега, то тялото й щеше да го направи.
- Убий ме де, какво чакаш? Покана? Публика? Е, жалко, ще си натриеш егото без аплодисменти от привържениците си. Причина, за да не ме убиеш ли искаш. Погледни ме в очите, какво виждаш? Страх, уплаха, щастие, болка? Очите казват всичко. След това огледай тялото ми. Сам прецени какво подсказва то. – каза Мелиса. След това се преви от болка, извика силно сякаш я убиват по най-мъчителния начин. Чувстваше се пречупена, ранена, но въпреки това не престана да се заяжда с човека отсреща:
- Великият господар защо проточва нещата. Чакам, ако ще ме убиваш ме убивай, ако не ми помогни да стана, защото не мога да се поема. 
Melissa.
Melissa.


<b>Галеони</b> 2500
<b>XP</b> XP : 16036
Най-добра магия : -
Отлични умения в магипортирането

Герой : тук
Възраст на героя : 33
Жилище : Лондон
Здраве :
В най-мрачната част Bar-le11100 / 100100 / 100В най-мрачната част Bar-ri10


Способности
Магипортиране: Черен пушек
Покровител: гарван
Безсловесни магии: да

Върнете се в началото Go down

В най-мрачната част Empty Re: В най-мрачната част

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите